Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#473148
Deleted User 1 έγραψε:Ναι έγειρε το γραφείο μόλις την ακούμπησα. :shifty:

Είχε και καμια σφυρίχτρα δώρο;
ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Άβαταρ μέλους
By gianik
#473150
Deleted User 1 έγραψε:Τι μλκ ειμαι, ειχα βαλει λαθος κωδικο στην κληρωση!! :whatever:

Εικόνα

Και της βαζέλας και του βλάχου. :thumbsdown:

< >



Την θελω.... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#473159
Deleted User 1 έγραψε:Έλα πάρτη. Την πρότεινα σε 2-3 φίλους, δε τους βλέπω θερμούς λόγω Μπουρούση στη στάμπα. Οπότε πάρτη να πας με αυτή γήπεδο το βραδυ.



Το βραδυ θα φοραω το 10 του Μιμη Δομαζου ,μια ρετρο εμφανιση που ειχαν βγαλει καποτε στο ποδοσφαιρο.... :superman:
Κανονισε την θελω,οταν βρεθουμε για κανα καφε κ θα κερασω προφιτερολ.. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By pro
#473160
edmond έγραψε:Για τον γκιάννις πάντως δεν το καταλαβαίνω. Είναι αυτό που είναι, γίνεται αυτό που γίνεται επειδή πήγε στην απο κει μεριά. Εαν είχε μείνει εδω σε οποιαδήποτε ομάδα, θα βλέπαμε έναν άλλον παίχτη σαφώς μετριότερο, που απλά θα ξεχώριζε λόγο ταλέντου.


Ο σοφός ξεκουτιανε και αμολαει αιτο. Ο Αντετοκουνμπο αρχισε να συζητιεται εντος μασονίας στα 16 περιπου. Καπου εκει ειχα δει ενα βντεο αγωνα Φιλαθλητικου και μου επεσε το σαγονι, το παιδι εκανε μπαμ οτι ειναι για μεγαλα πραγματα και ΝΒΑ. Ο Ολυμπιακος λοιπον να τον επαιρνε στα 16-17 για να τον κανει τι; Να παιξει απο Φιλαθλητικο σε Ευρωλιγκα στα 16? Να του μαθει το γαμημενο το ευρωπαικο εγκεφαλικο (χαχα) μπασκετ; Να τον κρατησει ως τα 18-19 που δεδομενα θα εφευγε για Αμερικη; Ο Θεος μας φυλαξε κι εμας και το παληκαρι και δεν εγινε κανενα λαθος να μεινει Ελλαδα. Αν και νομιζω οτι παντα ειχε συναισθηση του ταλεντου του και ηξερε τι ηθελε απο πολυ μικρος.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#473165
gianik έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Έλα πάρτη. Την πρότεινα σε 2-3 φίλους, δε τους βλέπω θερμούς λόγω Μπουρούση στη στάμπα. Οπότε πάρτη να πας με αυτή γήπεδο το βραδυ.



Το βραδυ θα φοραω το 10 του Μιμη Δομαζου ,μια ρετρο εμφανιση που ειχαν βγαλει καποτε στο ποδοσφαιρο.... :superman:
Κανονισε την θελω,οταν βρεθουμε για κανα καφε κ θα κερασω προφιτερολ.. :thumbsup:

Χαιρετίσματα. Πέρνα από δω σήμερα αύριο να την πάρεις. Άμα μου μείνει στα χέρια όλο και κάποιος θα μου τη ζητήσει και δε χαλάω χατίρια. Ήδη θέλουν να μου την ανταλλαξουν με medium με Παππα πίσω.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#473170
Deleted User 1 έγραψε:
gianik έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Έλα πάρτη. Την πρότεινα σε 2-3 φίλους, δε τους βλέπω θερμούς λόγω Μπουρούση στη στάμπα. Οπότε πάρτη να πας με αυτή γήπεδο το βραδυ.



Το βραδυ θα φοραω το 10 του Μιμη Δομαζου ,μια ρετρο εμφανιση που ειχαν βγαλει καποτε στο ποδοσφαιρο.... :superman:
Κανονισε την θελω,οταν βρεθουμε για κανα καφε κ θα κερασω προφιτερολ.. :thumbsup:

Χαιρετίσματα. Πέρνα από δω σήμερα αύριο να την πάρεις. Άμα μου μείνει στα χέρια όλο και κάποιος θα μου τη ζητήσει και δε χαλάω χατίρια. Ήδη θέλουν να μου την ανταλλαξουν με medium με Παππα πίσω.


Που να ερθω ρε;;;;;; :(
Αντε ελα Οακα σημερα ,με τις Σπανιολες παιζουμε ,που τις μισεις... :lol:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#473359 :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout
Τι ματς κ αυτο θεε μου....προσκυνησαν κ οι σπανιολες στον ναο...Τετοιο γηπεδο κ τετοια ατμοσφαιρα δεν υπαρχει πουθενα αλλου στον κοσμο...
Χτυπησα κ 2 καλαμακια κοτα απο την χαρα μου... :eat:





@butjican
Καθομαστε ακριβως διαγωνια οπως δειχνεις στην φωτο (διπλα στις κιτρινες καρεκλες...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#473362
Deleted User 1 έγραψε:Η έξυπνη Σιτα θα ακούει Γκιστ και θα βάζει τα κλάμματα.



Νταξει ο τυπος φετος ειναι απο αλλο πλανητη...δεν ξερω τι πινει ή τι καπνιζει , πηδαγε σημερα σαν κατσικι κ καρφωνε απο πανω τους με αλει ουπ σαν να ηταν νανοι ,.. :omg: ...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#473406 http://www.gazzetta.gr/stili/oi-prwtagwnistes/article/1184208/kalathis-eipa-ston-diamantidi-oti-ematha-apo-ton-kalytero

Σωστόοοοοος. Ο οποίος Μήτσος είναι ακόμα σκέτη απόλαυση. Παίζανε προχθες διπλό στο Eurohoops μία ομάδα ΔΔ-Ντικούδης και κάτι άλλοι και αντίπαλοι ο Παπαλουκάς με κάτι άλλους. Μου φύγανε τα σαγόνια.