Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#414676
Geo f1 έγραψε:Πως με εκνευριζουν καποιοι που λενε

Ποιο survivor??
Ποιος είναι ο Ντανος?
Τι μου λες δεν παρακολουθώ..


Και καλα διαφορετικος από μαζα... :s_drinks


Καλα και γω το ειδα λιγο στην αρχη και μετα τιποτα.. Ντανο εμαθα απο οτι τον λενε απο τους δικους μου
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#414691 Δεν είναι τυχαίο το ενδιαφέρον του κόσμου

Ήταν το μεγαλύτερο σε διάρκεια
Ήταν έξυπνος ο διαχωρισμός σε Διάσημους και μαχητές, οι διάσημοι τράβηξαν τον κόσμο στους καναπέδες
Ήταν συμπαθείς φάτσες όσοι τουλάχιστον έμειναν από τους 2 μήνες και μετά και οι χαρακτήρες τους
Ήταν το ένστικτο του κόσμου που δεν άρεσε η συμπεριφορά του Χανταμπάκη και στο τέλος του Κώστα για τον Σπαλιάρα
Ήταν η συνειδητοποίηση ότι πράγματι υπήρχε πείνα και δημιούργησε αντανακλαστικά συμπάθειας
Ήταν ο αγώνας μεταξύ των δικών μας και των Τούρκων που είχαν το δικό τους survivor εκεί κοντά
Ήταν η επιτυχημένη παρουσίαση του Τανιμανίδη
Ήταν τα έπαθλα φαγητού με τα ξενοδοχεία που κράτησαν το ενδιαφέρον του κόσμου και έδιναν ανάσες στους παίκτες
Ήταν ο Τούρκος σέφ που μαγείρεψε μια ακόμα παράμετρος ενδιαφέροντος
Ήταν και η παρουσία του Β.Καλίδη που μαγείρεψε, γνωστός και συμπαθής μάγειρας από την εκπομπή της Μεναγάκη
Ήταν η παραγωγή που τους πρόσεξε και τους πρόσφερε περισσότερα από όλα τα προηγούμενα survivor
Ήταν το ατύχημα που δεν άφησε το ενδιαφέρον να κάνει κοιλιά και συγκίνησε το κοινό
Ήταν τα έπαθλα επικοινωνίας που είχαν το δικό τους ενδιαφέρον
Ήταν ο Μελέτη που πήγε εκεί και η εκπομπή της μετά για τα κουτσομπολιά που είναι το εθνικό μας σπόρ
Ήταν ο Ρουβάς που πήγε εκεί που έχει πολλούς οπαδούς που έκατσαν να τον δούν
Το μαγείρεμα, οι ίντριγκες, οι καυγάδες και οι αγκαλιές στα αγωνίσματα, όλα αυτά κράτησαν το ενδιαφέρον του κόσμου

Γενικά θεωρώ ότι η παραγωγή ήταν πολύ έξυπνα στημένη και η επιτυχία του παιγνιδιού ωφείλεται στον σχεδιασμό από την παραγωγή και τα έξοδα που έκανε για τους παίκτες χωρίς να δείχνει ότι τσιγκουνεύεται, bonus στο ενδιαφέρον το αυτοκίνητο που το έστειλαν εκεί και μετά το έκαναν δώρο, μεγάλο κόστος και αυτό άσχετα από τα ποσά της διαφήμισης, ήταν προς το τέλος και κανείς δεν θα τους έλεγε τίποτα, και όμως έκαναν αυτό το μεγάλο έξοδο.

Ήταν μια υπερπαραγωγή για τα δικά μας δεδομένα και την εποχή μας και αποτυπώθηκε στα νούμερα της τηλεθέασης.

Αυτό.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#414703
Geo f1 έγραψε:Και καλα διαφορετικος από μαζα... :s_drinks



Ποιο survivor??
Ποιος είναι ο Ντανος?
Τι μου λες δεν παρακολουθώ.
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#414714
Geo f1 έγραψε:Πως με εκνευριζουν καποιοι που λενε

Ποιο survivor??
Ποιος είναι ο Ντανος?
Τι μου λες δεν παρακολουθώ..


Και καλα διαφορετικος από μαζα... :s_drinks



Το να μην παρακολουθεί δηλαδή δεν παίζει ως ενδεχόμενο? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#414724 Αντε και το έχει ακούσει.
Πρέπει να γνωρίζει και τα διάφορα νούμερα που συμμετέχουν;
Άβαταρ μέλους
By xenos
#414729
21 quadra έγραψε:Ήταν η συνειδητοποίηση ότι πράγματι υπήρχε πείνα και δημιούργησε αντανακλαστικά συμπάθειας


Καλά, ειδικά προς το τέλος είχαν ξεκοιλιαστεί στο φαΐ. :tomato:

21 quadra έγραψε:Ήταν ο αγώνας μεταξύ των δικών μας και των Τούρκων που είχαν το δικό τους survivor εκεί κοντά


Τσόντα ήταν, όχι αγώνας. :shifty:

21 quadra έγραψε:Ήταν η επιτυχημένη παρουσίαση του Τανιμανίδη


Τόσο μπούρου μπούρου ούτε σχολιαστής αγώνα ποδοσφαίρου.


21 quadra έγραψε:Ήταν και η παρουσία του Β.Καλίδη που μαγείρεψε, γνωστός και συμπαθής μάγειρας από την εκπομπή της Μεναγάκη


:lol: :lol: :lol: Καλό.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#414730
Geo f1 έγραψε:Γιατι χαρακτηριζεις?Ανωτερότητα κ ετσ?

.

Πραγματικότητα κι έτσι.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#414737 Καλός ο Τανιμανίδης αλλά στον σχολιασμό των αγωνισμάτων δεν σχολίαζε, γκάριζε... .
Καλά το ελληνικό κοινό πότε ψήφιζε σωστά? Πρώτη διώξανε την βυζαρού Καλλέργη που είχε να μας δείξ... εεεε να προσφέρει πολλά στο παιχνίδι.
Γενικά τα 3 επεισόδια ήταν μούφα. Εγώ περίμενα έστω στον ημιτελικό ότι θα την ιδρώσουν την φανέλα για τα 100 χιλιαρικάκια, δλδ κανά αγωνισματάκι να στάξουν λίγο δεν βλάπτει. Τι να ψηφίσει ο κόσμος και χαζομάρες.
Πάντως η απορία είναι η εξής. Από τα 100.000€ που κέρδισε ο Ντάνος πόσα θα είναι τα καθαρά? :lol:
Πάντως πέραν από βενζινάς έχει και φούρνο από ότι ξέρω :shifty:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#414740
Geo f1 έγραψε:Γιατι χαρακτηριζεις?Ανωτερότητα κ ετσ?

.

Δε λεει κατι περιεργο. Εσυ γιατι χαρακτηριζεις; Εχω χαθει.

< >