Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#390163

:twisted:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#390174 Πολύ καλή ιδέα, προτείνω να μην παγιδευτείς σε ένα στυλ αλλά να έχεις videos μέσα κι έξω από το αυτοκίνητο ανάλογα το θέμα-θύμα, σίγουρα μέρα όμως και μάλλον μια φορά την εβδομάδα, εβδομαδιαίο VLOG κι έτς. Επίσης ρίξε και οικονομικά στοιχεία στο παιχνίδι αν υπάρχουν ώστε να υπάρχει μια άτυπη-κόντρα και αγωνία μέχρι το τέλος για το ποιο κόστισε τελικά περισσότερο.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#390176
dimik έγραψε: Επίσης ρίξε και οικονομικά στοιχεία στο παιχνίδι αν υπάρχουν ώστε να υπάρχει μια άτυπη-κόντρα και αγωνία μέχρι το τέλος για το ποιο κόστισε τελικά περισσότερο.


Γιατί το χαλάς; :(


Θάνο, είσαι ωραίος ρε! :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#390213
REALZEUS έγραψε:
dimik έγραψε: Επίσης ρίξε και οικονομικά στοιχεία στο παιχνίδι αν υπάρχουν ώστε να υπάρχει μια άτυπη-κόντρα και αγωνία μέχρι το τέλος για το ποιο κόστισε τελικά περισσότερο.


Γιατί το χαλάς; :(


Θάνο, είσαι ωραίος ρε!

Εννοώ με χιουμοριστική διάθεση τυπου "ο τάδε γκαζοτενεκες κόστισε τελικά τόσο"

< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#390214 Κατάλαβα μωρέ Δημήτρη, αλλά τα λεφτά με στεναχωρούν. Ας μιλάμε μόνο τεχνικά!!! :iconcool:
Τελευταία επεξεργασία από REALZEUS και 30 Απρ 2017, 22:52, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By gianik
#390220 Οσοι ειμαστε subscribed στο καναλι του pipinos1976 μπορουμε να ξεγραφτουμε κ να παμε στου htanso; :roll:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#390221 Htanso, εγώ όπως πάντα είμαι μαζί σου. Θα ήθελα 1 την εβδομάδα για να έχεις την άνεση να φτιάξεις καλύτερο κείμενο, να τρέξουν πιο ωραία οι ιδέες σου. Αφού αφορά αυτοκίνητο, θα ήθελα να έχει αμάξι το κάδρο σου και όχι σε σπίτι π.χ. Το πίσω κάθισμα θα ήταν πιο έξυπνη ιδέα, δε φαίνεται σαν review αλλά σαν κουβέντα. Αν έχει και ποτηροθήκη πίσω να πίνεις καφέ ή αλκοόλ ενώ εξιστορείς θα είναι ωραίο επίσης.

Ενώ ποτέ δεν ήμουν youtube-fanatic λόγω κακών συνδέσεων, παρακολουθώ φανατικά τον Matt Watson (carwow) στα review και νομίζω ότι ο ρυθμός παίζει πολύ ρόλο, οπότε μάλλον θα έχει δουλειά στο μοντάζ.

Για τα οικονομικά, μπορείς απλώς να βρεις μια μονάδα μέτρησης οικονομικού πόνου. :lol: Μου κόστισε 2 νεφρά, 1 κλάμα, μισή κρίση κλπ. Τα ευρώ δεν νομίζω ότι ενδιαφέρουν κανέναν.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#390227 Θα συμφωνήσω με τον πστερ από πάνω.
Επίσης καλύτερα το γύρισμα να είναι μέρα.


Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#390232 Καλησπέρα κύριοι!
Χαίρομαι που σας άρεσε σαν ιδέα! :inlove:

Φυσικά θα χαρώ περισσότερο αν σας αρέσουν τα κανονικά επεισόδια!
Εκεί θα πέσει και πολύ δουλειά και πολύ γέλιο! :yahoo:

Σκέφτομαι όλα όσα γράψατε (να γράψετε και άλλα!) και κάπου προς τα εκεί θα πάω.

Ένα hint που δίνω είναι ότι οικονομικά δεν θα υπάρχουν, αλλά θα υπάρχουν μπανάνες...
Πχ η αλλαγή του τάδε μου κόστιζε 73 μπανάνες.
Βέβαια παίζει και η εποχή και από που τις αγοράζει ο καθένας! :lol: