Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#463820 Σκρολαρα μεχρι να δω που γραφει Sony. :lol:


Tier 1 :s_sarcastic



Kαλοφαγωτα Chris. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#463823
g8777 έγραψε:Σκρολαρα μεχρι να δω που γραφει Sony. :lol:


Tier 1 :s_sarcastic



Kαλοφαγωτα Chris. :s_thumbsup


Είδες, στο άφησα για το τέλος.

Δε νομίζω όμως...ότι θα έχουν μεγαλύτερη οθόνη τα επόμενα flagship ναι (λόγω της Japan Display)...αλλά synaptics embedded χλωμό...θα βγούνε στην αγορά τώρα και ό,τι καταφέρουν να πιάσουν.
Άβαταρ μέλους
By Morx
#464189 Με βαση τα οσα διαβασα (και διαβασα αρκετα για να βρω το ΤΕΛΕΙΟ κινητο!) .... εαν προκειται για την πεθερα σου, ο Κορσες προτεινει Galaxy A3 2017! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#464193 Έχω μπροστά μου ένα tublo x tablet Rubik 3. Για κάποιο λόγο κόλλησε και έκανε μόνο του επαναφορά. Ο χρήστης όμως δεν θυμάται τους κωδικούς, οπότε θέλουμε να το κάνουμε format. Δεν τον ενδιαφέρουν τα δεδομένα.

Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπαίνει recovery με κανέναν τρόπο. Κουμπιά έχει μόνο το power και ένα που λειτουργεί σαν back button, όπως και μια τρύπα για reset. Το reset όμως δεν κάνει factory reset.

Με λίγα λόγια το ζήτημα είναι να γίνει ολικό reset (wipe ) ώστε να δεχτεί εγκατάσταση νέου email, γιατί τώρα ζητάει το δικό του.

Any ideas για να μπει στο τιμημένο recovery mode ?
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#464567 Και πώς θα αποφεύγεται το κατά λάθος πάτημα;

Λέτε να το κάνουν double tap (που είναι καν το πιο γαμάτο βασικά) αλλά να σου διαβάζει και το δάχτυλο παράλληλα;
Άβαταρ μέλους
By corsair
#464584
QsisVTS έγραψε:Και πώς θα αποφεύγεται το κατά λάθος πάτημα;

Λέτε να το κάνουν double tap (που είναι καν το πιο γαμάτο βασικά) αλλά να σου διαβάζει και το δάχτυλο παράλληλα;


Λογικα πρωτα θα ανοιγει η οθονη για να σου δειξει το placement που βαζεις το δάχτυλο. Double tap εχουν ηδη.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#464616 Αισθάνομαι ντροπή.

Το Sony XZ Premium, τσόντιασε την κάμερα του Samsung Galaxy S8+. :lipsealed: