Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#515094 Σε ό,τι αφορά εμένα ως δίπλωματ, ανατρέξτε σε παλιότερα σχόλιά μου και πείτε μου εάν ασχολούμαι με τη διατησία.

Σκέψου να μην έγραφα στο τελευταίο ποστίδιό μου ότι είναι λάθος η δικαιολόγηση του διπλού μέσω γκρίζων. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By skous
#515125 Ναι αλλά αυτό
"Είχαμε και ένα επικό σφυριγματάκι με λοκαρισμένο χέρι που δίνεται ανάποδο φάουλ"

Ο καταγγελόπουλος; Ααυτός ΟΝΤΩΣ θα το έβλεπε αναποδα...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#515131 Ρε μάγκες χθες αυτό που είδατε ίσαντο μπάσκε? Γιατί εγώ δεύτερο ημιχρόνιο που είδα, κόντεψα να βγάλω τα μάτια μου. Εκείνος o James δε, μάλλον νομίζει ότι τον λένε και Lebron στο μικρό. Ήμαρτον ρε. Εκείνοι οι κατσαπλιάδες στους πάγκους γιατί χρυσοπληρώνονται? Ένα γαμημένο σύστημα δεν είδα σε 20'. Πιο iso κι από το μπαρμπά Iverson.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#515147 E ναι, νταξ. Δε χρειάζεται να είσαι ο Φιλ Τζάκσον για να πάρεις γραμμή κάποια πράγματα. Το άθλημα με τη μεγαλύτερη προπονητική επιρροή, το χουν καταντήσει τέννις να πούμε.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#515348
diplomat έγραψε:Στο ΝΒΑ εντωμεταξύ έχουμε τον καθιερωμένο τελικό λεπρόν vs. golden state. Θα έχουμε predictions; :hmmm:
-GS in 5 (μέσα στο oracle, αλλιώς θα έπαιζε σε 6).
-Steph Curry FMVP.
-Lebron trip-dub average.


Κουβαδιάσαμε γαμώ την ταναπού μου, τελικοί από τα λίντολ, λεπρόν 3 outta 9 τελικούς, τσάμπα σκίστηκε ο άνθρωπος.

Το hot topic τώρα προφανώς θα είναι πού θα πάει τα ταλέντα του. Α, και τί θα γίνει με τους λέηκερς, ο λόνζο θα αλλάξει form άραγε;
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#515390 Ο Lebron έπαιζε τραυματίας μετά το 1ο παιχνίδι γιατί τσαντίστηκε με τη βλακεία του JR, κοπάνησε το χέρι του κάπου και το έσπασε

Ξεκίνησε πάντως χαμός με το που θα πάει.
Spurs, Knicks, 76ers, Lakers, Blazers
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#515508
Corto Maltese έγραψε:Είναι τόσο σκούπα που εγώ στη θέση τους θα έδινα τα 3 πρώτα παιχνίδια, ώστε να σβήσει η ρετσινιά του They blew a 3-1 lead

:s_howdy
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#515511 Υπερβολες,και για τον JR νταξ |λογοκρισία| εκανε, αλλα
α)ο χιλλ γτπ ουτε τις βολες δεν εβαλε
β)ο jr το πηρε το ριμπαουντ
γ)το παραχεσαν στο τρολαρισμα

Συμπερασματα-αποριες καφενειου

α)Οι warriors ειναι λουγκρες κωλοφαρδες,(και με το τραυματισμο του λεοναρντ περσυ( poy basika kafrila htan) και φετος με τον CP3)
β) ο ιγκοανταλα δενει πιο πολυ την ομαδα απ οτι υπολογιζα για φετος, (γερασε κι ο ανθρωπος)
γ) ο CP3 αν επαιζε στα τελευταια 2 ματς οι λουγκρες θα πηγαιναν τελικο?
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#515521

Είδωλο είσαι ρε σκιπ. Είδωλο. :s_inlove
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#515612 Πέθανε ο Παύλος ο Γιαννακόπουλος.....
Καλό ταξίδι.
Υπήρξε μεγάλος αντίπαλος, αλλά και μεγάλος παράγοντας, που για 46 σερί χρόνια αυτός και η οικογένειά του έβαζαν λεφτά στο βάζελο.
Πραγματικά λεφτά, όχι με το στόμα. Καλό παράδεισο...