Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#351308
nass έγραψε:Τα Winrar κτλ. κάνουν encrypt ένα zip αρχείο, εγώ θέλω να κάνω απευθείας ένα folder
Το ES File Explorer κάνει αυτό που θέλω αλλά πρέπει να είναι συμβατό με κάτι σε Windows (πχ. κάνω encrypt ένα αρχείο στα Windows και μπορώ να το κάνω decrypt στο Android). Οπότε αυτό ρωτάω, αν έχει δοκιμάσει κανείς το θέμα της συμβατότητας.

ESS?

< >
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#351320
Geo f1 έγραψε:Πςςς στο πρώτο σου εγραφε συχνα πυκνά τοποθετηστε καρτα?

< edge >

Για το Startac με ρωτάς? Πρώτη γυμνασίου το είχα, έχουν περάσει 17 χρόνια, δεν θυμάμαι.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#351633 Ποια Χιαομι έρχονται ελλάδα και σε τι τιμές;

Παίζουν όλες τις μπάντες;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#351660
nass έγραψε:Τα Winrar κτλ. κάνουν encrypt ένα zip αρχείο, εγώ θέλω να κάνω απευθείας ένα folder
Το ES File Explorer κάνει αυτό που θέλω αλλά πρέπει να είναι συμβατό με κάτι σε Windows (πχ. κάνω encrypt ένα αρχείο στα Windows και μπορώ να το κάνω decrypt στο Android). Οπότε αυτό ρωτάω, αν έχει δοκιμάσει κανείς το θέμα της συμβατότητας.



http://www.paranoiaworks.mobi/ssefepc/

και
https://play.google.com/store/apps/deta ... ndroid.sse
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#352004

Άβαταρ μέλους
By elteo
#352008 Έρχεται το 8αρι το οποίο θυμίζει στην κάμερα πίσω 808 & 1020.
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#352382 Υπάρχει περίπτωση smartphone να μπορεί να συνδεθεί ταυτόχρονα με bt headset και smartwatch?
Άβαταρ μέλους
By elteo
#352387 Με 2 συσκευές εγώ πάντως τα δούλευα μια χαρά.

Bt OBD & Bt ανοικτή ακρόαση στο αμάξι
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#352391 Mόλις συνδέω το ένα αποσυνδέει το άλλο. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#352465 Δεν το έχω δοκιμάσει στο xiaomi. Σε άλλη συσκευή. Νομίζω Samsung.

< Phone
Άβαταρ μέλους
By corsair
#352491
panos2171 έγραψε:Mόλις συνδέω το ένα αποσυνδέει το άλλο. :hmmm:


μηπως το smartwatch ειναι και handsfree audio device?
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#352559 Ναι, αλλά στη λίστα έχουν διαφορετικά εικονίδια.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#353613 Βοηθήστε κύριοι για να κάνω μια τιμημένη επιλογή :help:

τα ΧΙΑΟΜΙ με κλείνουν το μάτι χωρίς αμφιβολία, από αυτονομία βλέπω ότι μιλάμε για εξωπραγματικά νούμερα, οι συσκευές είναι χαριτωμένες :lol:

Τα μείον είναι που δεν τρέχουν παράλληλα 2 σιμ + sd card και η κάμερα που από διάφορα σχόλια εδώ μέσα είναι μάλλον απογοητευτική :hmmm:

Από την άλλη βρίσκω το ΜΟΤΟ 4g plus με 240 ευρώ καινούριο εννοείται, οπότε μπαίνει στα χωράφια του xiaomi note 3 και άρα μάλλον το κερδίζει.

Τι γίνεται με το redmi 3s όμως; Η διαφορά είναι στα 50 ευρώ που δεν την λες και μικρή. Έχει 5άρα οθόνη βέβαια, πιστεύω ότι δεν θα με δυσκολέψει όμως, άλλωστε δεν ξημεροβραδιάζομαι στο κινητό :hmmm:

32γίγα σε σχέση με τα 16+64 που θα είναι το άλλο, μαζί με το όνομα της λενόβο :hmmm: :hmmm:

για πείτε :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#353627
JBT έγραψε:Βοηθήστε κύριοι για να κάνω μια τιμημένη επιλογή :help:

τα ΧΙΑΟΜΙ με κλείνουν το μάτι χωρίς αμφιβολία, από αυτονομία βλέπω ότι μιλάμε για εξωπραγματικά νούμερα, οι συσκευές είναι χαριτωμένες :lol:

Τα μείον είναι που δεν τρέχουν παράλληλα 2 σιμ + sd card και η κάμερα που από διάφορα σχόλια εδώ μέσα είναι μάλλον απογοητευτική :hmmm:

Από την άλλη βρίσκω το ΜΟΤΟ 4g plus με 240 ευρώ καινούριο εννοείται, οπότε μπαίνει στα χωράφια του xiaomi note 3 και άρα μάλλον το κερδίζει.

Τι γίνεται με το redmi 3s όμως; Η διαφορά είναι στα 50 ευρώ που δεν την λες και μικρή. Έχει 5άρα οθόνη βέβαια, πιστεύω ότι δεν θα με δυσκολέψει όμως, άλλωστε δεν ξημεροβραδιάζομαι στο κινητό :hmmm:

32γίγα σε σχέση με τα 16+64 που θα είναι το άλλο, μαζί με το όνομα της λενόβο :hmmm: :hmmm:

για πείτε :s_howdy

http://www.skroutz.gr/s/9043554/Huawei- ... -16GB.html

Εδω εισαι! 5,2 ιντσες οθονη, καλυτερη κατα πολυ καμερα απο το ΧΙΑΟΜΙ, λογικα οχι σαν του ΜΟΤΟ ομως, και 195€.
Το εχω βαλει στο ματι να το παρω αλλα ολο και κατι σκαει. Σημερα εσκασε αλλαγη δισκοπλακων στο σκουτερ :rant: