Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#475341
gianik έγραψε:Γμς τα....
Τι χούντα είναι αυτή η γριά ο Τζορντι;
Οι γαυροι μόνο για τον σωλήνα λένε, για αυτόν κουβέντα...

.

Με τόσα που έχουμε δει στο σωληνιστάν έχουμε πάθει ανοσία.
Όαση είναι οι διαιτησίες που έχουμε στην Ευρώπη. Ένα μεγάλο μπράβο στον αντικειμενικό, τον ακριβοδίκαιο τον Μπερτομέου.
Εννοείται ότι βλέπουμε μόνο Ολυμπιακό, άρα κρίνουμε μόνο τις δικές μας διαιτησίες.
Ακόμα και οι διαιτησίες όταν παίζουμε με την ΤΣΣΚΑ και τη Φενέρ φαντάζουν ακριβοδίκαιες σε σχέση με του Εσακιστάν.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#475464
skous έγραψε:Έχεις Πούκλ πάλι!
Χώσε κανα χιλιάρικο να βγείς το βράδυ σαν κάτοχος bitcoin!



Τον θελω με τον gayρο στις αρχες Μαρτιου... :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#475533 ΠΑΛΙ πούτσα το τμήμα της ντροπής;
ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ! Και όπως θα γυρνάτε βάλτε τον Γιώργη στο αερόπλανο και αφήστε τους τον μλκ τον ΣφαιρόπουLOL.

Πάλι θα κρεμάνε αυτοί λοβοτομημένοι οι Αυγουλόπουλοι λάβαρα στο ΣΕΦ "2017-2018 NOTHING". Ξεφτίλα.
Γιατί μην γελιέστε ούτε το κύπελλο θα πάρουν (το χω πει καιρό τώρα αυτό).
Άβαταρ μέλους
By edmond
#475558 Σιγά σιγά θα πρέπει να αρχίσετε να σκέφτεστε και να λειτουργείτε χωρίς τον Σπανούλη.
Κάτι σαν τον 3d ένα πράγμα που στα τελευταία του άρχισε και...ας πούμε ότι δεν ήταν αυτός που ξέραμε.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#475563
edmond έγραψε:Σιγά σιγά θα πρέπει να αρχίσετε να σκέφτεστε και να λειτουργείτε χωρίς τον Σπανούλη.
Κάτι σαν τον 3d ένα πράγμα που στα τελευταία του άρχισε και...ας πούμε ότι δεν ήταν αυτός που ξέραμε.


Δεν είναι το πρόβλημα ο Σπανούλης αλλά κάτι μισθοφόροι ξένοι που δεν ξέρουν που παίζουν.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#475570 Ο Σπανούλης όμως έκανε την διαφορά και έβαζε κάτι καλάθια παραπάνω και μπάλωνε κάτι κακώς κείμενα. Τώρα αδυνατεί. Δεν λέω ότι είναι τελειωμένος προς Θεού, απλά ψαχτείτε λίγο.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#475572
edmond έγραψε:Ο Σπανούλης όμως έκανε την διαφορά και έβαζε κάτι καλάθια παραπάνω και μπάλωνε κάτι κακώς κείμενα. Τώρα αδυνατεί. Δεν λέω ότι είναι τελειωμένος προς Θεού, απλά ψαχτείτε λίγο.


Εμένα βασικά δεν μου αρέσει το μπάσκετ που (δεν) παίζει ο Ολυμπιακός εδώ και καιρό.
Για παράδειγμα πιο πολύ απολαμβάνω να βλέπω συνεργασίες τύπου βάζελου με δημιουργό Καλάθη, παρά το δικό μας χάλι.
Δεν έχει πλουραλισμό η ομάδα στις επιθετικές επιλογές. Δεν έχει συνεργασίες.

Δεν είναι όμως και δική μου δουλειά. Οι Αφοί ξέρουν. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#475577 Αυριο θα ειμαι μεσα ,μαζι με gianik jr...
Busse ελα στην ομαδα της καρδιας σου ... :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#475581
gianik έγραψε:Αυριο θα ειμαι μεσα ,μαζι με gianik jr...
Busse ελα στην ομαδα της καρδιας σου ... :s_roses


Θα έρθω αν και εσύ πεις ότι και τα 44 (+2) πρωταθλήματα του Θρύλου είναι 5κάθαρα και δίκαια και αντρίκια.
Το + 2 αφορά τα εξής:
-Δούρειος τίτλος
-τίτλος σεζόν 2017-18