Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#636799
bill33 έγραψε:
manoliossss έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
manoliossss έγραψε:Καλό φαινεται. Το mi 9t??


< >


Είπες για κοπέλα και καλή κάμερα.
Το mi9t σε κάθε περίπτωση αλλά έβαλες όρους.
Είναι βαρύ, μεγάλο και το Samsung έχει πολύ καλή κάμερα
Νομίζω πως βάρος και όγκος δεν παίζει ρόλο.Αυτο που τους καίει (πλέον γίνανε δυο,και ο γαμπρός μαζί)είναι οι φωτογραφίες .ανάμεσα στα δυο σε καμερα;Samsung ή 9t; Η οικονομική διαφορά είναι 50€(232€ το 9t 281 το Samsung).τα αξίζει τα επιπλέον;Γιατί τώρα με κλειστό κουρείο μέχρι νεοτέρας τα 50+50(100€ επιπλέον για τους δυο είναι υπόθεση).Ή να πάνε στην λύση 1+1 ο ένας Sammy ο άλλος xiaomi ;


< >

Tωρα να μην πάρουν τίποτα,οταν ανοίξουν πάλι τότε αγοράζουν.
Συμφωνώ απόλυτα ,κι εγώ είμαι αυτής της άποψης,και προσωπικά δεν ψωνίζω τίποτα ιντερνετικα μέχρι να ομαλοποιηθεί η όλη κατάσταση και να επανέλθουμε στην κανονικότητα, αλλά το θέμα είναι ότι το ένα έσπασε τελείως (φύγανε κομμάτια ,δεν ανοίγει καν)και του άλλου έσπασε η ήδη ραγισμένη οθόνη .βρισκονται σε ένα σπίτι κλεισμένοι ,χωρίς υπολογιστή,χωρίς WiFi με μια τηλεόραση και τα κινητά (το 1 που υπολειτουργεί ).


< >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#636974 Όλα αυτά τα δεδομένα θα συγχρονίζονται σε κανάν server άραγε; :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#636975 Nαι για να δουν τι ώρα πάμε το σκύλο βόλτα και στο ΣΜ να πάρουμε δρακουλίνια. :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#636979
Dimitris_P έγραψε:Όλα αυτά τα δεδομένα θα συγχρονίζονται σε κανάν server άραγε; :whistlink:
Τα στοιχεία αποθηκεύονται αποκλειστικά τοπικά, στη συσκευή. (Σύμφωνα με τον developer)
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#636994
saxon_747 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Όλα αυτά τα δεδομένα θα συγχρονίζονται σε κανάν server άραγε; :whistlink:
Τα στοιχεία αποθηκεύονται αποκλειστικά τοπικά, στη συσκευή. (Σύμφωνα με τον developer)
elteo έγραψε:Nαι για να δουν τι ώρα πάμε το σκύλο βόλτα και στο ΣΜ να πάρουμε δρακουλίνια. :s_rofl
Γνωστός γνωστού έφτιαξε αυτό το app άφοβα . Έγω το έβαλα από χτες μου το έστειλε ο φίλος πριν ανέβει στο στορ
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#637010
elteo έγραψε:Nαι για να δουν τι ώρα πάμε το σκύλο βόλτα και στο ΣΜ να πάρουμε δρακουλίνια. :s_rofl


Αυτό το κάνει και ο otso ρε σεις μια χαρά, ούτε play store ούτε τίποτα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#637145
JBT έγραψε:Με την gcam το ζαομι πυροβολεί

Μην το σκέφτεσαι καν

αξιζει μονο αμα εχει sony ccd αλλιως δεν
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#637290
cabala10 έγραψε:


Προτιμώ S20+


Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#637525 Μιας και ακόμα δεν πήραν κινητο,και μπορεί να καθυστερησει κάνα 2-3 εβδομάδες,το p40lite τι λέει;το δίνουν στα 369(297 χωρίς ΦΠΑ)και δώρο το y7 2019....τι γίνεται με τα apps?δεν έχει playstore?


< >
Άβαταρ μέλους
By elteo
#637526 No Play store. No Snapdragon.

NOWAY!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#637535
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#638118
bujinkan έγραψε:
saxon_747 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Όλα αυτά τα δεδομένα θα συγχρονίζονται σε κανάν server άραγε; :whistlink:
Τα στοιχεία αποθηκεύονται αποκλειστικά τοπικά, στη συσκευή. (Σύμφωνα με τον developer)
elteo έγραψε:Nαι για να δουν τι ώρα πάμε το σκύλο βόλτα και στο ΣΜ να πάρουμε δρακουλίνια. :s_rofl
Γνωστός γνωστού έφτιαξε αυτό το app άφοβα . Έγω το έβαλα από χτες μου το έστειλε ο φίλος πριν ανέβει στο στορ


Δεν ξέρω τι παίχτηκε αλλά έχει κατέβει η εφαρμογή από το play store
Άβαταρ μέλους
By gianik
#638485 P30lite vs Honor 9x ....


:hmmm:
Άβαταρ μέλους
By otso
#638488 χαιρετιζω την εμφανιση του gianik απο τα κορφοβουνια της αρκαδιας οπου παραμενει κρυμενος με την οικογενεια του .
βρηκες κορφη με σημα μπραβο.