Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#439723 Ταγάρι τελείως. Εγώ για την πλάκα μου σηκώθηκα με το πουκάμισο για 3-4 σουτάκια και παστέλωσα τα μισά. Αν είχα φέρει παπούτσια θα τους έδειχνα λίγο πως γίνεται. Περιορίστηκα στην 3η θέση του 3ον3 και στο μετάλλιο που μου έδωσε το παλτό/καφετζής/playmaker, ο Βαγγελάκης ο Μάντζαρης.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#439725 Όχι ρε , ένας φίλος μου λέει ότι είναι ολοκληρωμένος κ κανονικός παίχτης ο εν λόγω....
Άβαταρ μέλους
By pro
#439774
Bayern7 έγραψε:

Δείτε πως βαράει. Με ταμπλό πάει να τα βάλει.
Είτε ταμπλό είτε ερμπολ. Και περιμένουμε αυτός ο τύπος να φτιάξει ομάδα;
Σε κατσαρόλα να του βράσουν μια μπάλα, δεν θα πάρει μυρωδιά.


https://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9B%CE%AC%CE%BA%CE%B7%CF%82_%CE%A3%CE%B7%CE%BC%CE%B1%CE%B9%CE%BF%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B4%CE%B7%CF%82

Περισσότερα γκολ έβαλε ο Λάκης με "αράουτ"
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#439793
Deleted User 1 έγραψε:Ταγάρι τελείως. Εγώ για την πλάκα μου σηκώθηκα με το πουκάμισο για 3-4 σουτάκια και παστέλωσα τα μισά. Αν είχα φέρει παπούτσια θα τους έδειχνα λίγο πως γίνεται. Περιορίστηκα στην 3η θέση του 3ον3 και στο μετάλλιο που μου έδωσε το παλτό/καφετζής/playmaker, ο Βαγγελάκης ο Μάντζαρης.

video or didn't happen
Τελευταία επεξεργασία από vasilis και 02 Οκτ 2017, 20:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#439830
vasilis έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Ταγάρι τελείως. Εγώ για την πλάκα μου σηκώθηκα με το πουκάμισο για 3-4 σουτάκια και παστέλωσα τα μισά. Αν είχα φέρει παπούτσια θα τους έδειχνα λίγο πως γίνεται. Περιορίστηκα στην 3η θέση του 3ον3 και στο μετάλλιο που μου έδωσε το παλτό/καφετζής/playmaker, ο Βαγγελάκης ο Μάντζαρης.

video or didn't happen
Εχω σελφι με Kill Bill αμα θες! Τα παστελια δεν ειναι αξια βιντεοσκοπησης. Παλια μου τεχνη κοσκινο! :tomato:

<+
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#439854

μια χαρά τον χειροκροτούσες βλέπω τον καρπαζόπουλο :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#440708
Deleted User 1 έγραψε:1 στα 15 πρέπει να βαλε αλλά την πέταγε σα σακί πατάτες.


:svivhaha: άσχετος με το άθλημα εντελώς , μα εντελώς. Μα δεν ντράπηκε καθόλου;