Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By alexm
#592225
sargus έγραψε:Ευχαριστώ φίλε!
Τοπ διαθέσιμο μπάτζετ είναι 400. Απλά της άρεσε πολύ αυτό.
Αξίζει άραγε να ανεβούμε ως τα όρια του μπάτζετ;
Φυσικά και αξίζει αν είναι να κρατηθεί για αρκετό καιρό.

Το mate 20 lite και γενικά όλα τα lite είναι ψιλό μέτρια.

Θα προτιμούσα το xiaomi mi9, MI mix3, p20 pro, honor view 20.

Γενικα υπάρχουν πολύ καλύτερα τηλέφωνα του mate 20 lite

.
Άβαταρ μέλους
By sargus
#592227 Προστέθηκαν και αυτά φίλε μου! Ευχαριστώ.
Έτσι όπως τα βλέπω από το pc, μου αρέσει πολύ το huawei p20 pro. Θα πάμε να τα δούμε όλα.
Το θέμα βέβαια είναι ποιο τη βολεύει στο χέρι. Έχει κόλλημα με αυτό. Ειδάλλως, το mate 20 lite στα μισά λεφτά που της άρεσε πολύ.
Κάπου πήρε το μάτι μου ότι λόγω της διαμάχης με τον Τραμπ (έληξε;), η Huawei δεν παίρνει ενημερώσεις από την google; Ισχύει; Και αν ναι, για τι είδους ενημερώσεις μιλάμε; Είναι ενημερώσεις ασφαλείας ή απλά καινούργιο λογισμικό; Ερχόμαστε και οι 2 από iphone και δεν έχουμε ιδέα πως λειτουργεί το android.
Άβαταρ μέλους
By georgex72
#592228 Παίζει και επιστροφή στο Public 20% με Eurobank κάρτες έως τις 7 του μηνά...
Άβαταρ μέλους
By sargus
#592229 Ευχαριστώ φίλε. Δεν έχω eurobank, αλλά κοίταξα μιας και θα έβρισκα κάποιον που έχει. Όμως και με το -20%, πάλι είναι ακριβότερα από το skroutz.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#592240
sargus έγραψε:Προστέθηκαν και αυτά φίλε μου! Ευχαριστώ.
Έτσι όπως τα βλέπω από το pc, μου αρέσει πολύ το huawei p20 pro. Θα πάμε να τα δούμε όλα.
Το θέμα βέβαια είναι ποιο τη βολεύει στο χέρι. Έχει κόλλημα με αυτό. Ειδάλλως, το mate 20 lite στα μισά λεφτά που της άρεσε πολύ.
Κάπου πήρε το μάτι μου ότι λόγω της διαμάχης με τον Τραμπ (έληξε;), η Huawei δεν παίρνει ενημερώσεις από την google; Ισχύει; Και αν ναι, για τι είδους ενημερώσεις μιλάμε; Είναι ενημερώσεις ασφαλείας ή απλά καινούργιο λογισμικό; Ερχόμαστε και οι 2 από iphone και δεν έχουμε ιδέα πως λειτουργεί το android.


Το πήρε πίσω. Κανονικά ισχύει ότι ίσχυε.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#592368 Εικόνα Εικόνα

Τι παίχτηκε, τους τράβηξε το αυτί η ΕΕ; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#592746 Καταλήξαμε τελικά να πάρουμε το Xiaomi Mi 9 για τη σύζυγο.
Δε μου λέτε, ψωνίζω κανονικά από σκρουτζομάγαζο και απλά κοιτάω να αναφέρεται σαν "global version"; Και μετά κατεβάζω κάτι εγώ και του βάζω και Ελληνικά; Ή έχει μέσα;
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#593652 Να χτυπήσω κ γω xiaomi mi 9?
Τπτ άλλο?
Must καλη φωτογραφικη και video
Στα + αν έχει minijack, Android one