Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#805094 Jfc
Άβαταρ μέλους
By corsair
#805096
Dodger έγραψε:Ρε συ, δε βγάζω άκρη, ακόμα δε παντρεύτηκα :s_mad :protest: :rtfm: :s_whiteflag Της έχει κάτσει να πάρει Huawei, που το είχε συνηθίσει, θα το πάρουμε και τελειώνει το πανηγύρι. 850 το βρήκε.


Μολις αρχιζει! Καλο CFIT...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#805097 Γράψτε ελληνικά :) τι είναι το cfit και το jfc?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#805100 Εικόνα

850 για συσκευή που χρειάζεται αλχημείες μου φαίνεται παράλογο.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#805104
Dodger έγραψε:Ρε συ, δε βγάζω άκρη, ακόμα δε παντρεύτηκα :s_mad :protest: :rtfm: :s_whiteflag Της έχει κάτσει να πάρει Huawei, που το είχε συνηθίσει, θα το πάρουμε και τελειώνει το πανηγύρι. 850 το βρήκε.



Για αυτό σου έβαλα το Honor.
Δεν θα καταλάβει διαφορά από το Huawei αφού ήταν θυγατρική της.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#805106
Dodger έγραψε:Γράψτε ελληνικά :) τι είναι το cfit και το jfc?


Εικόνα

+1 για το Honor. Αν όχι απαραίτητα για το συγκεκριμένο μοντέλο, σίγουρα για τη μάρκα αφού έχει τέτοια καψούρα με τα Χαβάη. Προσωπικά θα κοιτούσα και σε Motorola και Nokia που έχουν τίμιες τιμές, καθαρό Android και (κυρίως η 2η) τακτικές αναβαθμίσεις software. Το να πληρώσει κανείς πάντως 1 μέσο ελληνικό μηνιάτικο για ένα μοντέλο διετίας με πλέον παρωχημένα specs και δίχως Google Play store (=σκορδαλιά χωρίς σκόρδο) είναι ακατανόητο. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#805108
Dodger έγραψε:Ρε συ, δε βγάζω άκρη, ακόμα δε παντρεύτηκα :s_mad :protest: :rtfm: :s_whiteflag Της έχει κάτσει να πάρει Huawei, που το είχε συνηθίσει, θα το πάρουμε και τελειώνει το πανηγύρι. 850 το βρήκε.
Με τόσα λεφτά πρότεινε iPhone. Θα σε λατρέψει.

.
Άβαταρ μέλους
By glf
#805109 Είχε πάρει ένας γείτονας Huawei και δεν ήξερε φυσικά ούτε αυτός ούτε τα παιδιά του να βάλουν Google store.

Ούτε εγώ :)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#805110 Huawe, sideloaded Google apps και εφαρμογές τραπεζών...
Καλά θα πάει αυτό.

Καλά 850 να είναι ώρες τους, το ξεφτίλισαν τελείως.
Πάρε το S23 το απλό με ένα κατοστάρικο παραπάνω να τελειώνεις.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#805114 Δεν χρειάζεται κάποιο sideloading για τις εφαρμογές των τραπεζών.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#805115 Θα της πω για Honor και Samsung, τα iphone δε θέλει να τα βλέπει. Πήρε η αδερφή μου το S23, θα τη ψήσω.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#805117 Λοιπόν, είδε τα μηνύματα σας και πείστηκε. Πάει το Huawei. Προτείνετε σας παρακαλώ κινητά έως 850-900 maximum. Δεκτά και Xiaomi, μια και γω είμαι ευχαριστημένος με τη μάρκα.
Άβαταρ μέλους
By Morx
#805118 Γαλαξια Σ22 ή Σ23 με μικρη υπερβαση. Φτανει πια με τις χαζομαρες!
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#805120 Γιατί δεν παίρνει κάτι φθηνότερο από το S23; Νομίζω θα είναι εξίσου ευχαριστημένη με ένα A53, κοντά στα 400€:
https://www.skroutz.gr/s/34934345/Samsu ... -Blue.html
Αλλιώς προτείνω το S21 FE που έχω, και βγαίνει κοντά στα 600€ (2 ετών, αλλά είναι πολύ καλό ειλικρινά) :
https://www.skroutz.gr/s/33342183/Samsu ... Olive.html
Και αν επιμένει να δώσει τόσα πολλά λεφτά (όχι πως τα 400 και τα 600 είναι λίγα), γιατί όχι ένα Z fold;
https://www.skroutz.gr/s/37556163/Samsu ... urple.html
Περάσαμε τα 800€ τώρα βέβαια. Ερωτηματικό η διάρκεια της μπαταρίας στο τελευταίο.