Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#510626 Καλώς η κακώς αυτή είναι η αλήθεια...
Μεγάλος προπονητής, μικρος σαν ανθρωπος...
Ποιος εγω, που καποτε επινα νερο στ ονομα του.


.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#510629 Γενικότερα, όποιο ζελόνι μιλάει για τον ζοτς (μπινέ), θα πρέπει να πλένει το στοματάκι του με ακουαφόρτε πρώτα.
Πέντε ευρωλίγκες και καμιά ντουζίνα πρωταθλήματα σας έφερε ρε μάγκεθ. Συγκεντρωθείτε. :vava:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#510630 @Stefan
Γι αυτο κ για πολλα αλλα...
Οταν ειδε οτι θα έπεφτε λιγο το μπάτζετ, την εκανε με ελαφρα...
Κλασσικος Σέρβος. Μυρίστηκε το χρημα στους Τουρκους, οπως μυρίζουν οι υαινες το αιμα χλμ μακρυα...
Εφτασε περσυ να πει οτι οι φίλαθλοι της Φενερ ειναι οι καλύτεροι στον κοσμο..
Βρε ουστ..
Ασε τον Τρακη, να σου θυμισω ο πρόεδρος της Φενερ τι κατηγορίες ειχε στην Τουρκία;; εκει μοκο ο Ζοτς...


@diplomat
Τον ευχαριστούμε για ολα, μας ευχαριστησε κ αυτος, τον γιορτασαμε υποδεχωντας τον οπως ισως δεν θα ξαναζησει στην καριέρα του αλλα οχι κ να μας γ@μησει..
Σαν προπονητης ειναι Ν. 1, σαν ανθρωπος οχι..

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#510639 Εγώ δε συμφωνώ. Ο συγκεκριμένος άνθρωπος είναι τόσο κορυφή στον τομέα του που λογικό είναι να μην ανέχεται τίποτα λιγότερο από το απόλυτο. Μπορεί να είναι φραγκοφονιάς, δεν το ξέρω αυτό, αλλά σίγουρα δεν έφυγε για τα φράγκα απ' το βάζελο.

Κάτσε να δεις τι έχει να γίνει με τους ξένους και τον Τράκη. Ο Σίγκλετον ήδη είναι στους δικηγόρους γιατί του χε υποσχεθεί πληρωμένη εφορία ο Τράκης και τώρα κάνει τον Κινέζο ή τον τιμωρεί για την εξωγηπεδική ζωή. Θα κάτσει τώρα να ασχολείται ο Ζοτς με τέτοιες πίπες ή θα κάτσει να τη βγάλει με Γκέιμπριελ και βελούδινο σφυρί?
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#510763
Deleted User 1 έγραψε:Ποιος αναλαμβάνει? Τάκης με Άκη?


Δυστυχώς....
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#511612 Αμάν. ΑΜΑΝ. Το γκσέχασα.

Τί έχει να πει ο self-proclaimed οπαδός του ντιπιτζί στεφάν για τα σχόλια του κυρίου αυτού περί άεκ; :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#511626 Τελικα οι Αγγελοπουλοι δεν φευγουν!
Δηλωσαν οτι θα κανουν φοβερες αλλαγες! :s_omg
Τι αλλαγες να κανουν στην πιο πετυχημενη ομαδα της δεκαετιας; :hmmm:
Αυτα δεν τα πειραζεις! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#511631
diplomat έγραψε:Αμάν. ΑΜΑΝ. Το γκσέχασα.

Τί έχει να πει ο self-proclaimed οπαδός του ντιπιτζί στεφάν για τα σχόλια του κυρίου αυτού περί άεκ; :whistlink:
Για πες και σε μας τι είπε πάλι...........
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#511635 Και το σκέφτηκα να βάλω λύγκα, αλλά βαριόμουν. :oops:

Επίθεση Γιαννακόπουλου στην ΑΕΚ με «φόντο» ΟΑΚΑ και «Athens Alive»

(...)

Νωρίτερα, ωστόσο, είχε εξαπολύσει μύδρους εναντίον της ΠΑΕ ΑΕΚ:

«Τις τελευταίες ημέρες, υπήρξαν πιέσεις κάτω από καθεστώς φόβου και τρομοκρατίας. Το Διοικητικό Συμβούλιο του ΟΑΚΑ υποχρεώθηκε να υπογράψει μια σύμβαση διετούς διάρκειας με την ΑΕΚ. Οποιοι θέλουν, θα μπορέσουν να βγάλουν τα συμπεράσματά τους. Διερωτώμαι εγώ: όταν υπάρχει διαβούλευση και συζητήσεις για να δοθεί ένα ακίνητο του ελληνικού δημοσίου, πώς πηγαίνει και υπογράφεται μια τέτοια σύμβαση. Δεν φτάνει τα χρέη που γλίτωσε όταν έπεσε στη Γ’ Εθνική; Πρέπει να υποθηκεύσουμε το μέλλον ενός ακινήτου; Παλιά όλα τα έπαιρνε ο Ολυμπιακός, τώρα δηλαδή θα τα παίρνει η ΑΕΚ;

»Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός πληρώνει 660.000 ευρώ για τα λειτουργικά του κλειστού, η ΠΑΕ ΑΕΚ πληρώνει 273.000 ευρώ για τα λειτουργικά για το ανοιχτό. Μετά αναρωτιόμαστε πώς γίνεται να έχει χρέη και ζημιές το ΟΑΚΑ. Αρκετά δόθηκαν στην ΑΕΚ ως δώρο. Δεν γίνεται υπό καθεστώς φόβου και τρομοκρατίας να δίνονται τέτοιες συμβάσεις. Τι να πω εγώ στους επενδυτές από το εξωτερικό; Οτι το ΟΑΚΑ δόθηκε στην ΑΕΚ έναντι 230.000 ευρώ; Το ξέρετε ότι η ΚΑΕ ΑΕΚ έχει καταθέσει πρόταση για το ποδηλατοδρόμιο; Καταγγέλλω ότι υπάρχουν ολόιδιες σελίδες για το ποδηλατοδρόμιο με αυτές που έχουμε εμείς για το Athens Alive. Είναι εξόφθαλμα όλα αυτά...

»Είμαι εδώ για να κάνω μια επένδυση μαζί με τους συνεταίρους μου πάνω από 1 δισ. ευρώ. Πίσω από την πλάτη μας και κάτω από το τραπέζι γίνονται συμφωνίες που υποθηκεύουν το μέλλον του ελληνικού δημοσίου υπό καθεστώς φόβου και τρομοκρατίας. Αν στη “Διαύγεια” βγει ότι η σύμβαση της ΠΑΕ ΑΕΚ με το ΟΑΚΑ είναι στις 273.000 ευρώ, σας λέω ότι η ΚΑΕ Παναθηναϊκός θα πάψει να σέβεται τη δική της σύμβαση με το ΟΑΚΑ. Δεν θα είμαστε εμείς οι μαλ… της ιστορίας! Αφού της χαρίστηκαν όλα τα χρέη όταν έπεσε στη Γ’ Εθνική, όταν βγήκε ένα κονδύλι για 20 εκατ. για το γήπεδό της, ψάχνει να βγάλει από τη μύγα ξύγκι»...