Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#678645 @Ove20
αγαπάμε, αλλά δεν είμαστε πλέον και στα σοροπια
Εξάλλου τι κοιτάνε οι γκόμενες, looks και πάλι looks, δλδ φωτογραφική και χωρητικότητα
Δεν υπάρχει περίπτωση να την βάλω συμμέτοχο στην επιλογή, εδώ όταν ψάχναμε για μικρό πόλης για τις ανάγκες της, την ρωτούσα τι αμάξι θέλεις, πως το θέλεις και μου έλεγε "ένα γλυκουλι"
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#678652
Geralt έγραψε: πως το θέλεις και μου έλεγε "ένα γλυκουλι"


:lol:
Άβαταρ μέλους
By Ove20
#678673
Geralt έγραψε:@Ove20
αγαπάμε, αλλά δεν είμαστε πλέον και στα σοροπια
Εξάλλου τι κοιτάνε οι γκόμενες, looks και πάλι looks, δλδ φωτογραφική και χωρητικότητα
Δεν υπάρχει περίπτωση να την βάλω συμμέτοχο στην επιλογή, εδώ όταν ψάχναμε για μικρό πόλης για τις ανάγκες της, την ρωτούσα τι αμάξι θέλεις, πως το θέλεις και μου έλεγε "ένα γλυκουλι"


Αν κοιτάει φωτογραφική μακριά τότε από το realme 6.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#678701
MIXOStsi έγραψε:Να πάρεις 64αρα και U3 ώστε και γρήγορη να είναι και να σου μείνει μετά το S7...
Σιγά τη διαφορά τιμής.


Τελικά βρήκα μία 2gb σε μια παλιά actioncam κι έβαλα αυτήν, για τα τραγούδια περισσότερο, μερικά έτσι για τους καλούς καιρούς που ταξίδευα :lol: Τουλάχιστον ν'αδειάσει λίγο ο χώρος γιατί είμαι συνέχεια τσίμα τσίμα.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#678710
italakias έγραψε:Πως κανω αντιγραφη μια σελιδα στο κινητο;

δεξι κλικ στην address bar -> αποστολη στο κινητό
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#678764
georgetz έγραψε:
sknipper έγραψε:Μου λέτε για Α41 και Α51. Καλά χρυσά αλλά λίγα. Το Α41 τουλάχιστον είναι μαζεμένο αλλά και τα δύο υστερούν σημαντικά από αυτό που έχω τώρα (Honor 9 4-64GB). Θέλω κάτι καλύτερο-ισχυρότερο με 6+RAM και 128 χώρο.
Όλο και ξαναγυρίζω στο nova 5t (πλέον στην ίδια τιμή, 250 λιρών, το δίνουν με δώρο ρολογάκι Huawei Band 4).


Αν μπορείς να διαθέσεις 70 λίρες παραπάνω, πιστεύω οτι αξίζει να πας για το Α71 και να πεις ότι για την επόμενη 3ετία έχεις ξεμπερδέψει απο το θέμα "τηλέφωνο για όλα"

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 2065p6.php
Ευχαριστώ για την συμβουλή αλλά παραμένει γκουμούτσα. Οπότε το συγκρίνω με ανάλογη γκουμούτσα. Από 192 λίρες του Xiaomi Note 9 pro στις 310 για λίρες για το Α71 (50+% παραπάνω) αλλά εκτός της Amoled οθόνης δεν βλέπω να δικαιολογεί το επιπλέον κόστος (χειρότερο gorilla glass, πιο αργό, χειρότερη μπαταρία-φόρτιση-αυτονομία, είναι όμως Samsung, λεπτότερο, 30 γραμμάρια ελαφρύτερο και έχει και ANT+...). Μπα, συμπαθώ τη Samsung αλλά δεν με πείθει.
Άβαταρ μέλους
By italakias
#678799
vasilis έγραψε:
italakias έγραψε:Πως κανω αντιγραφη μια σελιδα στο κινητο;

δεξι κλικ στην address bar -> αποστολη στο κινητό

Μαλλον δεν τα γραψα σωστα.
Αν θελω να κατεβασω μια εικονα ή αυτο που βλεπω στην οθονη του κινητου,απο καποια εφαρμογη.
Πχ απο τον στοιχιμαν,πως γινεται.
Άβαταρ μέλους
By ripper
#678812 Ή παίρνεις screenshot (συνήθως power+volume down) ή πατάς παρατεταμένα και download image αν είναι εικόνα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#678821 μωρή κουφάλα που εισαι πάλι μπλεγμένος;;; :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#678995 Ναι, το γύρισα για δοκιμή αλλά δεν νομίζω ότι είναι τόσο εύχρηστο.
Γενικά το dark mode είναι καλό όταν δεν έχεις πολύ φως.
Κάτω από τον ήλιο θες άσπρο φόντο.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#678996
Giuseppe Busso έγραψε:Ναι, το γύρισα για δοκιμή αλλά δεν νομίζω ότι είναι τόσο εύχρηστο.
Γενικά το dark mode είναι καλό όταν δεν έχεις πολύ φως.
Κάτω από τον ήλιο θες άσπρο φόντο.
Και εμένα δεν μου πολυαρεσει να σου πω . Έχω Viber Messenger κλπ είναι όμορφα ,δεν ξέρω το Facebook με χαλάει

Xperia 5ii