Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By GTS
#398675 Παντως τελευταια εχει γινει σαπουνοπερα. Ειπαμε να το αρμεξουν αλλα ετσι πως παει θα τελειωσει τα Χριστουγεννα.
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#398692 Βαρετό έγινε πλέον, εγώ το έκοψα εκτός και εχει κανα ενδιαφέρον αγώνισμα,
Το τελευταίο που είδα ηταν εκείνο που παίζανε δυάδες που ο ένας κράταγε ενα καλάθι ψηλά και ο άλλος έριχνε κάτι σακιά μέσα, είχε ενα ενδιαφέρον . Άντε λίγο και το ελληνοτουρκικό
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#398715 Σαααακηηηηηη

Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#401171
gianik έγραψε:Bayeeeeeeern;;;;;;;;;;; Ασυλία σήμερα....

Κανόνισε εσύ και ο Bayern να μας πετάξετε κανά σπόιλερ σήμερα :rant: :rant: :rant: ,
για να επανέλθω όμως, όποτε οι μαχητές προέρχονται από έπαθλο και την επομένη έχουν ασυλία, έχω παρατηρήσει πως χάνουν. Ελπίζω να διαψευστώ αν και νομίζω πως θα πέσω μέσα σε αυτό που προανέφερα.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#401181
gianik έγραψε:Έμαθα τα νεα...Σέβομαι όμως κ δεν το μαρτυράω...

Έτσι πρέπει..., να σέβεσαι :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Serf
#401198 Για όσους δεν έχουμε πρόβλημα να μαρτυρήσεις, υπάρχει και το spoiler για να προστατέψει Θωμά και Γκέο.

Plz share the knowledge!
Άβαταρ μέλους
By gianik
#401199 @serf
Gouglαρε survivor διαρροή κ πήγαινε αποτελέσματα τελευταίας ώρας...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#401224
Serf έγραψε:Για όσους δεν έχουμε πρόβλημα να μαρτυρήσεις, υπάρχει και το spoiler για να προστατέψει Θωμά και Γκέο.

Plz share the knowledge!

Γιατί και η επιλογή σπόιλερ φέρνει περιέργεια, εντάξει τον Γκεάκο πάει και έρχεται τον πειράζεται :shifty: , εμένα τον Ξενιτεμένο δε με σκέφτεστε καθόλου? :inlove:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#401611 Υποψήφιοι ποιοι είναι (νυστάζουμε εμείς! :rtfm: );