Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JBT
#392478 Δυστυχώς διαφωνώ με τον πρόλογο.

Θέλεις να το κάνεις χιουμοριστικό-παιχνιδιαρικο-χαριτωμένο κι εξιστόρεις τα αμάξια που είχες;; :oops:

Εγώ θα το έκανα ως εξής: θα διάλεγα το αντίστοιχο αμάξι (σουπερκαρ ή λαξαρι κλπ) που να"έμοιαζε" στο δικό σου αυτοκίνητο.

Πχ όταν λες για "ωραίο αυτοκίνητο αλλά με ρήμαξαν τα Ηλεκτρολογικά" εκεί θα έπρεπε να έλεγες ότι ήταν μια ντελτονα ή μαζερατι :yahoo:

Επίσης πρόλογος 11 λεπτών δεν υπάρχει :s_sad

Προσωπικά θα το έσβηνα, θα έκανα ένα 3λεπτο μαξ και σε κάθε επεισόδιο θα μιλούσα για το ετεροθαλες αδερφάκι του και μόνο στο τέλος θα έριχνα την φωτο από το πραγματικό καρ :yahoo:

Καλή συνέχεια χτανσε, πάντα ορεξάτος :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By markvag
#392507
drdino έγραψε:Εγώ βοηθάω στην κατανάλωση των κεφτεδακίων που θα ετοιμάσει ο dimitspan. :yahoo:



Thomas_C200K έγραψε:Τα κεφτεδάκια είναι σόφτ. Στην ποτηροθήκη του τεμπέλη πίσω πιτόγυρο και αναψυτικό ή δυο πιτόγυρα :iconcool: , πιστέψε με θα αξίζει :iconcool: . Πάρε αναβολή να κατέβω με άδεια :lol: να τα φάμε μαζί :lol:


Ώπα, δεν είχα καταλάβει ότι τρώμε κιόλας!!! Που είναι τα κεφτεδάκια;;; :protest: Γιατί κανείς δεν μου το είπε πιο πριν ότι θα υπάρχουν κεφτεδάκια;;; :protest: Θέλω τα κεφτεδάκια μου!! :protest:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#392511
markvag έγραψε:
drdino έγραψε:Εγώ βοηθάω στην κατανάλωση των κεφτεδακίων που θα ετοιμάσει ο dimitspan. :yahoo:



Thomas_C200K έγραψε:Τα κεφτεδάκια είναι σόφτ. Στην ποτηροθήκη του τεμπέλη πίσω πιτόγυρο και αναψυτικό ή δυο πιτόγυρα :iconcool: , πιστέψε με θα αξίζει :iconcool: . Πάρε αναβολή να κατέβω με άδεια :lol: να τα φάμε μαζί :lol:


Ώπα, δεν είχα καταλάβει ότι τρώμε κιόλας!!! Που είναι τα κεφτεδάκια;;; :protest: Γιατί κανείς δεν μου το είπε πιο πριν ότι θα υπάρχουν κεφτεδάκια;;; :protest: Θέλω τα κεφτεδάκια μου!! :protest:

Κάνεις δίαιτα και οδηγείς πενβέ, δεν έχεις προτεραιότητα!
Άβαταρ μέλους
By markvag
#392522
Thomas_C200K έγραψε:Κάνεις δίαιτα και οδηγείς πενβέ, δεν έχεις προτεραιότητα!


ΕΚΑΝΑ δίαιτα! :rtfm: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#392525
markvag έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Κάνεις δίαιτα και οδηγείς πενβέ, δεν έχεις προτεραιότητα!


ΕΚΑΝΑ δίαιτα! :rtfm: :iconcool:

Δεν στα είπαν καλά! ΚΑΝΕΙΣ δίαιτα, έχεις παχύνει, το καλοκαίρι ήρθε, πως θα βγείς παραλία? :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Εγώ στην ξενιτιά που να την βρώ την θάλασσα? :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#392535 Πως μια λέξη μπορεί να ανάψει ενα thread :lol:

Και κεφτεδάκια θα έρθουν και σουβλάκια και απο όλα :metalo:

Έχουμε πολλά επεισόδια μπροστά μας!

Σας ευχαριστώ όλους για τις ιδέες! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#392566
Thomas_C200K έγραψε:
markvag έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Κάνεις δίαιτα και οδηγείς πενβέ, δεν έχεις προτεραιότητα!


ΕΚΑΝΑ δίαιτα! :rtfm: :iconcool:

Δεν στα είπαν καλά! ΚΑΝΕΙΣ δίαιτα, έχεις παχύνει, το καλοκαίρι ήρθε, πως θα βγείς παραλία? :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Εγώ στην ξενιτιά που να την βρώ την θάλασσα? :shifty: :lol:


Μην το πιάσουμε γιατί πονάει... :rant:

Πιο πολύ πας εσύ στην Ελληνική θάλασσα, παρά εγώ... :oops:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#392592
21 quadra έγραψε:Είναι να μη δει ο Ελ τσάμπα μάσα, πρώτος τρέχει.

Στα κεφτεδάκια όλοι τρέχουν, ΕΛ Και μη.
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#392603 In b4 κάποιο attention whore να ουρλιάξει "το στρογγυλό, σιχαμένο μείγμα κιμαδοποιημένου κρέατος (;) με ψωμί, μαϊντανό και μυρωδικά για να κρύψουν τη μπόχα".
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#392780
markvag έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:
markvag έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Κάνεις δίαιτα και οδηγείς πενβέ, δεν έχεις προτεραιότητα!


ΕΚΑΝΑ δίαιτα! :rtfm: :iconcool:

Δεν στα είπαν καλά! ΚΑΝΕΙΣ δίαιτα, έχεις παχύνει, το καλοκαίρι ήρθε, πως θα βγείς παραλία? :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Εγώ στην ξενιτιά που να την βρώ την θάλασσα? :shifty: :lol:


Μην το πιάσουμε γιατί πονάει... :rant:

Πιο πολύ πας εσύ στην Ελληνική θάλασσα, παρά εγώ... :oops:

Τι κάνω είπαμε? :lol: :lol: :lol: , έχω να πάω σε θάλασσα 3 χρόνια :rtfm: , γενικά δεν είμαι φάν της θάλασσας αλλά του βουνού :iconcool: :inlove: :yahoo:
Πέρσυ πήγα Κεφαλλονιά και γαμήθηκε να βρέχει, οπότε την έβλεπα από την καφετέρια στο λιμάνι την θάλασσα.

@Quadra21 μαστροΠαναγιώτη δεν έχεις δεί γερμανούς τι κάνουν για το τζάμπα φαγητό..., μπορώ να πώ τα ίδια και για γάλλους και ελβετούς... .
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#392929 Έχω δεί Θωμά, έχεις δίκηο, αλλά λέω για εμάς γιατί εμάς αφορούν τα κρεατοσφαιρίδια που αναφέρθηκαν πιο πάνω :lol: :lol: 'αλλωστε ο πατέρας μου μου έλεγε, παιδί μου όπου βλέπεις φαγητό να κάθεσαι και όπου βλέπεις καυγά να φεύγεις, πατρικές συμβουλές που σου μένουν.
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#394303 Νέο επεισόδιο στον αέρα!
Το πρώτο μου αυτοκίνητο!
Back to 2000!




Έλεγα να μην το ανεβάσω μιας και κάτι δεν...
...αλλά fuck it! Το χάρηκα!
Περιμένω γνώμες, απόψεις κτλ!

Love you guys! :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#394320 Καλύτερο απο το προηγούμενο, μου άρεσε η "τσόντα" με το παράθυρο και οι φωτογραφίες όπως επίσης και το σοβαρό ύφος. :s_thumbsup

Ξεράθηκα στα γέλια μερικές φορές και το έστειλα ήδη σε κάτι γιαπωνεζόφιλους στην δουλειά :innocent:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#394434 Καλά το πας, μου αρέσει, αλλά τι μου θύμησες βρε παιδί μου τώρα με το Suzuki.

1980 η γυναίκα μου έγκυος στον 1ο γιό, είχα το τζιπάκι τι δίχρονο 3κύλινδρο το οποίο πήδαγε σε ίσια άσφαλτο σαν κατσίκι από τη σκληρή του ανάρτηση, ευτυχώς που δεν απέβαλε η γυναίκα μου, Αγ.Νικολάου ανήμερα στο φανάρι του Προφήτη Ηλιά στο Παγκράτι και ενώ δούλευε στο ρελαντί ο στρόφαλος αποφάσισε ότι βαρέθηκε βρε αδερφέ να γυρίζει γύρω - γύρω και μετά από ένα εκκωφαντικό - μπάμ - κόπηκε στα δύο, έχω κρατήσει σαν ανάμνηση τη ένα άκρο του που μοιάζει με το πλατύ σφυρί που χτυπάει ο χασάπης τις μπριζόλες.

Νάσαι καλά που με έκανες να θυμηθώ γιατί δεν μπήκα ποτέ ξανά στον πειρασμό να αγοράσω οτιδήποτε από την Suzuki.

Περιμένω με ανυπομονησία τη συνέχεια και ίσως θυμηθώ κι άλλα από τα κατά καιρούς αμάξια μου.