Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#535405 O Καλαθαρος δειχνει να ειναι σε δαιμωνιωδη κατασταση....
Θα δουμε ομορφα πραγματα κ φετος στο Οακα...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#535416 Ο καλάθαρος αν συνεχίζει να παίζει σε τέτοιους ρυθμούς θα τραυματιστεί . ...
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#535560
mousatos έγραψε:lol ,ο αστέρας που έριξε έρμπολ στο πιο κρίσιμο σημείο . Αυτός και ο μακάκας που έφερε τον Παπαγιάννη στην εθνική. + Ξεκινάει με 5αρι τον άχρηστο , ξεκινάει ο άχρηστος 5αρι , έλα χριστέ και παναγία.


https://www.youtube.com/watch?v=sN26NOMARJ8
Θα του κάρφωνες το δελτίο στον τοίχο. :lol:

Το σουτ του Μαργαρίτη ήταν τόσο αργό που τα γένια μου είχαν διαφορετικό μήκος όταν πήραν το ριμπάουντ οι Γεωργιανοί. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#535661
Deleted User 1 έγραψε:Προκρίθηκε η εθνική, βγήκε και η μούμια απ΄ τον τάφο. :s_whiteflag

http://www.gazzetta.gr/basketball/prokrimatika-pagkosmioy-kypelloy/article/1271159/vasilakopoylos-thema-atzentidon-o-antetokoynmpo-na-katanoisei-oti-protagonistei-hari-stin-ellada

Από τα σιχαμερότερα πλάσματα που κυκλοφορούν στον πλανήτη.

Το μόνο που του πρόσφερε η Ελλάδα είναι που δεν αντιλήφθηκε το ταλέντο του και μπόρεσε να φύγει να γλιτώσει.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#535758 Συμφωνω απολυτα με τους χαρακτηρισμους του Βασιλακοπουλου! Σκατοψυχος, εγωπαθης, εγωιστης και πολλα πολλα αλλα....
Και φυσικα και η δηλωση του για τον Αντετοκουμπο ειναι τρισμεγιστη παπαρια... Τιποτα δεν του εδωσε η Ελλαδα και αυτο ειναι γεγονος! Ενα διαβατηριο και αυτο οταν ηταν ηδη αργα για αυτον (η για την ελλαδα οπως αποδειχτηκε!).
Θα προτιμουσα ομως απο τον Γιαννη να εβγαινε και να ελεγε το παραπανω ανοιχτα και ξαστερα! Κυριοι οταν σας χρειαζομουν εσεις με ειχατε γραμμενο οποτε τωρα που γυρισε ο καιρος θα κανω και εγω το ιδιο! Τιμια, ανοιχτα και ξαστερα! Αυτο το ερχομαι-δεν ερχομαι, θα παιξω-δεν θα παιξω δεν εξυπηρετει κανενα και εφτελιζει -ας μου επιτραπει- και ολη αυτη τη στηριξη που δεχτηκε απο τους ελληνες ανα τον κοσμο!

Στην παρουσα φαση και με την συμμετοχη του να ειναι σε εκρεμμοτητα για το παγκοσμιο εγω προσωπικα δεν θα τον ηθελα στην ομαδα! Ειναι κριμα για ολους τους αθλητες που ηταν παροντες στα προκριματικα και παλεψαν για διεκδικησουν στην προκριση! Εκτος του οτι θα διαταραξει την συνοχη και την ομοιογενεια της ομαδας! Χιλιες φορες προτιμω τον μαργαριτη, τον βασιλοπουλο και ολα τα παιδια που εδωσαν την ψυχη τους και νομιζω γουσταρουν που βρισκονται στην εθνικη!
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#535766 Κι ο Γιάννης γουστάρει και για αυτό δε βγαίνει να κάνει τέτοιες δηλώσεις. Θέλει να έρθει, όσο κι αν προσπαθεί για το ανάποδο ο γέροντας.
Άβαταρ μέλους
By melos86
#535771
Dimsabas έγραψε:Κι ο Γιάννης γουστάρει και για αυτό δε βγαίνει να κάνει τέτοιες δηλώσεις. Θέλει να έρθει, όσο κι αν προσπαθεί για το ανάποδο ο γέροντας.

Οποιος NBAer ηθελε, ηταν με την ομαδα του!
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#535772 Δεν ξέρω ποιος ήθελε και ποιος δεν ήθελε, δεν είμαι μες στην ψυχή τους. Ξέρω ότι λιγότεροι ήρθαν από αυτούς που δεν ήρθαν.
Επίσης, ξέρω ότι κάνεις μη αμερικανός δε φτάνει στο επίπεδο του Γιάννη μας.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#535773 Ναι μόνο που οι ΝΒΑers σε Ισπανίες, Γερμανίες, Ιταλίες δεν είχαν να κάνουν με ραμολιμέντα να τους σκοτίζουν τον έρωτα. Εκεί τους είχαν στα πούπουλα και τους περιέφεραν με καμάρι, όχι σε κάθε ευκαιρία κράξιμο και ίντριγκα για να ταΐζεται το εγώ του κάθε ξεμωραμένου μπάρμπα.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#535833 Ο Γιάννης Αντετοκούμπο ήρθε πέρσι κανονικότατα στην κλήση της Εθνικής. Πήρε μέρος στα πρώτα φιλικά και στην προπόνηση τραυματίστηκε. Ακολούθησε την εθνική στην Κίνα και λόγω του τραυματισμού εξετάστηκε με βάση το συμφωνημένο μεταξύ FIBA & NBA πρωτόκολο και αποδείχθηκε σύμφωνα με αυτό ότι ο Αντετοκούνμπο δεν μπορούσε να αγωνιστεί πέραν πάσης αμφιβολίας, όπως ανακοίνωσε ο αντιπρόεδρος του ΝΒΑ. Όλα αυτά αγνοήθηκαν τόσο από τα ελληνικά ΜΜΕ, όσο και από την Ομοσπονδία που όχι μόνο έβγαλε την αήθη και αχαρακτήριστη περσινή ανακοίνωση, αλλά μέσω του ραμολιμέντου που τη διοικεί εμμέσως εμμένει κιόλας.

Οπότε καλό θα είναι όποιος χαρακτηρίζει κάπως τον Αντετοκούνμπο, να ξέρει και για ποιο πράμα μιλάει. Εκτός και αν ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ο σκατόγερος αποφασίσει να ανοίξει το συρτάρι που έχει τα γράμματα των Μπακς (όπως λέει) να τα δούμε και μεις.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#535849 Παίζει να υπάρχει και ρατσιστικό υπόβαθρο στις βλακείες που αμολάει ο Βασιλακόπουλος; Αν θυμάμαι καλά δεν είχε πει παλιότερα κάτι για μαϊμούδες στο ΝΒΑ κλπ;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#535850 Ποιος να ξέρει τώρα τι συμβαίνει στο...μυαλό του μπάρμπα. Το θέμα είναι ότι ξεφτιλίζεται το μοναδικό εμπορικό ομαδικό άθλημα στο οποίο έχουμε αποδεδειγμένα έφεση και που θα μπορούσε να είναι τρελή διαφήμιση για τη χώρα. Κλασικά δηλαδή πυροβολάμε τα πόδια μας.