Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#510191
bujinkan έγραψε:Ινφο πλιζ
Σμαρτ τηλ για μεγάλο άνθρωπο χρήση πέρα από τηλ μόνο Facebook kai WhatsApp
Τη αυστηρά κάτω από 100 ευρώ

< >


Οτιδήποτε με τουλάχιστον 2GB RAM και 16GB εσωτερική θεωρώ θα είναι εντάξει.
Παράδειγμα:

https://www.skroutz.gr/s/12303244/Lenov ... -16GB.html
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#511109 Τι μάρκα προτιμάμε σε screen protector και glass or not? Ένα για το S7 να πάρω (κάλλιο αργά παρά ποτέ) κι ένα για το nokia
Και κάποια πρόταση για δοκιμασμένο καλό usb c cable ?
Άβαταρ μέλους
By dimik
#511111 Nillkin για προστασία και Anker για καλώδια

< >
Άβαταρ μέλους
By babakos
#511197 Αnker εγγύηση σε ότι βγάζει (και τα καλώδια εννοείται)
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#511209 :thumbsup:
Για το nokia δεν βρήκα Nillkin screen protector και πήρα LK που αντίστοιχη θήκη που πήρα μου φάνηκε καλή. Θα δείξει.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#512642
Dimitris_P έγραψε::thumbsup:
Για το nokia δεν βρήκα Nillkin screen protector και πήρα LK που αντίστοιχη θήκη που πήρα μου φάνηκε καλή. Θα δείξει.


Ήρθαν τα πραματάκια και το γυαλί για το S7 δεν πιάνει όλη την οθόνη, αφήνει κενά δεξιά-αριστερά :dizzy: Έτσι πρέπει; :hmmm:
Δεν το πρόσεξα και στη φωτό, καλά να πάθω :slap:
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B01COR5C1I

Εν τω μεταξύ το γυαλί της LK για το Nokia πολύ καλή συσκευασία, μύρισε πριμιουμίλα :shifty: , και πιάνει όοολη την οθόνη
https://www.amazon.co.uk/gp/product/B078Y4XJ5L

Τα καλωδιάκα Anker δεν τα δοκίμασα ακόμη αλλά δείχνουν βαρβάτα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#512681 Ηρθε και η 8 (oreo) στο LG G6.

Ολα ρολάρουν μια χαρά. Δεν χρειάζεται καν επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#512682 Εγω δεν εχω δεχθεί την αναβαθμιση στο p10lite. Οσες φορες σε κινητο εκανα ανα βαθμιση παντα χειρότερο γινοταν σε θεμα μπαταριας..

.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#512683 Κι εγώ δεν την έβαλα αμέσως, περίμενα feedback πρώτα μην την πατήσουμε με τα τραγελαφικά στα S8 της Τσαμτσουγκ που διαβάζαμε από κατόχους τους. :svivhaha: Αφού είδα ότι όλα πάνε καλά την έβαλα κι εγώ. Και η μπαταρία αμετακίνητη και έγινε ακόμα πιο smooth. Tου έβαλαν και καναδυο χαζοfeature του στυλ να κρύβεις την μπάρα κάτω.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#512685 εγώ είμαι early adopter και πάντα βάζω χωρίς πολλά πολλά όλες τις αναβαθμίσεις ακόμα και beta

εντάξει σε κινητό ίσως όχι beta γιατί είναι και εργαλείο, γενικά όμως βάζω
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#512709
elteo έγραψε:Κι εγώ δεν την έβαλα αμέσως, περίμενα feedback πρώτα μην την πατήσουμε με τα τραγελαφικά στα S8 της Τσαμτσουγκ που διαβάζαμε από κατόχους τους. :svivhaha: Αφού είδα ότι όλα πάνε καλά την έβαλα κι εγώ. Και η μπαταρία αμετακίνητη και έγινε ακόμα πιο smooth. Tου έβαλαν και καναδυο χαζοfeature του στυλ να κρύβεις την μπάρα κάτω.
Για τι ? Της κοπέλας μου το s8 μια χαρά πάει με ορεο.

< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#512711 Sorry μπερδεύτηκα με το S7 edge... Σε αυτό δεν σταμάτησαν και την αναβάθμιση τελικά λόγω προβλημάτων?
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#512712
elteo έγραψε:Sorry μπερδεύτηκα με το S7 edge... Σε αυτό δεν σταμάτησαν και την αναβάθμιση τελικά λόγω προβλημάτων?
Α δεν.ξέρω .

< >
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#514463 Αξίζει η αλλαγή από red mi note 4x σε mia1?

< Note >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#514466
Focusman91 έγραψε:Αξίζει η αλλαγή από red mi note 4x σε mia1?

< Note >

Εγω που εκανα απο red mi note 4 σε Mi A1 λεω ναι.

Δες ομως και το note 5. Φιλος το πηρε 229 στο Πλαισιο, το 4/64 χθες. Τους κλαφτηκε λιγο