Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#408744 To Survivor μόλις ξέπεσε στα μάτια μου με το πεζώ
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#411606 Έμαθα ότι ο Βασάλος κερδίζει το έπαθλο που είναι ένα Peugeot 3008, βασικά το ίδιο που είχε οδηγήσει ο βενζινάς με τα κορίτσια.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#412302 Μάριος στον ημιτελικό :inlove: , κλασσικός κομπλεξάρας ο Ντάνος.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#412304
Thomas_C200K έγραψε:Μάριος στον ημιτελικό :inlove: , κλασσικός κομπλεξάρας ο Ντάνος.



Που να σου γίνει το αστέρι προπέλα :rtfm:

Ο Ντάνος είναι δικός μας, 50 φορές κάνει τον σταυρό του σε κάθε αγώνισμα, τον ξεδοντιάρη τον κοκκινοχωριάτη δεν τον θέλουμε :protest:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#412306
dimik έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Μάριος στον ημιτελικό :inlove: , κλασσικός κομπλεξάρας ο Ντάνος.



Που να σου γίνει το αστέρι προπέλα :rtfm:

Ο Ντάνος είναι δικός μας, 50 φορές κάνει τον σταυρό του σε κάθε αγώνισμα, τον ξεδοντιάρη τον κοκκινοχωριάτη δεν τον θέλουμε :protest:

Είσαι Ντανικός??? Καιρός είναι να μας πείς ότι τινάζεις και τον κουραμπιέ :shifty: :lol:
Μάριος-Βασάλος-Αναγνωστόπουλος η καλύτερη 3δα. :inlove:
Σπάλ ωραίος είναι
Έχω αρχίσει και σταυροκοπιέμαι στην δουλειά και με βλέπουν περίεργα :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#412307 Ντανίτσα.....


μην ξεχνάς ότι είμαι παντρεμένος, άντε υποστήριξε άλλον μετά, αλλά τον Κύπριο ούτε να τον βλέπω :rant:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#412470
dimik έγραψε:Ντανίτσα.....


μην ξεχνάς ότι είμαι παντρεμένος, άντε υποστήριξε άλλον μετά, αλλά τον Κύπριο ούτε να τον βλέπω :rant:

Και μετά θέλετε να μας καταστρέψετε εμάς τους λεύτερους οι παντρεμένοι και γράφετε διάφορα σε τοπικά για τα "καλά του γάμου :shifty: :shifty: ".
Είσαι ρατσιστής με τον Μάριο, τέλος! Καλά λοιπόν Βασάλος ή Αναγνώ!