Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#548620 Περίμενα τέτοιο ποστ...
Θα του πω να παρει κανα ΝΟΚΙΑ 5 και, κλαιν...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#548621 Μου φαίνεται αδιανόητο μια κινεζιά ξαφνικά να ζητάει 4 ψηφία, γιατί εντάξει καλώς ή κακώς δεν τα έχουμε μάθει σαν ναυαρχίδες. Τα αξίζει έναντι των άλλων της κατηγορίας του; :hmmm:
Καλά προσωπικά ποτέ δεν θα έδινα τόσα οπότε in first place δεν με νοιάζει και η απάντηση :lol:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#548637
Dimitris_P έγραψε:Μου φαίνεται αδιανόητο μια κινεζιά ξαφνικά να ζητάει 4 ψηφία, γιατί εντάξει καλώς ή κακώς δεν τα έχουμε μάθει σαν ναυαρχίδες. Τα αξίζει έναντι των άλλων της κατηγορίας του; :hmmm:
Καλά προσωπικά ποτέ δεν θα έδινα τόσα οπότε in first place δεν με νοιάζει και η απάντηση
Υποθέτω οποίος τα δίνει έχει μια καλή απάντηση
Άβαταρ μέλους
By g8777
#549111 Ματε.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#549112 με το S8+ βλεπω βγαζω πολλες φωτο και αρχιζει να γεμιζει η SD, παντα 32αρες ειχα και δεν ειχα θεμα
θα παρω μια 128 να εχω ανεση
οι καρτες της samsung ειναι προτιμητεες για καποιο λογο ;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#549115
stavrosg έγραψε:Με έμφαση στη φωτογραφία, Mate 20 lite ή Pocophone F1?

< >


Poco με gcam αν και η στοκ είναι μια χαρά. Απλά με gcam από Pixel 3 απογειώνεται.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#549116
stavrosg έγραψε:Με έμφαση στη φωτογραφία, Mate 20 lite ή Pocophone F1?

< >
Poco
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#549127
stavrosg έγραψε:Με έμφαση στη φωτογραφία, Mate 20 lite ή Pocophone F1?

< >



Αντί για Mate 20 lite μπορείς να δεις το Honor 10.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#549128
KiloMeater έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Μου φαίνεται αδιανόητο μια κινεζιά ξαφνικά να ζητάει 4 ψηφία, γιατί εντάξει καλώς ή κακώς δεν τα έχουμε μάθει σαν ναυαρχίδες. Τα αξίζει έναντι των άλλων της κατηγορίας του; :hmmm:
Καλά προσωπικά ποτέ δεν θα έδινα τόσα οπότε in first place δεν με νοιάζει και η απάντηση
Υποθέτω οποίος τα δίνει έχει μια καλή απάντηση
Εγώ πάλι δεν καταλαβαίνω γιατί η λέξη κινέζικο είναι τόσο υποτιμητικη. Λες και τα Apple HTC Samsung κλπ μη κινέζικα brands κατασκευαζονται στις ΗΠΑ η στην Ιαπωνία η στη Γερμανία.


< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#549130 H HTC ειδικά είναι από Ταϊβάν = Κίνα στην ουσία.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#549151 Και όμως κύριοι υπάρχει κινητό ναυαρχίδα με καλύτερη οθόνη από s9 και note 9
Το όνομα αυτού
Sony Xperia zx3
Android 9 out of the box , android near stock .απίστευτα γρήγορο και oled από άλλο πλανήτη
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#549152
KiloMeater έγραψε:με το S8+ βλεπω βγαζω πολλες φωτο και αρχιζει να γεμιζει η SD, παντα 32αρες ειχα και δεν ειχα θεμα
θα παρω μια 128 να εχω ανεση
οι καρτες της samsung ειναι προτιμητεες για καποιο λογο ;
Προσωπικά όπου χρειάζομαι micro SD μόνο sandisk
Δεν με έχουν κρεμάσει ποτέ
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#549162 Πολύ ωραία συσκευή το xz3 της Sony
https://m.gsmarena.com/sony_xperia_xz3- ... 1822p7.php

Απο κάρτες, εδώ και 2-3 χρόνια με εχου εξυπηρετήσει οι Samsung Evo, ταχύτητα κ αξιοπιστία.

Για το δίλημμα που τέθηκε, απο Huawei μεριά σίγουρα Honor 10,ήδη βγάζει πολύ καλές για την αξία του και αναμένεται κ άλλη βελτίωση ελέω AI.
Ενδεικτικά θα πω οτι κυκλοφόρησε ενα google camera με hdr+ για το κινητό κ αποδεικνύεται κατώτερο της stock εφαρμογής κ λήψης. :lol: