Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#466217 καρυδάτη νίκη για τον λιμανίσιο.
Αποδεικνύει για άλλη μια φορά τι κόμπλεξ έχουν τέτοιες ομάδες απέναντι στις Ελληνικές...Με απουσιες ο γαυρος , με απουσίες όμως και η Τσσκα , ο Mc Lean όμως κατά πρώτον και ο Παπ κατά 2ον , έδωσαν την νικη .
το έγραψα και χτες respect στους φιλάθλους που σεβάστηκαν την 1' σιγή , όχι όμως και για το οτι το ΣΕΦ ήταν μισογεμάτο...
Άβαταρ μέλους
By cavallino
#466273 Mέσα ήμουν, ποιος ήταν μισογεμάτος; Τίγκα ήταν. Και για πρώτη φορά είχε τόσο παλμό, μάλιστα.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#466276
cavallino έγραψε:Mέσα ήμουν, ποιος ήταν μισογεμάτος; Τίγκα ήταν. Και για πρώτη φορά είχε τόσο παλμό, μάλιστα.



έτσι έγραφαν σε ένα μπασκετοφόρουμ που παρακολουθώ..
γαύρος εισαι ρε ??? :rant:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#466285
cavallino έγραψε:Mέσα ήμουν, ποιος ήταν μισογεμάτος; Τίγκα ήταν. Και για πρώτη φορά είχε τόσο παλμό, μάλιστα.

:metalo:
Άβαταρ μέλους
By cavallino
#466298
gianik έγραψε:
cavallino έγραψε:Mέσα ήμουν, ποιος ήταν μισογεμάτος; Τίγκα ήταν. Και για πρώτη φορά είχε τόσο παλμό, μάλιστα.



έτσι έγραφαν σε ένα μπασκετοφόρουμ που παρακολουθώ..
γαύρος εισαι ρε ??? :rant:


Εεεεεε ναι, γαύρος από τα μικράτα μου. Και διαρκείας χρόοονια και χρόνια στη μπάλα. Τό κοψα εδώ και 4 χρόνια λόγω χοντρού, φυτέματος χρυσαυγιτών στην 7 και της όλης "no politica" υποκρισίας. Δεν αντέχεται να βλέπεις τους βάζελους και τα χανούμια να σηκώνουν πανό για Γρηγορόπουλο, Ηριάνα, Παλαιστίνη και ένα σωρό άλλα, ενώ στον Ολυμπιακό να πετάνε αετό (και εκτός γηπέδου οι χρυσαυγίτες να τραμπουκίζουν ψηφοφόρους στον Πειραιά για να ψηφίσουν Μώραλη).

Τέσπα, χτες όρθιοι στα κάγκελα και καθιστοί στα σκαλάκια επειδή δεν υπήρχαν άδεια καθίσματα.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#466629
gianik έγραψε:το έγραψα και χτες respect στους φιλάθλους που σεβάστηκαν την 1' σιγή

Τι περίμενες; Ολυμπιακοί είμαστε.
Είναι διαφορετικό να είσαι Ολυμπιακός. :iconcool: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#466647 Γιάννη προσωπικά λίγη σημασία δίνω σ'αυτά τα παιχνίδια. Πιο πολύ σαν...προπόνηση πολυτελείας μου κάνει μιας και την κορυφαία απόδοση την θέλω στον επόμενο γύρο.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#466648 Η ομαδα σημερα κερδισε σε μια απο τις πιο φανατισμενες εδρες με :
Τραυματια Καλαθη
Αρρωστο Νικο Παππα που εφτασε 2 ωρες πριν το τζαμπολ
Κακους KcRivers k Lotzeski
Ανυπαρκτο Βουγιουκα..


Συμφωνω φυσικα οτι ολα θα κριθουν Απριλη κ Μαη ,ομως για να φτασεις τον Απριλη πρεπει να παιρνεις μεγαλα διπλα....
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#466839 Υφίσταται και υπαρκτός Βουγιούκας;
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#466896
Corto Maltese έγραψε:Υφίσταται και υπαρκτός Βουγιούκας;

Βέβαια! στην ίδια υπαρκτή πραγματικότητα με Μπόγρη :lol:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#466999 Toν έχω και σε μία λίγκα και δεν παίζει στα εκτός το γίδι :rant: