Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Morx
#492154 E ok ... Προδιαγραφες Ε.Ε. / Η.Π.Α. / Καναδα / Ιαπωνιας .... ενας αχταρμας ... εβαλαν φωτα σε προφυλακτηρα, πορτα, part sharing και ολα καλα!
Οχι που θα κατσουν να σκασουν. Εαν στη Ρωσια ειχαν ειχαν δικα τους τερτιπια μπορει να βλεπαμε κωλοφαναρα και στον ουρανο του αυτοκινητου με τοσο road rash.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#492478
Νίκος Παππάς έγραψε:
bibendum έγραψε:
Εν τω μεταξυ εγω που δεν το εχω ιδιαιτερη αναγκη εκανα αιτηση μεσω ιντερνετ για να βγει το προσωποποιημένο πριν 45 μερες και δεν εχει ερθει τιποτα ακομα και το ωραιο ειναι οτι δεν υπαρχει καπου καποιος τροπος να δεις το status της αιτησης

Υπομονη συνεστισε ο υπαλληλος στο γκισε οταν αναρωτήθηκε η συζυγος το ιδιο με 15 μερες αναμονης.

Της ειπε οτι βγαζουν καρτες για ανεργους τωρα και πηζουν στην δουλεια.


Ηρθε :)
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#492512
bibendum έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:
bibendum έγραψε:
Εν τω μεταξυ εγω που δεν το εχω ιδιαιτερη αναγκη εκανα αιτηση μεσω ιντερνετ για να βγει το προσωποποιημένο πριν 45 μερες και δεν εχει ερθει τιποτα ακομα και το ωραιο ειναι οτι δεν υπαρχει καπου καποιος τροπος να δεις το status της αιτησης

Υπομονη συνεστισε ο υπαλληλος στο γκισε οταν αναρωτήθηκε η συζυγος το ιδιο με 15 μερες αναμονης.

Της ειπε οτι βγαζουν καρτες για ανεργους τωρα και πηζουν στην δουλεια.


Ηρθε :)

Την παρελαβε και η συζυγος σημερα το πρωι! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#494275 Ένα bug που παρατήρησα σήμερα και μου το επιβεβαίωσε ο ελεγκτής.

Χτύπησα 1η φορά την κάρτα περίπου στις 7, πάω κέντρο κάνω κάτι δουλειές και επιστρέφω στο μετρό 08:25 και χτυπάει η κάρτα μια χαρά, στο ίδιο εισιτήριο. Δεν πρόσεξα τον υπολειπόμενο χρόνο, όμως προφανώς έληγε, αλλά είδα ότι ο αριθμός εισιτηρίων ήταν ίδιος. Φτάνω στον τερματικό σταθμό 9παρά, χτυπάω την κάρτα για να βγω, μπιπ. Ξαναχτυπάω, ξαναμπίπ

bug 1: το μηχάνημα δεν υπολόγισε την τελευταία είσοδο εντός του ορίου του 90λεπτου
bug 2: ακόμα και να ήμουν εκτός ορίου, θα έπρεπε να τραβήξει αυτόματα το επόμενο εισιτήριο, αφού είχα υπόλοιπο.

Ο ελεγκτής που ήταν εκεί και έλεγχε την ομαλή μετάβαση μου το επιβεβαίωσε

Οπότε πρέπει μέσα στο 90λεπτο να έχουμε τελειώσει την διαδρομή μας για μην εγκλωβιστούμε στον σταθμό :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#494288
Dimitris_P έγραψε:bug 1: το μηχάνημα δεν υπολόγισε την τελευταία είσοδο εντός του ορίου του 90λεπτου
bug 2: ακόμα και να ήμουν εκτός ορίου, θα έπρεπε να τραβήξει αυτόματα το επόμενο εισιτήριο, αφού είχα υπόλοιπο.

Το πρώτο δεν είναι bug, είναι feature. Πρέπει να έχεις ολοκληρώσει τη διαδρομή εντός 90λέπτου. Όχι μόνο την εισοδο. Κάπου πρόσφατα το είχαν αλλάξει αυτό.
Το δεύτερο, είναι.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#494299
g8777 έγραψε:Πες την αλήθεια. Ερεθιζεσαι από όλο αυτό.


kind of :hmmm:

mjacob έγραψε:Το πρώτο δεν είναι bug, είναι feature. Πρέπει να έχεις ολοκληρώσει τη διαδρομή εντός 90λέπτου. Όχι μόνο την εισοδο. Κάπου πρόσφατα το είχαν αλλάξει αυτό.
Το δεύτερο, είναι.

:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#494886 Σπαω το κεφαλι μου 2 μερες...

1995-1996-1997 καπου εκει..

Μια μαρκα ρουχων σε οβαλ μεσα νομιζω...
Φορουνταν πιο συχνα σε trance party.

Ειχα ένα τετοιο φουτερακι αλλα δεν θυμαμαι με τπτ γμτ
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#494893 Όχι και στους 2

Βρε Γιανη εχω 10 Oakley γυαλια λες να μην την θυμομουν αυτή την μαρκα??
Πηγαίντε πισωωωωωω
Πιο ρειβαδικο