Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#457613 τα πάντα του έχω βάλει να ανεβάζει και στη google και στους κινέζους :rtfm:

ποιο cod? κοιτούσα τι έχω εγκατεστημένο να παίξω και δεν προλαβαίνω :help:

1) dishonored dlc
2) shadow of war
3) south park 2
4) sniper elite 4
5) yakuza 0
6) persona 5
7) uncharted 4 dlc
8) infamous second son
9) the last guardian
10) life is strange
11) vanquish
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 24 Νοέμ 2017, 16:14, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#457614 Συμπαθέστατο πάντως το κινεζάκι του Qsisvts, του έριξα μια ματιά και πραγματικά είναι ταχύτατο. :metalo:
Κλασικά, η κάμερα είναι ένα θέμα, αλλά στα λεφτά του και με stock Android δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι καλύτερο.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#457615 η κάμερα αισχρή, μόνο εξωτερικά σε ηλιόλουστη μέρα και μακρινά τοπία κάτι θα γίνει

αλλά σε όλα τα άλλα πάει πολύ καλά για τα λεφτά του

είπαν μέχρι να κλείσει ο χρόνος θα μας δώσουν και oreo και γενικά έχουν πει θα πάρουμε και το επόμενο major update γράμματος "p", για να δούμε..
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 24 Νοέμ 2017, 16:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#457616 Ποιος τους απαυτωνει μωρέ τους Τσαινα. Το θέμα είναι τι ανεβάζει στο taxis.

Δεν το άκουσες από μένα.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#457617 στο ταξις ανεβάζει αυτά που θέλω εγώ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#457619
Mark έγραψε:
Αν είσαι σε περιοχή που δεν έχει καλό σήμα ή ακόμα χειρότερα έχει τόσο οριακό σήμα που χάνεις κλήσεις, βολεύει.
Επίσης, στη δουλειά που έχω WiFi μόλις πάω το βάζω σε flight mode και ανοίγω μόνο το WiFi, ώστε να έρχονται κανονικά κλήσεις και μηνύματα. Το σήμα δεν είναι και το καλύτερο εκεί πέρα, και έχω την εντύπωση πως εδώ και 2 βδομάδες που το κάνω αυτό τρώει λιγότερη μπαταρία στην αναμονή.



χμμμμ..... μολις τσεκαρα οτι το εχει φέρει απο το καλοκαιρι η Cosmote. Fair enough sir... ειχα μεινει με την εικονα που ηταν διαθεσιμο μονο US.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#457621 g μου έναν φραπέ παρακαλώ στον κύριο από πάνω :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By corsair
#457626
Dimitris_P έγραψε:g μου έναν φραπέ παρακαλώ στον κύριο από πάνω :s_empathy


Χαμομηλι με μελι παρακαλω :innocent:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#457627
QsisVTS έγραψε:τα πάντα του έχω βάλει να ανεβάζει και στη google και στους κινέζους :rtfm:

ποιο cod? κοιτούσα τι έχω εγκατεστημένο να παίξω και δεν προλαβαίνω :help:

1) dishonored dlc
2) shadow of war
3) south park 2
4) sniper elite 4
5) yakuza 0
6) persona 5
7) uncharted 4 dlc
8) infamous second son
9) the last guardian
10) life is strange
11) vanquish



Να βάλω λίστα?
Πόσο χρόνο έχεις να διαβάζεις? :s_tongue


Περίμενα καμία προσφορά να αλλάξω και εγώ επιτέλους κινητό αλλά τίποτα ενδιαφέρον.
Μόνο το Mi Note 2 αλλά έχει και αυτό το θέμα της κάμερας.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#457629 αν θες και φωτογραφίες της προκοπής θες τουλάχιστον 400 πιστεύω.. δίκαιο μεν, αλλά δεν είμαι σε τέτοια φάση αυτή τη στιγμή..
Άβαταρ μέλους
By corsair
#457631 Οι κυριοι με τα Xiaomi παρακαλουνται να μην χρησιμοποιουν τον camera client της Xiaomi. Αυτά αν θελουν να δουνε βελτιωμένα αποτελεσματα.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#457632 για πρότεινε εναλλακτική

το έχω διαβάσει αυτό που λες, από την άλλη αν δεν έχεις ois τι να σου κάνει η εφαρμογή;

πάω να βγάλω μια σελίδα να στείλω και τη βγάζω 2η και 3η φορά να μη βγει κουνημένη..
Άβαταρ μέλους
By koubeast
#457635 Βάλε την camera app της Google που έχει και το pixel και θα δεις τρομερή διαφορά. Υπάρχει στο XDA. Σε Redmi 4 prime είδαμε σεβαστή διαφορα σε ημερήσιες φωτό.