Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#489331 party pooper...


μάγκας vivo...
και κοίτα να δεις που βρήκαν χώρο για minjack...

Εικόνα

σ.σ. concept phone
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#489351 https://store.fixmobile.gr/en

Για αλλαγή οθόνης εδώ μπαίνουμε;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#489356
Morx έγραψε:
Geo f1 έγραψε:1 ωρα στο μπανιο?? :ninja:

Εγω εργενης εβαζα mp3 στο winamp και ακουγα από το Pc και τα z5500 :iconcool:
Ακουγε και η γειτονια..

Και εργενης και σε σχεση, πλεον ακομα κανω το ιδιο.

Ρυθμιζω το Equalizer για να μην υπαρχει βομβος απο τους συντονισμους μεεεεεεχρι μεσα στο μπανιο, ενα κλικ τα πριμα και μεσαια.... αφηνω ανοιχτη πορτα τραβαω κουρτινα και ακουω τη μουσικουλα μου μαζι με τους απο πανω, τους απο διπλα ή ολη τη γειτονια αν ειναι καλοκαιρι με ανοιχτα παραθυρα!




Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#489358 Βαζει καθε τοσο το eshop bt ηχειακι με 10€. Παιζει πολυ καιρο (μονιμα στο μπανιο) κ ζει μια χαρα.
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#489386 Καλά τα μικρά αλλά δεν έχουν μπάσο. Ο bro έχει κάτι lifetrons και πάσχουν σε αυτό το θέμα.
Στεφάν χωρίς πλάκα το jbl βγάζει πολύυυυυυυυ μπάσο. Βασικά μπορείς να κάνεις μικρό παρτάκι άνετα. Δεν το συζητώ στο μπάνιο θα γίνεται ο χαμός. Δεν θα βγαίνεις με τπτ. Και έχει και ανοικτή ακρόαση με κινητό. Με 120 ευρώ καθάρισες. Άσε που θα σε συνοδεύει και σε παραλίες κλπ.
Όρμα :superman:


Βασικά το σκέφτηκα για ανταλλαγή s7e με το σ9+ αλλά η τιμή που ζητεί θα είναι αυτή που έχει το σκρουτζ σε κάνα χρόνο. Και μένει και το 7e να το κάνω πάσα σε αδελφό ή μάνα. Οπότε λέω να μείνω με το 7άρι προς το παρόν.
Άβαταρ μέλους
By Morx
#489397 Εγω τοποθετω το κινητο μου επανω στο καλαθι με τα απλυτα που εχει πλαστικο καπακι.
Δημιουργει ηχειο και ενισχυει αρκετα τα μπασα! :lol:

Ως προς την ενταση με καλυπτει σε μπανιο 17τμ
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#489417 Sony srs- xb 10.
Μπασο, ένταση, αντοχή στα νερά, καλή τιμή.
Αφού δεν μασάει 6 μήνες τώρα στα χέρια 9χρονου, θα αντέξει και σε μεγάλου

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By corsair
#489468
Geo f1 έγραψε:Σεβαστειτε επιτελους τον Jason.


Άβαταρ μέλους
By Serf
#489547 Η εταιρεία παρέχει στην :inlove: μία εκ των ακόλουθων συσκευών. Ποια προτιμάμε και γιατί;

SAMSUNG GLX J3 2016/8GB/4G/V Android OS, v5.1 (Lollipop)
SAMSUNG GLX J3 2017/4G/ΜΑΥΡΟ/V Android 7.1 (Nougat)
SAMSUNG GLX J5 2017/4G/ΜΑΥΡΟ/V Android 7.1 (Nougat)
SAMSUNG GLXA3/2017/16GB/4G/ΜΑΥ/V Android OS, v6.0.1 (Marshmallow)
SAMSUNG XCOVER 4/4G/V Android OS, v7.0 (Nougat)
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#489550 To J5 2017 είναι αξιοπρεπέστατο από κάθε άποψη. Κι εγώ αυτό έχω σαν εταιρικό και το χω δώσει στη μάνα μου που είναι εντελώς άσχετη και δεν την έχει προβληματίσει πουθενά. Μέγεθος και μπαταρία νομίζω είναι μια χαρά για γυναίκα.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#489553
Deleted User 1 έγραψε:To J5 2017 είναι αξιοπρεπέστατο από κάθε άποψη. Κι εγώ αυτό έχω σαν εταιρικό και το χω δώσει στη μάνα μου που είναι εντελώς άσχετη και δεν την έχει προβληματίσει πουθενά. Μέγεθος και μπαταρία νομίζω είναι μια χαρά για γυναίκα.



πολυ καλο.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#489571 Και εμένα J5 μου έδωσαν απο τη δουλειά και ακριβώς όπως και ο Στεφαν το έδωσα στη μάνα που δεν κατέχει και πολλά απο κινητά :) :)
Είναι μια χαρά κινητό.