Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Morx
#458133 Εχω ενα Galaxy A3 2015 το οποιο το εχω ξεσκισει στην κυριολεξια και με εβγαλε ασπρο προσωπο.
Ποτε με θηκη, ποτε με τζαμακι. Επεσε και σε νερο βροχης (λακουβα) ... το στεγνωσα και δουλεψε μετα απο 10 restart.
Και στο μπουφαν οταν με επιασε μια καταιγιδα, εγινε υποβρυχιο αλλα ακομα ζει!

Προσανατολιζομαι στο Α3 2017 γιατι:
-Οπωσδηποτε μικροτερο απο 5 ιντσες.
-Back & task button να ειναι hardware υλοποιησης οπως και το Home
-Super amoled always on
-IP68

Εχουμε εναλλακτικες;
Ακουω αποψεις... δεν θελω να ξεφυγω πανω απο 200€
Άβαταρ μέλους
By corsair
#458224
Morx έγραψε:Εχω ενα Galaxy A3 2015 το οποιο το εχω ξεσκισει στην κυριολεξια και με εβγαλε ασπρο προσωπο.
Ποτε με θηκη, ποτε με τζαμακι. Επεσε και σε νερο βροχης (λακουβα) ... το στεγνωσα και δουλεψε μετα απο 10 restart.
Και στο μπουφαν οταν με επιασε μια καταιγιδα, εγινε υποβρυχιο αλλα ακομα ζει!

Προσανατολιζομαι στο Α3 2017 γιατι:
-Οπωσδηποτε μικροτερο απο 5 ιντσες.
-Back & task button να ειναι hardware υλοποιησης οπως και το Home
-Super amoled always on
-IP68

Εχουμε εναλλακτικες;
Ακουω αποψεις... δεν θελω να ξεφυγω πανω απο 200€


Ζητηται γκόμενα παρθένα με μεγάλη εμπειρία στο σεξ... Αυτο ζητας. :lol:

και μικρότερο απο 5, και με αμολεντ και αδιαβροχο και 200 ευρω... wow που θα λεγε και ο Γιανης.

Καλη προσγειωση στην πραγματικότητα. Ως τοτε δεν εχω τιποτα να προτεινω ουτε απο B-grade κινεζοεταιριες. Θα πρεπει να κοψεις τουλαχιστον κανα 2 χαρακτηριστικα απο την λιστα.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#458255 Τι είναι το parallel apps?
Άβαταρ μέλους
By corsair
#458261
QsisVTS έγραψε:Τι είναι το parallel apps?



Σαν 2 install της ιδιας εφαρμογης, με διαφορετικα account το καθενα....
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#458292 Για βάλτε oreo να δούμε τι θα πάθετε!

< A3003 >
Άβαταρ μέλους
By Morx
#458312
corsair έγραψε:
Morx έγραψε:Εχω ενα Galaxy A3 2015 το οποιο το εχω ξεσκισει στην κυριολεξια και με εβγαλε ασπρο προσωπο.
Ποτε με θηκη, ποτε με τζαμακι. Επεσε και σε νερο βροχης (λακουβα) ... το στεγνωσα και δουλεψε μετα απο 10 restart.
Και στο μπουφαν οταν με επιασε μια καταιγιδα, εγινε υποβρυχιο αλλα ακομα ζει!

Προσανατολιζομαι στο Α3 2017 γιατι:
-Οπωσδηποτε μικροτερο απο 5 ιντσες.
-Back & task button να ειναι hardware υλοποιησης οπως και το Home
-Super amoled always on
-IP68

Εχουμε εναλλακτικες;
Ακουω αποψεις... δεν θελω να ξεφυγω πανω απο 200€


Ζητηται γκόμενα παρθένα με μεγάλη εμπειρία στο σεξ... Αυτο ζητας. :lol:

και μικρότερο απο 5, και με αμολεντ και αδιαβροχο και 200 ευρω... wow που θα λεγε και ο Γιανης.

Καλη προσγειωση στην πραγματικότητα. Ως τοτε δεν εχω τιποτα να προτεινω ουτε απο B-grade κινεζοεταιριες. Θα πρεπει να κοψεις τουλαχιστον κανα 2 χαρακτηριστικα απο την λιστα.


Οποτε συνεχιζω σε Α3 σειρα! :metalo:
Αφου με καλυψε το προηγουμενο, δεν το ψαχνω περαιτερω, θα με καλυψει και αυτο! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#458331
Morx έγραψε:
corsair έγραψε:
Morx έγραψε:Εχω ενα Galaxy A3 2015 το οποιο το εχω ξεσκισει στην κυριολεξια και με εβγαλε ασπρο προσωπο.
Ποτε με θηκη, ποτε με τζαμακι. Επεσε και σε νερο βροχης (λακουβα) ... το στεγνωσα και δουλεψε μετα απο 10 restart.
Και στο μπουφαν οταν με επιασε μια καταιγιδα, εγινε υποβρυχιο αλλα ακομα ζει!

Προσανατολιζομαι στο Α3 2017 γιατι:
-Οπωσδηποτε μικροτερο απο 5 ιντσες.
-Back & task button να ειναι hardware υλοποιησης οπως και το Home
-Super amoled always on
-IP68

Εχουμε εναλλακτικες;
Ακουω αποψεις... δεν θελω να ξεφυγω πανω απο 200€


Ζητηται γκόμενα παρθένα με μεγάλη εμπειρία στο σεξ... Αυτο ζητας. :lol:

και μικρότερο απο 5, και με αμολεντ και αδιαβροχο και 200 ευρω... wow που θα λεγε και ο Γιανης.

Καλη προσγειωση στην πραγματικότητα. Ως τοτε δεν εχω τιποτα να προτεινω ουτε απο B-grade κινεζοεταιριες. Θα πρεπει να κοψεις τουλαχιστον κανα 2 χαρακτηριστικα απο την λιστα.


Οποτε συνεχιζω σε Α3 σειρα! :metalo:
Αφου με καλυψε το προηγουμενο, δεν το ψαχνω περαιτερω, θα με καλυψει και αυτο! :metalo:


ΝΑΙ ΚΟΙΤΑΞΕ.... ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ :rtfm:


Δλδ το τηλέφωνο ειναι ΕΛΛΕΙΝΟ ΚΑΙ ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ. 2GB RAM και 16GB σκάρτα storage? Δεν αναφερομαι καν σε επεξεργαστες και σια. ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ. Εχουμε σχεδον 2018 και ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΟΟΟΝΝΝΝ


1) Ας ξεκινησουμε απο τα της αδιαβροχοποιησης: Ολα μου τα κινητα στο ΤΕΛΟΣ ΖΩΗΣ περνάνε απο το τεστ της λεκάνης νερού. Κανενα ως τωρα δεν ηταν αδιαβροχο rated, ολα βγηκαν μετα απο 10 λεπτα ΒΥΘΙΣΜΕΝΑ, και επαιζαν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ. Ναι ανεξαρτητως μαρκας. Τα σημερινα κινητα ειναι πολυ καλα σφραγισμένα και δεν θα εχεις θεμα αμα δεν κανεις scuba diving. Το ξεχναμε αυτό.

2) Amoled.... ναι κατανοητο οτι black is black και ρέστα... αλλα ειλικρινα τι να κάνεις μια amoled (χαμηλης αναλυσης κιολας) οταν το κινητο θα σέρνεται χειροτερα απο τον Αρη στην Β' Εθνικη. Και τελος παντων πολλα κινητά εχουν αξιοπρεπέστατες οθονες LCD καλης ποιοτητας. Ξεκολλα. Θα κάψεις την αγορά του κινητου γι αυτο το πράγμα?

3) Hardware buttons ακομα και η Sammy τα καταργει (το home δλδ που ειχε). Δλδ προτιμα να εχεις επιπροσθετα σημεια αστοχίας και πιθανοτητας εισροης νερου απλα για να κανει κλικικλικι? Ελα ξαναρωτω... θα καψεις το κινητο για τετοιες πιπες?

Με 200 ευρώ... η και αρκετα λιγοτερα παιρνεις μια χαρα κινητα. Αν παρεις την βαλούτα μην ξαναμπεις στο τοπικο. Κανε ενα δικο σου τοπικ με τιτλο StupidPhones και λεγετα μονος σου :x :rtfm:

Εγω ειπα... :rant:
Άβαταρ μέλους
By Morx
#458334 E-το-μπουστη!!!!! :rant:

ΠΟΙΟ ΚΙΝΗΤΟ !!!!!!!!!!!! Με 250 σου λεω τελικα.

Αντε ξεχασετα ΟΛΑ οσα εγραψα και βαλε ως απαραιτητο να εχει μεχρι 4,5" οθονη.
Θελω να μπαινει στον πατο μου ευκολοτερα, You mad??! :iconcool:

Εχεις διορια 45 λεπτα, αλλιως θα αγορασω Τεταρτη, το A320 και θα ποσταρω πληρες review με φωτογραφικο υλικο 144p :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#458336
Morx έγραψε:να εχει μεχρι 4,5" οθονη.



:shifty: :shifty: :shifty: :shifty:

To κανεις επιτηδες ετσι; :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#458338 Βάλε ένα 50άρι ακόμη και πάρε κάνα iPhone SE.

Αυτό δεν ήθελες να ακούσεις g; Ε g; :shifty: :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#458344 :shifty:

Θα σας γδαρει αναποδα, δεν θα λυπηθει κανεναν. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#458345 Μορξ άσε τα κολλήματα και πάρε σωστό τηλέφωνο.
Μέχρι και ο ΓΚ πήρε το Nokia 5 με 5.2 ίντσες φαντάσου.
Άβαταρ μέλους
By Morx
#458348 Δεν θελω παντοφλα, κινητο θελω!!
Mεχρι 250!

Τα features που εβαλα, δεν τα εβαλα για πλακα.
Το hardware button με βολευει αφανταστα.
Η always on επισης για τις ειδοποιησεις.... και το fingeπριτς για να μη ζωγραφιζω μοτιβα και μαλακιες στα τυφλα.

Αν ειναι να ξεφυγω πανω απο τις 4,5-4,7 ιντσες, εχω και ταμπλετα γι'αυτο το σκοπο....