Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#557649 Βασίλης Σκουντής
Πέμπτη, 27 Δεκεμβρίου 2018 - 13:31
Μπας και μας θυμάσαι Ρικ;
http://www.gazzetta.gr/basketball/baske ... ymasai-rik
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#557723 Το ματσάκι του ΟΣΦΠ ξεκίνησε πολύ περίεργα και είχε δυσάρεστη κατάληξη. "Βρωμούσε" πάντως στην α'περίοδο και εκεί σταμάτησα την παρακολούθηση .
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#557952 Εντυπωσιακός χτες ο "εξάστερος" :ninja: :lipsealed:

Φαίνεται από μίλια μακριά ότι άλλαξε άρδην την ψυχολογία, πρώτα απ' όλα, της φετινής ηττοπαθούς πράσινης ομάδας αυτός ο Πιτίνο.

Κόουτς-φίρμα εξ' Αμερικής - όπως ο Ντομινίκ, που προέρχονται αμφότεροι από το "τριφύλλι" της Βοστώνης :iconcool:

- Η ομάδα των Γιαννακόπουλων στο Αμέρικα σίγουρα :lol:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#558220 Και ο Ντίνο Ράτζα κατευθείαν από εκεί ήρθε. Παρεμπιπτόντως ήρθε από τα χέρια (ή τα ψέματα) του...Πιτίνο.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#558705
Deleted User 1 έγραψε:Θελει η τανα να κρυφτει κι η χαρα δεν την αφηνει!

Εικόνα

< >


Και κατι αλλο που θα μπορουσε να χρησιμοποιήσει τον ιδιο ακριβως τιτλο:

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g189403-d10035670-Reviews-Madama-Piraeus_Piraeus_Region_Attica.html
Άβαταρ μέλους
By edmond
#558777
mousatos έγραψε:στημένο υπέρ ΟΣΦΠ

Και η άμυνα που παίζουμε ξαφνικά τώρα προς το τέλος, είναι για τα προσχήματα να υποθέσω; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#558778 Δεν ξέρω , σταμάτησα να βλέπω μετά το 15' αν και το πράγμα φώναζε από τα πρώτα λεπτά . Ανύπαρκτη άμυνα και στατική επίθεση. Τα πρώτα σκοραρίσματα του μιλουτίνοφ με καρφώματα μετά από "γελοία" άμυνα. Βέβαια και στο ΝΒΑ έχω δει "τέτοια" παιχνίδια φέτος. Βρωμιά και δυσωδία παντού γμτ .
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#558783 Βαζέλες τα γνωστά είχαμε και σήμερα.

Όπως έλεγε και ο Σωκράτης ο Κοκκαλάρας "ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΟΜΩΣ ΚΟΤΕΣ"



Τα ξέρετε βαζέλες ή να σας τα θυμίσω. Σε 15 παιχνίδια στην Ευρώπη 10-5 το σκορ.

Εικόνα

Πλήρης γελοιοποίηση Αντεμπακούκο που μας τον είχαν κάνει ήρωα στον αγώνα του πρωταθλήματος που έκανε 5 φάουλ σε κάθε άμυνα (και δεν του σφύριζαν τίποτα εννοείται) και σήμερα ήταν ο γνωστός αμπαλος πίθηκας (no pun intended).
Επίσης η Ιωάννα. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ πως ήταν έτσι όποτε του κανε κοντινά.
Γιατί βρε Ιωάννα μου; Σαν στρακιπου που το γάμησαν και δεν το πλήρωσαν ήταν. :lol: :lol: :lol:
ΒΑΛΤΕ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΙΩΑΝΝΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΑ, ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΟΥΛΤΑΝΑ! :iconcool:



ΥΓ μιας και είπατε για βρωμιά
για δείτε τι λέει αυτός ο τύπος ο Stefano Italiano σε σχόλια του σε ανάρτηση του Θέμη Σινάνογλου (δημοσιογράφος του φωτος)

Εικόνα

Τώρα θα μου πεις ποιος είναι αυτός ο Stefano Italiano που λέει όλα αυτά τα πράγματα για τον "φάρο", τον Τράκη κλπ..
κλικ...φως....

Ο Stefano Italiano είναι ο γιατρός Σταύρος Χάντζος (ειδικός σε θέματα ντόπινγκ), επί 20 χρόνια γιατρός του μπασκετικού βάζελου και διευθυντής
του ΕΚΑΕ


Βαζέλια δε βρέχει..... σας *υνουμε. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#558784 A btw φαροφύλακες του φόρουμ.
Μαντέψτε λίγο πόσα φάουλ έκανε ο Μιλουτίνοφ σε 30 λεπτά συμμετοχής σήμερα.
Που συνήθως στο ΕΣΑΚιστάν κάνει 3 στο πρώτο πεντάλεπτο του αγώνα.
ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ 30 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ, ΕΚΑΝΕ 0 (ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ ΜΗΔΕΝ) ΦΑΟΥΛΣ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ 11. :lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Ξέρω ξέρω έρχεται το κύπελλο του Σωλήνα. :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#558789 όταν ξεκινάς το παιχνίδι με τον ανύπαρκτο μέχρι χθες Μάντζαρη , ε κάτι δηλώνει αυτό. Τόσο ξεδιάντροπη σιγουριά που δεν κρατάει ούτε τα προσχήματα .

Bayern7 έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ 30 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΕ, ΕΚΑΝΕ 0 (ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ ΜΗΔΕΝ) ΦΑΟΥΛ

ούτε αυτό είναι φυσιολογικό