Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#489205
Deleted User 1 έγραψε:Τώρα με το ένα ηχείο ας πούμε που στα σόλο ακούγεται η μία κιθάρα πχ είναι καλύτερα? Το ιδανικό θα ήταν να έχεις ένα φορητό bt στέρεο ηχείο αλλά που σκατά να το βάλεις στο μπάνιο και να μην το φάνε οι υδρατμοί.


https://www.bose.com/en_us/products/spe ... micro.html :iconcool:

To s8 το παίρνουν 467 ευρώ , όταν στα σκρουτζομάγαζα είναι στα 5κατοστάρικα αλλά δεν με ψήνει η τράμπα. Του χρόνου μάλλον.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#489207
Deleted User 1 έγραψε: Το ιδανικό θα ήταν να έχεις ένα φορητό bt στέρεο ηχείο αλλά που σκατά να το βάλεις στο μπάνιο και να μην το φάνε οι υδρατμοί.

Stefan εδώ είσαι. Αξιοπρεπέστατος ήχος φουλ αδιάβροχο. Το έχω για όλα. Παραλίες, βουνό στα χιόνια ακόμα και ο μικρός το βρέχει κυριολεκτικά με τα σάλια του δεν μασάει τπτ. Μόνο τα παπάκια θα λείπουν από το μπάνιο.

https://www.skroutz.gr/s/9256401/JBL-Ch ... l+charge+3
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#489209 είχαμε ένα τέτοιο το καλοκαίρι (ίδια μάρκα άλλο μοντέλο) πολύ καλή δουλειά έκανε και πολύ καλή αυτονομία + άντεχε νερά κτλ..

η μόνη παραφωνία, εναλλακτικοί αυτοδιαχειριζόμενοι τύποι (πιθανότατα σύγχρονοι μετανάστες για να έχουν καημό τα τζιτζίκια) που σκάνε και μας λένε:
ρε παιδιά χαμηλώστε λίγο, ένα χρόνο περιμένουμε να ακούσουμε τα τζιτζίκια

ε ψόφος :thumbsdown:
βέβαια δεν τους αδικούσες τελείως γιατί μιλάμε για ενεργειακό νησί (σέριφος), οπότε δεν μπορείς να αρνηθείς τελείως την ύπαρξη της αυτοδιαχείρισης
Άβαταρ μέλους
By mirage
#489222 Εχω ενα απο το bt ηχειο απο τα Aldi για το μπανιο. 12 λιρονια το αγορασα 1μιση χρονο ζει κανονικα.

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#489232 Εγω απορω πως μπορειτε και την βγάζετε με ηχειακια-κουδουνιστρες στο μπανιο. Προσωπικα μισθωνω ορχήστρα και μαεστρο. Οκ πάσο... ειναι λιγο στριμωχτα, αλλα απολαμβανω μουσικη δωματιου σαν ανθρωπος.... οχι απο τρανζιστορακια....

ps: εναν βουρδουλα να αρχισω να σας βαράω ολους αλυπητα....
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#489247 Επειδή είσαι εσύ άμουσος, σου φταίμε εμείς. Άμα κάνω τα μποτέ μου :shifty: , μούσια κτλ θέλω καμιά ώρα στο μπάνιο. Κάτι πρέπει να ακούω. Δεν γίνεται μόνο με το βζουν της κουρευτικής.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#489249
Deleted User 1 έγραψε:Επειδή είσαι εσύ άμουσος, σου φταίμε εμείς. Άμα κάνω τα μποτέ μου :shifty: , μούσια κτλ θέλω καμιά ώρα στο μπάνιο. Κάτι πρέπει να ακούω. Δεν γίνεται μόνο με το βζουν της κουρευτικής.

gay alert? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#489251 1 ωρα στο μπανιο?? :ninja:

Εγω εργενης εβαζα mp3 στο winamp και ακουγα από το Pc και τα z5500 :iconcool:
Ακουγε και η γειτονια..
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#489253 Είναι πολλά τα τμ μεγάλε. Δε μένουμε σε καμιά παράγκα. :shifty: Για να φτουρίσει ο ήχος θέλει σοβαρά ηχεία που δε διαθέτομε στην παρούσα φάση οπότε παίζει κινητό από απόσταση αναπνοής.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#489270 Μια χαρά είναι και το Xiaomi ηχειακι, περισυ έφαγε την μισή παραλία στην μάπα και παίζει άψογα.

< >
Άβαταρ μέλους
By Morx
#489274
Geo f1 έγραψε:1 ωρα στο μπανιο?? :ninja:

Εγω εργενης εβαζα mp3 στο winamp και ακουγα από το Pc και τα z5500 :iconcool:
Ακουγε και η γειτονια..

Και εργενης και σε σχεση, πλεον ακομα κανω το ιδιο.

Ρυθμιζω το Equalizer για να μην υπαρχει βομβος απο τους συντονισμους μεεεεεεχρι μεσα στο μπανιο, ενα κλικ τα πριμα και μεσαια.... αφηνω ανοιχτη πορτα τραβαω κουρτινα και ακουω τη μουσικουλα μου μαζι με τους απο πανω, τους απο διπλα ή ολη τη γειτονια αν ειναι καλοκαιρι με ανοιχτα παραθυρα! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#489299 Πόση ώρα κάνετε μπάνιο και θέλετε και μουσική; Βάζετε και τα αιθέρια έλαια και αράζετε;