Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By efthymis
#390505 Πολυ καλη ιδεα Θανο!! :yahoo: Εκανα subscribe, απλα μια φωτο του καθε αυτοκινητου εστω ενδεικτικη νομιζω πως χρειαζεται να περναει καπου στην αρχη του βιντεο για να εχουμε μια ιδεα! ;-) Καλη αρχη!! :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#390538
efthymis έγραψε:Πολυ καλη ιδεα Θανο!! :yahoo: Εκανα subscribe, απλα μια φωτο του καθε αυτοκινητου εστω ενδεικτικη νομιζω πως χρειαζεται να περναει καπου στην αρχη του βιντεο για να εχουμε μια ιδεα! ;-) Καλη αρχη!! :metalo:


+1
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#390812 Καλησπέρα στην παρέα! :inlove:

Τα γυρίσματα του πρώτου επεισοδίου που θα είναι ένα intro με όλα τα αυτοκίνητα που πέρασαν από τα χέρια μου θα ξεκινήσει αυτές τις ημέρες.

Μιας και θέλετε φωτογραφίες θα βάλω ενδεικτικές από το google μιας και άντε να βρω που έχω τις δικές μου...

Περισσότερες λεπτομέρειες σε λίγο :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#390843 Αν υπάρχουν κ επίσημα στατιστικά αξιοπιστίας κάθε μοντέλου θα είχε ενδιαφέρον... Καλή δύναμη!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By allonsanfan
#391220 Ριξε μια ματια στο autovlog,να παρεις ιδεες,καναλι στο youtube.Σε καποια βιντεο του λεει τις εμπειριες του απο τα αυτοκινητα του.Πρεπει οπωσδηποτε να αναφερεις κ τα πραγματικα χρηματα πιστευω,καθως το θεμα που εχεις σκοπο να αναλυσεις,μεταχειρισμενα-πωλησεις βλαβες κ επιδιορθωσεις εχει να κανει αμεσα με τα χρηματα.in car video,κ να βγαινεις κ εξω απο αυτο κ να περιγραφεις καθε βλαβη δειχνωντας το αντιστοιχο εξαρτημα σαν παραδειγμα στο αυτοκινητο που βρισκεσαι.

.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#391230 Καλή αρχή.

Πιστεύω ότι θα πρέπει πολύ να σκεφτείς ποιον δρόμο θα ακολουθήσεις γιατί κατά 99% στην πορεία δύσκολα θα τον αλλάξεις...
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#391329 Καλησπέρα κύριοι!

Ευχαριστώ για τις ευχές!
Ελπίζω όλα να πάνε καλά! Χεχε!

Να εξηγήσω κάτι, το κανάλι αυτό στην υπάρχουσα μορφή του, δεν θα έχει τεχνικό χαρακτήρα.
Δηλαδή, ούτε κόστη θα αναφέρονται, ούτε βίντεο / φώτο από τις ζημιές.
Θα έχει ένα καθαρά χιουμοριστικό χαρακτήρα με τα όσα έχω περάσει.
Βέβαια τα περισσότερα τα γνωρίζουν τα παλιά μέλη, απλά θα είναι πλέον μέσα από βίντεο και όχι μέσα από posts σε ένα forum.

Όσο αφορά το layout ακόμα κάνω πειράματα, αυτό μπορεί να είναι διαφορετικό σε κάθε επεισόδιο μέχρι να βρω κάτι που αρέσει περισσότερο από κάποιο άλλο.

Σε άλλα νέα της ημέρας, σήμερα έγιναν τα γυρίσματα για το πρώτο επεισόδιο.
Αλλά διαγράφηκαν μιας και δεν μου άρεσαν, έτσι καλώς εχόντων των πραγμάτων αύριο θα γυριστούν εντελώς διαφορετικά από την αρχή.

Αυτά!
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#391635 Εσυ είσαι ο Θούμαν. :lol:

Καλη ιδέα Θάνο.

Θα κάνω και εγώ ένα με όλα τα αμάξια που είχα κάποτε. :innocent: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#391736
htanso21 έγραψε:Αύριο Παρασκευή, το πρώτο επεισόδιο στον αέρα! :yahoo:

Aναμένουμε :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Τελευταία επεξεργασία από Thomas_C200K και 04 Μάιος 2017, 23:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#391850
htanso21 έγραψε:Αύριο Παρασκευή, το πρώτο επεισόδιο στον αέρα! :yahoo:

:metalo:
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#392082 Το πρώτο επεισόδιο είναι στον αέρα!
Που βασικά είναι ο πρόλογος :lol: