Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#515620 Εγώ πάντως αν και Παναθηναϊκός δεν τον είχα και σε ιδιαίτερη εκτίμηση. Ούτε αυτόν, ούτε και κανέναν άλλον μεγαλοπροεδρο για να λέμε την αλήθεια.

Τεσπα, υπάρχει διάδοχος πάντως, όχι αστεία!
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#515651
Hellenic tifosi έγραψε:Εγώ πάντως αν και Παναθηναϊκός δεν τον είχα και σε ιδιαίτερη εκτίμηση. Ούτε αυτόν, ούτε και κανέναν άλλον μεγαλοπροεδρο για να λέμε την αλήθεια.

Τεσπα, υπάρχει διάδοχος πάντως, όχι αστεία!


για πες...
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#515693 Γενικά δε συμπαθώ ιδιαίτερα τους προέδρους που σιγοντάρουν την καφρίλα, που κλείνουν το μάτι στα πρεζόνια της κερκίδας και που γενικά συντηρουν(αν όχι υποδαυλίζουν) το σιχαμερά νοσηρό κλήμα του επαγγελματικού αθλητισμού Εν ελλαδι. (Μόλις περιέγραψα το 99,9% των παραγόντων, το ξέρω :P )

Τα πράγματα θα ήταν πολύ υγιέστερα αν οι ιδιοκτήτες των ομάδων τις διοικούσαν όπως τις άλλες τους εταιρίες - δηλαδή με σκοπό το κέρδος.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#515694 Αν και βγαίνουμε offtopic, εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα για τη Βιανεξ σε σχέση με τους εργαζόμενους της. Και αυτο μου είναι ευχάριστο πολύ.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#515696
Dodger έγραψε:Αν και βγαίνουμε offtopic, εγώ έχω ακούσει τα καλύτερα για τη Βιανεξ σε σχέση με τους εργαζόμενους της. Και αυτο μου είναι ευχάριστο πολύ.


Αυτό είναι εντελως διαφορετικό - και αν είναι έτσι χίλια μπράβο στην οικογένεια Γιαννακόπουλου!
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#515735 Πολύ καλός ανθρωπος.Ειχα τη τύχη να τον γνωρίσω αρκετά καλά ,ακόμα και τελευταία ...
Δυστυχώς έφυγε και αυτός 3 μήνες μετά το φίλο του... :( :(
Για τη Βιανεξ ισχύει ότι οι εργαζόμενοι είναι πολύ καλά.Επίσης είναι από τις ελάχιστες φαρμακευτικές που ουσιαστικά δεν έκαναν μαζικές απολύσεις τη περίοδο της κρίσης.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#515750
gto250swb έγραψε:α)Οι warriors ειναι λουγκρες κωλοφαρδες,(και με το τραυματισμο του λεοναρντ περσυ( poy basika kafrila htan) και φετος με τον CP3)
β) ο ιγκοανταλα δενει πιο πολυ την ομαδα απ οτι υπολογιζα για φετος, (γερασε κι ο ανθρωπος)
γ) ο CP3 αν επαιζε στα τελευταια 2 ματς οι λουγκρες θα πηγαιναν τελικο?

Ελπίζω να μπορείς να βρεις την αντίφαση στα α), β) & γ). Εφόσον ο Ιγκι είναι το glue των Warriors τότε με τις δύο ομάδες πλήρεις το GSW είχε κάνει το μπρέικ μέσα στο Χιούστον. Το πλήρες Χιούστον πήρε πίσω τη σειρά εκμεταλλευόμενο την απουσία του Ίγκι.

Τέλος πάντων δεν μπορώ να καταλάβω τίποτα από όλα αυτά που γράφονται για το Γκόλντεν Στέιτ μία ομάδα που φτιάχτηκε μέσω τάνκινγκ και ντραφτινγκ, επειδή έκανε μόνο μία προσθήκη αστέρα από την free agency. Ειδικά όταν μπαίνει σε αντιπαραβολή ο Λεμπρόν που παντού και πάντα προσπαθεί για mega line-ups, Big-3, Big-5 κλπ, τα οποία βέβαια καταλήγουν σε επιτυχία λιγότερο συχνά από ότι θα ήθελε, γιατί από μπάσκετ είναι κορυφή, αλλά από μυαλό είναι ο Πελέ του μπάσκετ.
Άβαταρ μέλους
By Hellenic tifosi
#515756 Και είχε βέβαια και την υπέρτατη κωλοφαρδια να τραυματιστεί ο Κάρι και να ανανεώσει με μικρό συμβόλαιο, όταν δε φαινόταν σε τι παιχταρά θα κατέληγε.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#515761 Ο λεπρόν είναι πλέον μακρινή ανάμνηση. :s_bye

Το ξεφτυλίκι που έσκασε με cast στο ποστ γκέημ της σκούπας ήταν το κερασάκι στην τούρτα.
Η αναφορά του ονόματος του λεπρόν στην ίδια πρόταση με την Αυτού Υπερηχητικότητα θα έπρεπε να διώκεται ποινικά.
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#515820
Corto Maltese έγραψε:Ελπίζω να μπορείς να βρεις την αντίφαση στα α), β) & γ). Εφόσον ο Ιγκι είναι το glue των Warriors τότε με τις δύο ομάδες πλήρεις το GSW είχε κάνει το μπρέικ μέσα στο Χιούστον. Το πλήρες Χιούστον πήρε πίσω τη σειρά εκμεταλλευόμενο την απουσία του Ίγκι.


εκ των υστερων ναι,αλλα στη σειρα με το χιουστον οι warriors ηταν τρομερα αστοχοι και στο εβδομο παιχνιδι με τις δυο ομαδες πληρεις εγω θα εβαζα τα λεφτα μου στο χιουστον. Ο ιγκι δεν θα εκανε τοσο μεγαλη διαφορα οσο ο κρις πωλ και λογω τροπου παιχνιδιου (πολυ ιζολατιον) το μομεντουμ θα ηταν με τους γηπεδουχους μετα απο κανα καλο πρωτο 12λεπτο κλπ.(θα μου πεις κι αν η γιαγια μου ειχε καρουλια...)

Τεσπα, δε λεω ωραιο franchise οι warriors αλλα του χρονου θελω Davis στη βοστωνη και τον ιρβινγκ γερό! Θα φαει η μυγα σιδερο!
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#515988 ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ ΤΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΡΕ; :x
ΠΟΣΟ ΛΙΓΟΙ ΕΙΣΤΕ; ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΟ;
ΟΥΤΕ ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΜΒΛΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΕΣ?
ΑΜΑ ΗΜΟΥΝ ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΜΑΔΑ. ΣΑΣ ΣΙΧΑΘΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ.
ΤΙΝΑΦΤΑΡΕ???? :x :x :x
Αν γινόταν στο ΣΕΦ χθες ο αγώνας, δεν θα πεφτε καρφίτσα. Και δε μπορεί ΚΑΝΕΝΑΣ να το αμφισβητήσει αυτό. Εχει γίνει. Ναι για βάζελο, για μέλος της αμαρτωλής ΕΟΚ. ΤΟΥΜΠΕΚΑ. κιχ δεν θα ακουγόταν.
Θυμηθήκατε να βρίσετε τον τυροτζόρνταν την ώρα της σιγής; Ζωα :x
ΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΑΠΕΧΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ. :thumbsdown: :thumbsdown:


https://www.youtube.com/watch?v=ZVsd5sCfXfc