Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#496
Administrator έγραψε:Κάντους 3... :s_tongue :s_crazy

μη γράφεις σαν admin ρε όταν γράφεις μλ.. εμ... κανονικά ποστζ
Άβαταρ μέλους
By corsair
#510
mjacob έγραψε:
Administrator έγραψε:Κάντους 3... :s_tongue :s_crazy

μη γράφεις σαν admin ρε όταν γράφεις μλ.. εμ... κανονικά ποστζ


ναι αλλα ετσι προσδίδει μια ιδιαίτερη βαρύτητα στις μα....ε στα ποστζ... :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#523
mjacob έγραψε:
Administrator έγραψε:Κάντους 3... :s_tongue :s_crazy

μη γράφεις σαν admin ρε όταν γράφεις μλ.. εμ... κανονικά ποστζ

Θα σε μπάναρα τώρα για επίδειξη ασέβειας, αλλά έχε χάρη που...έχεις δίκιο! :s_biggrin :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#527 Πες μου ότι πήρες το 64αρι με πρόσκληση μέσω mailboxde, θα σου κοστίσει €322,77 συνολικά και θα το έχεις σπίτι σου με UPS μέχρι την Παρασκευή!!! :s_coffee
Πάω όμως στοίχημα ότι δεν είχες ενεργοποιήσει τις ενδοκοινοτικές συναλλαγές και θα πληρώσεις ΦΠΑ :s_cry

edit: στο Μιλάνο είναι αυτή τη στιγμή η παραγγελία σου :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#581
Asimov έγραψε:Πες μου ότι πήρες το 64αρι με πρόσκληση μέσω mailboxde, θα σου κοστίσει €322,77 συνολικά και θα το έχεις σπίτι σου με UPS μέχρι την Παρασκευή!!! :s_coffee
Πάω όμως στοίχημα ότι δεν είχες ενεργοποιήσει τις ενδοκοινοτικές συναλλαγές και θα πληρώσεις ΦΠΑ :s_cry

edit: στο Μιλάνο είναι αυτή τη στιγμή η παραγγελία σου :shifty:

Πφφφφ, σιγά, αφού έγραψα στο myphone με το ίδιο nick...
Δεν με εντυπωσιάζεις αυτή τη φορά, είναι γνωστό πως είσαι ace στον εντοπισμό των ιχνών στο διαδίκτυο! :s_crazy :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#583 Γμτ, μάλλον έδωσα πολλές πληροφορίες μαζεμένες, έπρεπε να είμαι πιο ταπεινός :shifty:
Το σκεφτόμουν όταν πόσταρα, αλλά με είχε πιάσει ο μεγαλοϊδεατισμός μου :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By corsair
#768
popolaros έγραψε:http://www.youtube.com/watch?v=VRLy0QQI6xU#t=21



wooohoooooooo... more KNOXed devices :s_yahoo
Άβαταρ μέλους
By corsair
#770 ως τωρα απο IFA εχω ξεχωρίσει:

1) Lenovo Tab S8

Εικόνα

FHD οθονη, 2GB RAM, ΑΤΟΜ 3745, LTE, 16GB ROM, no SD :s_scratchhead, 4300mah battery
Άβαταρ μέλους
By corsair
#772
vasilis έγραψε:ίντσες?



εισαι ο μονος που το ρωτας... take a guess.... fucktard :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Άρης
#789
spiros έγραψε:εντος εβδομαδας αναμενονται 2 Οneplus ONE στο φορουμ... :s_cool

:s_thumbsup Επιλογή μονόδρομος imho
Νομίζω ότι ακόμα δεν έχει βγάλει κάποιος καλύτερη συσκευή με μικρότερη τιμή· περίμενα ότι θα γινόταν κάτι τέτοιο εδώ και μήνες.

Τί παίζει ακριβώς με το Mi4; Έχει ασχοληθεί κανείς; Τιμές, εκδόσεις; Κάποιο πιθανό γνωστό θέμα;

corsair έγραψε:Γυρεύω ενα δίκαρτο της προκοπης για να αντικαταστήσω το κατα τα αλλα γαμάτο G2 :s_wink

check honor 6: http://www.gsmarena.com/huawei_honor_6-6461.php
Άβαταρ μέλους
By corsair
#799
Άρης έγραψε:
corsair έγραψε:Γυρεύω ενα δίκαρτο της προκοπης για να αντικαταστήσω το κατα τα αλλα γαμάτο G2 :s_wink

check honor 6: http://www.gsmarena.com/huawei_honor_6-6461.php



Kirin... αρκετα mixed εντυπωσεις εχω διαβάσει... + του οτι δεν εχω ιδεα αν η Huawei παραταει τα προιοντα της μετα το launch.

In other news: Samsung IFA

Απο τις ποιο τραγικες παρουσιασεις που εχω δει ποτε. Οι παρουσιαστές δεν πιστευαν ουτε στιγμή τις μπουρδες που ελεγαν και φαινόταν. Τα δε προιοντα απο αδιαφορα (note 4), gimmick (note edge), βλακείες (Gear S)....

στα αποτελεσματα του Q4 θα πεσει πολυ κλάμα μαντεύω...
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#810 Εικόνα

@Άρης

Ποια ειναι η χαμηλότερη-αξιοπιστη επιλογή για αγορα OPO αυτή την στιγμή?
Άβαταρ μέλους
By Άρης
#830 ^τί desperate συγκριτικό. Αλλά έτσι προωθείται η ύπουλη 1+
Εγώ από minideal ψώνισα την κινέζικη έκδοση, αλλά μου βγήκε όσο αναφέρθηκε προηγουμένως ότι βγαίνει με πρόσκληση από ευρώπη ( 322€) που φαντάζομαι έχεις και κανονική εγγύηση ( από κίνα, πρέπει να το στείλεις κίνα :|). Οπότε Asimov, για συνέχισε
( Από Κίνα, εγώ κοιτάω αρχικά είτε minideal, είτε vickmall. Μετά geekbuying, merimobiles)

Corsair, γενικά αυτά είναι τα ερωτηματικά. Θέλει λίγο ψάξιμο να σιγουρευτούμε ότι δεν έχει γίνει κάποια πατάτα και ότι η συσκευή έχει καλή rom. Αν εστιάσεις στη δικαρτοσύνη, στα 3gb ram, 3100 μπαταρία, στις διαστάσεις και στην τιμή ----> τρελό
Τελευταία επεξεργασία από Άρης και 03 Σεπ 2014, 18:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά