Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#63949 Candide Thovex σε μια συγκλονιστική επίδειξη δύναμης, ικανότητας, χιούμορ και έλλειψης φόβου:

(Από το 2:22 shit gets serious, αλλά από το 3:55... :lol: )

Άβαταρ μέλους
By j.marr
#63956 έλλειψη χιονιού και εκεί βλέπω :lol:



:x εχει γαμηθεί και φέτος. :x
Άβαταρ μέλους
By Chris
#63957 Τι κάνει ρεεεεεε, κι εγώ σηκώνομαι 1m από τη γη και χαίρομαι


< using some app
Άβαταρ μέλους
By GTS
#63960 Δηλαδη τωρα πιστευεις ότι είναι αληθινο;
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#63961 Είναι αληθινό. Έχω δει παρόμοια live. :)
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#63965 Το video πάντως δεν φαίνεται πραγματικά το πόση φόρα θέλει για να περάσεις πάνω απο κάποια gap και άλματα που κάνει.

Κάμποσες φορές είπα οτι αποκλείεται να το πέρασε αυτό με τόση φόρα.
Άβαταρ μέλους
By GTS
#63966 Είναι heavily edited αλλα αν ο ΧΛ θελει να πιστευει ότι είναι αληθινο....
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#63967 Φυσικά και είναι heavily edited, ποιος είπε ότι δεν είναι; Τα άλματα όμως είναι αληθινά.
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#63971
GTS έγραψε:Είναι heavily edited αλλα αν ο ΧΛ θελει να πιστευει ότι είναι αληθινο....



Αμα δεν έχεις καμία επαφή με χειμερινά ζπορ λογικό είναι να σου φαίνονται εξωπραγματικά ολα αυτά.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#69324 Ok, παραδέχομαι ότι τρία (3) δευτερόλεπτα δεν είναι αρκετά για να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα για τις ικανότητες ενός σκιέρ, αλλά κάτι μου λέει ότι αυτός ο 13χρονος το... τσουλάει το πέδιλο:
 
https://www.facebook.com/Freeskier/posts/10152817369314877
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#74380 Παρνασσός 7/2/2015
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#74394 Όχι οτι εδω πάνω είμαστε πολύ καλύτερα (BTW έστρωσε απο χιόνι Βασιλίτσα και Πισοδέρι) αλλά η νότια ελλάδα είναι το λάθος μέρος για να μένεις αν κάνεις χειμερινά σπορ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#74399 Ισχύει και μόνο τις αποστάσεις αν δεις.

Από την άλλη, ο Παρνασσός στατιστικά έχει μακράν την μεγαλύτερη σεζόν από οποιοδήποτε άλλο χιονοδρομικό μας. Απλά φέτος δεν είναι η χρονιά του.

Το Πισοδέρι μάλλον θάφτηκε.
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#74404 Το πισοδέρι γλύτωσε τη βροχή της προηγούμενης εβδομάδας. Εκεί γαμήθηκαν τα υπόλοιπα. Βασιλίτσα την έστρωσε αρχές αυτής της εβδομάδας και χτες προχτές. 3-5 μας κάτι έριξε αλλα δεν έχουν ανοίξει οι δένδροδιαδρομές. Στο κλάσιμο φέτος. :vava: