Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#558835 Προ μηνών που μου έκανε μια αναβάθμιση το "έχασα" από την αρχική οθόνη οπότε δεν ξαναασχοληθηκα. Όπως και την ώρα που το εμφάνιζε κάπως σε μεγάλο μέγεθος.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#558841
Focusman91 έγραψε:Στην εργοστασιακή εφαρμογή του καιρού στα ξιαομι, υπάρχει η δυνατότητα να μου εμφανίζει τις καιρικές συνθηξες ανάλογα με την τοποθεσία μου? Το έχει ανακαλύψει κανείς?
Δεν το βρίσκω ενώ κάπου το είχε πάρει το μάτι μου.

< Note >


Μην ασχολείσαι με ερασιτέχνες. Βάλε το windy. Δεν υπάρχει σύγκριση σε δυνατότητες και εγκυρότητα.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#558866 Today weather Ελτεε.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#558919 weather pro, windy, today, weawow
Βγάζουμε μέσο όρο και κάνουμε πρόγραμμα για την επόμενη μέρα
Άβαταρ μέλους
By Jorge_greek
#559029 το accuweather δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#559036 Τα Google Home Hub και Google Home έχουν τίποτα περιορισμούς στη λειτουργικότητα τους στην Ελλάδα; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#559037
Jorge_greek έγραψε:το accuweather δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ
Πολλές άλλες εφαρμογές χρησιμοποιούν σαν πηγή τους το accuweather.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#559488
JimClark έγραψε:Pocophone 64 για τα επόμενα 4 χρόνια.



Με αρεσει πολυ οταν βαζετε τετοια όρια... :inlove:

Καλομιλητο να ναι...
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#559767 Σε μένα η μπάλα έκατσε στο Mate 20 lite τελικά. Αγορά (ανευ ΦΠΑ εννοείται :innocent: ) από τον Κώτσο στην εκπνοή της προσφοράς με το "δώρο" Υ5 στα 321. Το "δώρο" έφυγε την επόμενη μέρα στα 90€ οπότε μου βγήκε 230.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#559790
stavrosg έγραψε:Σε μένα η μπάλα έκατσε στο Mate 20 lite τελικά. Αγορά (ανευ ΦΠΑ εννοείται :innocent: ) από τον Κώτσο στην εκπνοή της προσφοράς με το "δώρο" Υ5 στα 321. Το "δώρο" έφυγε την επόμενη μέρα στα 90€ οπότε μου βγήκε 230.



Ενδιαφέρον τραίνο αγόρασες. Γραψε μας και καμια εντυπωση οταν σχηματισεις γνωμη για τον 710 και την μπαταρια.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#559815 Ανά 2 μήνες βγάζει κι ένα redmi. :s_whiteflag :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#559825 Τέλειο.

< Note >