Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#602754 εγώ επειδή παίζω με πιο low end φάση τη βγάζω σχετικά άνετα με τέτοια μπαταρία (με την τυπική μου χρήση βγάζω 1.5 μέρα ) , μόνο αν κάνω πολλή ώρα πλοήγηση θα έχω θέμα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#602755 E, εκτός Ελλάδας η πλοήγηση είναι απαραίτητη όπως καταλαβαίνεις. Ειδικά αν θέλεις να βγάλεις άκρη στο Μετρό του Παρισιού, το Google Maps είναι συχνά σωτήριο! :lol:
Άβαταρ μέλους
By gakost
#602779
Scotch έγραψε:Από 617 ξεκινάει το Note9 στο skroutz, αν και υποθέτω στις χαμηλές τιμές δεν περιλαμβάνεται ο ΦΠΑ, οπότε μάλλον από 765 € τελική (vs 500 € τελική το Note8). Δεν ξέρω αν αξίζει τη διαφορά.


Αν δεν βιάζεσαι θα σου έλεγα να περιμένεις λίγες μέρες. Μόλις βγει το νεό iPhone (10/9) συνήθως παίζουν προσφορές από άλλα ακριβά για να μην πατώσουν τελείως οι πωλήσεις. Καλή ιδέα είναι να ρίξεις μια ματιά σε κανένα amazon tracker πχ camelcamelcamel.com να δεις πόσο παίζει να το βρεις.

ΠΧ τπ s10e έχει τώρα στo amazon.de 540 αλλά 5/7 είχε 499.

https://de.camelcamelcamel.com/Samsung- ... B07MTQNHQF
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#602780 Δεν βιάζομαι ιδιαίτερα, οπότε καλή ιδέα η αναμονή να βγει το iphone.
Προτιμώ όμως η αγορά να γίνει από Ελλάδα ΜΕ τιμολόγιο (εκτός κι αν το βρω εκτός Ελλάδος στη μισή τιμή, που μάλλον είναι απίθανο).
Άβαταρ μέλους
By manoliossss
#602783
Scotch έγραψε:Δεν βιάζομαι ιδιαίτερα, οπότε καλή ιδέα η αναμονή να βγει το iphone.
Προτιμώ όμως η αγορά να γίνει από Ελλάδα ΜΕ τιμολόγιο (εκτός κι αν το βρω εκτός Ελλάδος στη μισή τιμή, που μάλλον είναι απίθανο).


Απλά στους ΑΡΧΙΑΠΑΤΑΕΩΝΕΣ του Σκρουτζ να ξέρεις ότι ζητάνε 10 εργάσιμες ημέρες για αγορά με έκδοση τιμολογίου και καλά για έλεγχο των δικαιολογητικών..Εγώ προσωπικά έριξα Χ στις αγορές κινητών από τέτοιου είδους καταστήματα.


< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#602784 Τα φθηνά καταστήματα ουσιαστικά δεν σκοπεύουν να πουλήσουν με τιμολόγιο, μόνον με απόδειξη. Τα ίδια έπαθα κι εγώ ψάχνοντας για το Note9, τελικά το πήρα από συνεργάτη μας (MSystems) που ναι μεν ήταν ακριβότερος, αλλά η τιμολόγηση έγινε αμέσως και χωρίς βλακώδεις δικαιολογίες. Και πολύ φθηνότερα από τους άλλους κλέφτες του Πλαισίου.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#604567
elteo έγραψε:https://youtu.be/-Wwe5OW_jPE

Asus ROG phone 2

Review από MKBHD

Κτήνος! Απλά. :lipsealed:


Specs: not impressed
Asus: pass...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#604571
elteo έγραψε:Το περίμενα. :s_rofl



Μαθαινει κανεις απο τα παθηματα των αλλων. Δεν χρειαζεται να την πατησεις και συ.
Απο εκει και πέρα τα specs... ενα τηλεφωνο εδω και καποιο καιρο, εχει παψει να ειναι ο επεξεργαστης του. Υπάρχουν και αλλες ποιοτητες/χαρακτηριστικα στα οποια δεν εντυπωσιαζει.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#604573 Κορσε πα να φυγουμε ρε με τους καγκουρες δω μεσα ναουμε :dizzy: :dizzy: παμε Κουπερτ


Εικόνα

:s_omg

Τουλαχιστον δεν κοστιζει 2 χιλιαρικα ακριβως.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#604584
g8777 έγραψε:Κορσε πα να φυγουμε ρε με τους καγκουρες δω μεσα ναουμε :dizzy: :dizzy: παμε Κουπερτ



Υπαρχει τοπικ για τις λευκες συσκευες. Μηπως μπερδευτηκες και το ποσταρες εδω?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605277 Κορσεριε εδω κοιτα κορσε, κοιτα καταντια:


https://www.engadget.com/2019/09/19/huawei-s-mate-30-pro-has-quad-camera-array-and-a-vegan-leather-o/

:s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic

Τι να πρωτοπιασεις εδω περα ναουμε. :s_shout

Το ακριβοτερο τουβλο το κοσμου μετα το Opel Calibra ( pun intended )
Άβαταρ μέλους
By mirage
#605285 Vegan leather, Lewis approves
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605288 ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ :x :x :x :x


@Φονιά

Τσικ. :shifty: