Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1269
QsisVTS έγραψε:πλάκα κάνω


I know. Εξου και τα emoticon.... :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#1282 qsis πριν κάτι μήνες έκανα το ίδιο με ένα καλωδιο slimport και ένα bt ipega ... και ο χαζούλης ο corsair με κορόιδευε :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By g8777
#1285 Εικόνα

Πού είναι το smiley με την πινακίδα που γελάει Εικόνα Εικόνα; :s_mad :s_mad

Εντάξει Sony, κατάλαβα τι θες να κάνεις :Θες να δώσεις στον λαό το Z2 ντσαμπα.
Και επειδή είσαι Sony, το κάνεις like a boss.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#1292
vasilis έγραψε:qsis πριν κάτι μήνες έκανα το ίδιο με ένα καλωδιο slimport και ένα bt ipega ... και ο χαζούλης ο corsair με κορόιδευε :s_rofl

o κορσές δεν είναι powa user :s_laughat μην περιμένεις κατανόηση
Άβαταρ μέλους
By mantoniou
#1355 Απέκτησα σήμερα το Bluetooth sony SBH52. Πρώτες εντυπώσεις άκρως θετικές!
Άβαταρ μέλους
By Lippi
#1364 Εχω το MW600 (προκάτοχος της τρέχουσας σειράς παρόμοιων BT της Sony) και είμαι πολύ ευχαριστημένος.
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#1539 Ψάχνω tablet που να συνδέεται με τηλεόραση. Πρέπει οπωσδήποτε να έχει θύρα hdmi ή βολεύομαι με ένα καλώδιο micro usb to hdmi;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#1541
Γιώργης έγραψε:Ψάχνω tablet που να συνδέεται με τηλεόραση. Πρέπει οπωσδήποτε να έχει θύρα hdmi ή βολεύομαι με ένα καλώδιο micro usb to hdmi;

ανάλογα τι υποστηρίζει η συσκευή (το SoC της και ο κατασκευαστής της)

ψάξε να δεις γιατί πχ το nexus 7 υποστηρίζει μόνο miracast (ασύρματα) και επίτηδες και χωρίς λόγο mhl

ψάξε υποστήριξη σε mhl στη συσκευή που σε ενδιαφέρει :rtfm:

αν έχει hdmi ακόμα καλύτερα (γιατί το mhl θέλει πάντα & φορτιστή επάνω) , αλλά δε ξέρω πόσο σύνηθες είναι πλέον το μικρό hdmi
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#1594 Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Βλέπω ότι για επώνυμο τάμπλετ με hdmi και αξιοπρεπή χαρακτηριστικά φτάνεις τα 200 ευρώ αν εξαιρέσουμε το acer iconia στα 150 περίπου. Από την άλλη το mhl ελάχιστοι το αναφέρουν και δεν κατάφερα να βγάλω άκρη ποιο έχει και ποιο δεν έχει. Αν υπάρχει πρόταση για κάτι δοκιμασμένο και σχετικά οικονομικό είμαι όλος αυτιά :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#1595 Μετά από σχεδόν 2 χρόνια το Nexus από το πρωί κάνει restarts και δεν λέει να σταματήσει!
Άβαταρ μέλους
By Hannibal
#1706 Το καινουριο Galaxy note που παρουσιαστηκε και λεει οτι ειναι το πρωτο κινητο που εχει μενου στην δεξια γωνια της κυρτης του οθονης κλπ, τι λεει? Σε τι μπορει να βοηθησει αυτη η καινοτομια? :s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By drdino
#1714 Galaxy Note Edge λέγεται και λογικά βοηθάει στο να σπάει πιο εύκολα η οθόνη. :s_biggrin


Οn another note (bahaha, see what I did there?), μιας και είχαμε ένα pissing contest με το antutu:
Εικόνα

HTC One M8, stock εντελώς, ούτε καν debloat. :s_biggrin