Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#369104
kyr80 έγραψε:Οι κλώσες οι φίλες της, την τσιγκλούσαν ότι η πέτρα είναι μικρή, και ότι βάση οικονομικής κατάστασης έπρεπε να πάρω κάτι καλύτερο.


Τι κ.......λες που είναι αυτές οι γυναίκες. Προφανώς και δεν είναι πραγματικές φίλες και απλά ψάχνουν τρόπους να την ξενερώσουν. Και είναι φαινόμενο που ισχύει γενικά. Ποτέ δεν είδα καμία να χαίρεται με την ευτυχία της φίλης της, είτε γιατί κρυφογουστάρει τον το σύντροφο είτε γιατί η ίδια δεν είναι ευτυχισμένη.


markvag έγραψε:

That said, αν κάποιος θέλει να έχει την αιώνια ευγνωμωσύνη μου είναι ευπρόσδεκτος να μου πάρει ένα ΜΧ-5 ΝΒFL 1,8 με μπλοκέ και 6άρι κιβώτιο. :twisted: :lol: :lol: :lol: :innocent:



Χμμμ.....είχα όλη την καλή διάθεση αλλά όπως βλέπω δεν καλύπτω τις απαιτήσεις οπότε δεν πειράζει, θα βρεθεί κάποιος άλλος....

:innocent: :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#369112
markvag έγραψε:
dimik έγραψε:Η κίνηση είναι που μετράει και όχι η αξία το αν θα είναι κόσμημα ή οτιδήποτε άλλο λίγη σημασία έχει και είναι και υποκειμενικό ανάλογα τα γούστα του καθενός.

Το δώρο σε άσχετη στιγμή έχει την έννοια του "ευχαριστώ" και της εκτίμησης προς κάποιον πάρα το οτιδήποτε άλλο.


< >


Ετοιμάζεσαι να κάνεις την κίνηση για το ΜΧ-5 που ανέφερα πιο πάνω;;;; Ως δείγμα της εκτίμησης που μου δείχνεις για τις τόσες ευχάριστες στιγμές που σου προσέφερα στο φόρουμ;;; :inlove: :inlove: :innocent: :innocent: :lol: :lol:



Εγώ, ΕΓΩ να σου πάρω Ιαπωνικό;;;; :s_omg

Αν θες σου παίρνω το Polo του g8777 τώρα που θα το πουλήσει για Opel με δώρο tableau ιδιαίτερης τεχνοτροπίας :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By markvag
#369189
panos2171 έγραψε:
markvag έγραψε:

That said, αν κάποιος θέλει να έχει την αιώνια ευγνωμωσύνη μου είναι ευπρόσδεκτος να μου πάρει ένα ΜΧ-5 ΝΒFL 1,8 με μπλοκέ και 6άρι κιβώτιο. :twisted: :lol: :lol: :lol: :innocent:



Χμμμ.....είχα όλη την καλή διάθεση αλλά όπως βλέπω δεν καλύπτω τις απαιτήσεις οπότε δεν πειράζει, θα βρεθεί κάποιος άλλος....

:innocent: :shifty: :lol:


Καλά... και με 1,6 καλύπτομαι... :innocent: :inlove: :inlove:


dimik έγραψε:Αν θες σου παίρνω το Polo του g8777 τώρα που θα το πουλήσει για Opel με δώρο tableau ιδιαίτερης τεχνοτροπίας :s_empathy


Ε, άμα είναι για το σούπερ ατού, πάω πάσο. Θα το δεχτώ... :lol: :twisted:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#369270 Πριτς.
Δώρο επετειου και ανοησίες. ΑΝΟΗΣΙΕΣ.
Σε λίγο θα δίνουμε και τριαντάφυλλα τ Αγίου Βαλεντίνου.
Την αγαπάς. Με γεια σου και χαρά σου. (Κακώς φυσικά, η αγάπη είναι το πιο υπερτιμημενο πράγμα στο σύμπαν, μετά τις τσόντες της Ντουβλη). Γιατί να περιμένεις επαιτειους :s_airkiss , Χριστούγεννα Πάσχα καλοκαίρι παρελάσεις και τ Αη Φανουρη για δώρο;
Πήγαινε πάρε ότι θες, όποτε το νιώθεις.
Κοίτα μόνο μην κοστίζει πάνω από 2 ευρώ.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#415545 Παίδες σε 2 εβδομάδες περίπου έχει γενέθλια η Ελένη.
Εδώ και λίγες μέρες έχει αναχωρήσει ξανά για UK.
Δεν θα είμαστε μαζί για να της το δώσω εγώ. Οπότε θα αγοράσω κάτι ιντερνετικά και θα βάλω διεύθυνση αποστολής στο UK.
Θέλω να της κάνω δώρο κάτι συμβολικό. Τα καλά δώρα της τα κάνω όταν είμαστε μαζί.
Τι εννοώ συμβολικό; Από μια κάρτα μέχρι λουλούδια.
Για πείτε κάνα καλό σουρπρίζ.
Σκουλαρίκια της έχω πάρει, φόρεμα της έχω πάρει, παπούτσια της έχω πάρει, μπλούζες, πουκάμισο, πουλόβερ, θήκη για κινητό, πορτοφόλια, 3ήμερο της έχω κάνει δώρο-έκπληξη και όλο και κάτι θα ξεχνάω ακόμη.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#415551
Giuseppe Busso έγραψε:Παίδες σε 2 εβδομάδες περίπου έχει γενέθλια η Ελένη.
Εδώ και λίγες μέρες έχει αναχωρήσει ξανά για UK.
Δεν θα είμαστε μαζί για να της το δώσω εγώ. Οπότε θα αγοράσω κάτι ιντερνετικά και θα βάλω διεύθυνση αποστολής στο UK.
Θέλω να της κάνω δώρο κάτι συμβολικό. Τα καλά δώρα της τα κάνω όταν είμαστε μαζί.
Τι εννοώ συμβολικό; Από μια κάρτα μέχρι λουλούδια.
Για πείτε κάνα καλό σουρπρίζ.
Σκουλαρίκια της έχω πάρει, φόρεμα της έχω πάρει, παπούτσια της έχω πάρει, μπλούζες, πουκάμισο, πουλόβερ, θήκη για κινητό, πορτοφόλια, 3ήμερο της έχω κάνει δώρο-έκπληξη και όλο και κάτι θα ξεχνάω ακόμη.


Πάρε ένα τριαντάφυλλο και ένα μπουκάλι κρασί και πήγαινε επιτόπου να το δώσεις.
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#415611
21 quadra έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:Παίδες σε 2 εβδομάδες περίπου έχει γενέθλια η Ελένη.
Εδώ και λίγες μέρες έχει αναχωρήσει ξανά για UK.
Δεν θα είμαστε μαζί για να της το δώσω εγώ. Οπότε θα αγοράσω κάτι ιντερνετικά και θα βάλω διεύθυνση αποστολής στο UK.
Θέλω να της κάνω δώρο κάτι συμβολικό. Τα καλά δώρα της τα κάνω όταν είμαστε μαζί.
Τι εννοώ συμβολικό; Από μια κάρτα μέχρι λουλούδια.
Για πείτε κάνα καλό σουρπρίζ.
Σκουλαρίκια της έχω πάρει, φόρεμα της έχω πάρει, παπούτσια της έχω πάρει, μπλούζες, πουκάμισο, πουλόβερ, θήκη για κινητό, πορτοφόλια, 3ήμερο της έχω κάνει δώρο-έκπληξη και όλο και κάτι θα ξεχνάω ακόμη.


Πάρε ένα τριαντάφυλλο και ένα μπουκάλι κρασί και πήγαινε επιτόπου να το δώσεις.


Συμβολικό είπε ο άνθρωπος, αυτό θα του βγει κανένα 1000άρικο. :lol:

Εγώ θα έστελνα κάτι προσωπικό από Ελλάδα μέσω ταχυδρομείου, κάτι που της αρέσει και θα την συγκινήσει.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#415613 1 CD yanni

1 κρασι απο λιδλ (τώρα προλαβαίνω το έπος που προηγήθηκε πριν 20 μέρες, μετά θα πάω στο ποδήλατα)

1 γυμνη σέλφι
:s_tongue
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#415617
Nikos! έγραψε:Shopping gift card στο αγαπημένο της μαγαζί.

< >


Εντελώς απρόσωπο και τελείως χρηματικό, χωρίς καμία συναισθηματική αξία.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#415644 Αν μιλατε μεσω skype , φτιαξε (η παραγγειλε) ενα φαγητο που αρεσει και στους δυο σας,στρωσε ωραια ενα τραπεζι και καθηστε να φατε.....Τα χιλιομετρα με λιγη καλη φαντασια μηδενιζονται.....
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#415652
REALZEUS έγραψε:
Nikos! έγραψε:Shopping gift card στο αγαπημένο της μαγαζί.

< >


Εντελώς απρόσωπο και τελείως χρηματικό, χωρίς καμία συναισθηματική αξία.

Οι γυναίκες θέλουν την ελευθερία της επιλογής σε πολλά πράγματα. Συναισθηματική αξία μπορεί να αποκτήσει αυτό που θα αγοράσει και θα της αρέσει. Γιαυτό έγραψα αγαπημένο της μαγαζί.

< >
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#415653
Giuseppe Busso έγραψε:Παίδες σε 2 εβδομάδες περίπου έχει γενέθλια η Ελένη.


Προτείνω να το παίξεις drifter, να φτιάξεις ένα photobook με τις φωτογραφίες καλοκαιριού ή ότι θεωρείς κατάλληλο.
Για παράδειγμα έχω φτιάξει κάτι ανάλογο εδώ, με 26 λιρόνια φτιάχνεις άλμπουμ 26 σελίδων και είσαι άρχοντας αλλά θέλει να ρίξεις λίγο δουλίτσα στην επιλογή των φωτογραφιών και στο στήσιμο,
το πρόγραμμα που έχουν στο site για το στήσιμο είναι αρκετά εύκολο.
Καμιά βδομάδα κάνουν να το φτιάξουν, ε η μεταφορά λογικά θα είναι γρήγορη 3-5 μέρες επειδή είναι Αγγλικό site.

Εναλλακτικά τυπώνεις μόνος σου τις φωτογραφίες, βρίσκεις αλμπουμ να τις βάλεις και το ταχυδρομείς εσύ.
(κόπος, σκέψη, ρομαντισμός) :s_yes