Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#517760 Πολύ φοβάμαι ότι θα αλλάξει φανέλα αλλά όχι γήπεδο Στέφανε.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#517771 Ενημερωτικά μόνο (και off topic) και χωρίς να έχω την παραμικρή εκτίμηση στον άνθρωπο και καλαθοσφαιριστή Νίκο Παππά, να πω εδώ, ότι η γκόμενά του (αν έχει ακόμα την ίδια τέλος πάντων, γιατί πάνε 2-3 χρόνια) παίζει να είναι από τις πιο ωραίες γυναίκες που έχω δει από κοντά :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#517904 http://sport-fm.gr/article/basket/me-panathinaiko-i-lista-tis-eurwligkas-gia-tin-epomeni-periodo/3530228



:s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic


Οι Τρακηδες που ειναι; Γιατι κρυβονται ρε παιδια; :s_bye :s_bye :s_bye :s_bye

Εσβησε η μαγκια; :s_roses

Αναμενομενο βεβαια, τα λεγαμε για την Κυπελλουχο ΑΕΚ σε αυτη την οργανωση παρωδια . Μαλλον οι υπολοιποι Ευρωπαιοι δεν προσκυνησαν τον Τρακαρο :s_dunno , οποτε αυτος εκανε οτι του υπαγορευσε το οπαδικο DNA του. :s_roses
Άβαταρ μέλους
By skous
#517924
g8777 έγραψε:http://sport-fm.gr/article/basket/me-panathinaiko-i-lista-tis-eurwligkas-gia-tin-epomeni-periodo/3530228



:s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic :s_sarcastic


Οι Τρακηδες που ειναι; Γιατι κρυβονται ρε παιδια; :s_bye :s_bye :s_bye :s_bye

Εσβησε η μαγκια; :s_roses

Αναμενομενο βεβαια, τα λεγαμε για την Κυπελλουχο ΑΕΚ σε αυτη την οργανωση παρωδια . Μαλλον οι υπολοιποι Ευρωπαιοι δεν προσκυνησαν τον Τρακαρο :s_dunno , οποτε αυτος εκανε οτι του υπαγορευσε το οπαδικο DNA του. :s_roses


Πηδηξε τον γκευ δηλαδη;


< >
Άβαταρ μέλους
By melos86
#517940
mousatos έγραψε:Το μέλλον του Παππά στην ομάδα αβέβαιο , λένε.

Μα γιατι? Υποδειγμα αθλητη, προσηλωμενου μονο στο αθλημα και το πως θα γινει καλυτερος...



Που ποτε δεν καβαλησε το καλαμι και ηταν γεματος ορεξη για δουλεια με το κεφαλι παντα χαμηλα...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By melos86
#518225 Και επιβεβαιωθηκα 2 μερες μετα...

Νικος Παππας στον 103,3:
Για την Εθνική: «Δεν κρύβω ότι παλιά μου άρεσε… Αλλά ποιος Σκουρτόπουλος, ποιος ασχολείται; Στην Εθνική πρέπει να παίζουν οι καλύτεροι παίκτες και να είναι ο καλύτερος Έλληνας προπονητής και τώρα δεν συμβαίνει τίποτα από τα δύο. Αν υπάρξει μια Εθνική που θα παίζουν οι καλύτεροι και με επιλέξουν επειδή θεωρούν πως είμαι μέσα σ΄ αυτούς θα πάω».


Οτι και καλα δεν του αρεσει πλεον και δεν ειναι μελος γιατι αδικειται!
Παιχτης Παππας δεν υπαρχει!