Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#506815 "Τα παιδιά μέχρι 6 ετών έχουν πρόσβαση στους αγώνες δωρεάν, αλλά χωρίς κάθισμα."

Πόσο πιθανό είναι να φάει πόρτα σήμερα ο μικρός; Είναι 7,5 αλλά σχετικά μικροκαμωμένος. Υπάρχει περίπτωση να ζητήσουν κάποιο αποδεικτικό έγγραφο;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#506816 Γιατί να μην πληρώσεις; Και κάθισμα θα έχει και θα στηρίξεις την αεκαρα. :thumbsup:

Ειδάλλως πήγαινε έτσι, δεν θα ασχοληθούν ιδιαίτερα.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#506817 Έχουν εξαντληθεί τα εισιτήρια. Αλλά για να είμαι ειλικρινής και το ένα 50ρικο που έδωσα το πονάω :lol: :oops:

Ελπίζω να μην πολυασχοληθούν γιατί διαφορετικά θα τους πω να μου τον κρατήσουν μέχρι να τελειώσει ο αγώνας :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#506821
Scotch έγραψε:"Τα παιδιά μέχρι 6 ετών έχουν πρόσβαση στους αγώνες δωρεάν, αλλά χωρίς κάθισμα."

Πόσο πιθανό είναι να φάει πόρτα σήμερα ο μικρός; Είναι 7,5 αλλά σχετικά μικροκαμωμένος. Υπάρχει περίπτωση να ζητήσουν κάποιο αποδεικτικό έγγραφο;


Ουτε μια στο εκατομμυριο. :)
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#506824
junior gt έγραψε:
Scotch έγραψε:"Τα παιδιά μέχρι 6 ετών έχουν πρόσβαση στους αγώνες δωρεάν, αλλά χωρίς κάθισμα."
Πόσο πιθανό είναι να φάει πόρτα σήμερα ο μικρός; Είναι 7,5 αλλά σχετικά μικροκαμωμένος. Υπάρχει περίπτωση να ζητήσουν κάποιο αποδεικτικό έγγραφο;

Ουτε μια στο εκατομμυριο. :)


Ωραία, παρήγορο αυτό.

Μήπως όμως παρ' όλα αυτά είναι αυτοκτονία να τον πάρω χωρίς να έχει θέση; Χωρίς θέση, με τόσο κόσμο.... να μην μπορεί να δει, να μην μπορούμε να κουνηθούμε.... να μου πει κάποια στιγμή κουράστηκα, πάμε να φύγουμε... κλπ κλπ... :hmmm: Φλερτάρω έντονα να φύγουμε στο ημίχρονο :s_dunno
Για πείτε καμία γνώμη όσοι έχετε πάει με παιδί στο ΟΑΚΑ :oops:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#506826 Παρτο το παιδι... :thumbsup:
Εγω τον παιρνω μαζι οταν παιζουμε με τον gay ,με τη Μονακο θα κολωσεις;
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#506831 Ενταξει μια ταλαιπωρια ειναι οπως την εφαγα κι εγω χτες στη Ριζουπολη με δυο εισιτηρια για δυο μικρους και δυο μεγαλους και ολους ορθιους.
Και η |λογοκρισία| ειναι οτι την ειχα ψιλιαστει και πηρα δυο εισιτηρια για μενα και τα δυο πιτσιρικια αλλα τελευταια στιγμη εδωσα το ενα σε ενα φιλο που δεν βρηκε.
Οτι θα μπει πμως θα μπει σιγουρα.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#506893 Εκτός σοβαρού απροόπτου το μάτς δεν αλλάζει ρότα.
Καναδυο παλικάρια απο αεκ αξίζουν προσοχής. Δπγ ψώνιζε. :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By skous
#506900 Πωπω μλκς τι κωμικοτραγικός τελικός....
Tι άθλιο μπάσκετ.....
Δηλαδή φανταστείτε να μην είχε κάνει η διοργάνωση βήματα εμπρός που λέει και ο ΔΠΓ τι θα βλέπαμε...

Υπάρχει και BasketBall Uefa Cup που παίζουνε και ομάδες Α ΕΣΚΑΝΑ;

Πάντως κάτι τυπάκια που στα ημίχρονα EL παίρνουν μέρος σε διαγωνισμούς, άνετα τους μπερδεύεις με τους παίκταράσες που είδαμε και σήμερα..
Άβαταρ μέλους
By g8777
#506902 Σκέψου του χρόνου που θα είσαι κουπατος δλδ, πόσο ντροπή να λέγεσαι εφταστερος :iconcool: