Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#452049
Cosmonaut21 έγραψε:Φωτογραφία;


ΟΧΙ!!! :protest:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#452100 Αν προκειται για αιτουντα ΟΧΙ,αν ομως ειναι αιτουσα ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ......η ομορφη κοπελα εχει ενα αβανταζ πριν ακομα διαβασουν το CV.......
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#452116 Ε βέβαια, αξιοκρατία πάνω απ'όλα :s_yes

Κάπως έτσι κάνουν και τις προσλήψεις στο δημόσιο.
Α να εδώ στο βιογραφικό ο Βαγγέλας ρε ο πατζανάκης του Μπάμπη της Δώθε Παναγιάς που μας ψήφισε και του 'ταξα τη θέση. Να το ξυρίσει το μουστάκι πες του όμως όταν έρθει μην μας πούνε και χωριάτες
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#453203 Το κατάστημα κάτω από το σπίτι μου το νοίκιαζα προ ετών σε ακτινολογικό ιατρείο. Φεύγοντας μου άφησε αρκετά κιλά μολύβδου, που είχε στο χώρο του ακτινολογικού. Τι μπορώ να το κάνω; Να το πουλήσω ή να το πάω στην ανακύκλωση της πόλης; Πιάνει τίποτα;

Απαντήσεις για "γύφτους", "άστο στα σκουπίδια και θα τα πάρουν" και λοιπές ομορφιές, απορρίπτονται. Ακούς otso? :lol:
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#453244
Dodger έγραψε:Το κατάστημα κάτω από το σπίτι μου το νοίκιαζα προ ετών σε ακτινολογικό ιατρείο. Φεύγοντας μου άφησε αρκετά κιλά μολύβδου, που είχε στο χώρο του ακτινολογικού. Τι μπορώ να το κάνω; Να το πουλήσω ή να το πάω στην ανακύκλωση της πόλης; Πιάνει τίποτα;

Απαντήσεις για "γύφτους", "άστο στα σκουπίδια και θα τα πάρουν" και λοιπές ομορφιές, απορρίπτονται. Ακούς otso? :lol:


Έχεις pm
Άβαταρ μέλους
By Serf
#453301
Dodger έγραψε:Το κατάστημα κάτω από το σπίτι μου το νοίκιαζα προ ετών σε ακτινολογικό ιατρείο. Φεύγοντας μου άφησε αρκετά κιλά μολύβδου, που είχε στο χώρο του ακτινολογικού. Τι μπορώ να το κάνω; Να το πουλήσω ή να το πάω στην ανακύκλωση της πόλης; Πιάνει τίποτα;

Απαντήσεις για "γύφτους", "άστο στα σκουπίδια και θα τα πάρουν" και λοιπές ομορφιές, απορρίπτονται. Ακούς otso?
Σε τι μορφή είναι ο μόλυβδος; Πλάκες; Κάτι άλλο;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#455162
Dodger έγραψε:Το κατάστημα κάτω από το σπίτι μου το νοίκιαζα προ ετών σε ακτινολογικό ιατρείο. Φεύγοντας μου άφησε αρκετά κιλά μολύβδου, που είχε στο χώρο του ακτινολογικού. Τι μπορώ να το κάνω; Να το πουλήσω ή να το πάω στην ανακύκλωση της πόλης; Πιάνει τίποτα;

Απαντήσεις για "γύφτους", "άστο στα σκουπίδια και θα τα πάρουν" και λοιπές ομορφιές, απορρίπτονται. Ακούς otso? :lol:
Πρέπει να πιάνει κάποια λεφτά. Αν μπορέσεις να βρεις άκρη μην τα χαρίσεις.
Εγώ πάντως ακτινολογικό κάτω από το σπίτι μου δεν έβαζα με τίποτα, όσο μολύβι και να έχει βάλει, όσους πιστοποιημένους Ελληναράδες κι αν φέρει για την εγκατάσταση.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#455230 Τώρα είναι αργά :lol: Ήταν αρκετά χρόνια και πλέον έχει φύγει. Πριν μπω στο σπίτι και αρκετά χρόνια μετά έρχονταν για έλεγχο συνέχεια. Τώρα τι και πως δεν ξέρω.

Δεν έχω προλάβει ακόμα να τα μετρήσω, μιας και βαράω 12ωρα στη δουλειά και έχω τρεξίματα. Σαββατοκύριακο θα τα μετρήσω και θα δω τι θα κάνω.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#455321 Σε συμπλήρωμα/διόρθωση του παραπάνω post μου είδα ότι υπάρχει πλαστική κάρτα ανώνυμη AthEna Card, εκτός από το χάρτινο AthEna Ticket https://www.athenacard.gr/jsp/smartafc/ ... gorase.jsp :iconcool: Τα υπόλοιπα εν καιρώ
Άβαταρ μέλους
By DAP
#459218 Προς μηχανικους επιστολης DAP το αναγνωσμα.....

Πληρωνω δοσεις για πολεοδομικη παραβαση (αυθαιρετο)......Μπορω ΤΩΡΑ να πληρωσω ΟΛΟ το ανεξοφλητο χρεος με την εκπτωση του 20% που λενε;......

Ευχαριστω δια την προσοχην σας
Τα σεβη μου....
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#460692 μπορει καποιος που να ξερει Ιταλικα,να μου μεταφρασει αυτό?Με το γκουγκλ τρασλειτ δεν βγαζω ακρη.
ο Νεβιλ τρεχει με Μισλεν,ολοι οι αλλοι με Πιρελλια.

Thierry Neuville: 15.59.8 tutto bene, abbiamo fatto una bella prova, abbiamo dato veramente tutto, abbiamo fatto la scelta di gomme giusta anche se si sono un po' degradate, nel complesso le Michelin sono superiori in queste condizioni.


Thierry Neuville: 15.59.8 all good, we did a good test, we really gave everything, we made the right tire choice even if you are a bit 'degraded, overall the Michelin are superior in these conditions.
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#460694 .... 15.59.6 όλα καλά (είναι ΟΚ), πραγματοποιήσαμε μιά καλή δοκιμή, τα δώσαμε όλα, κάναμε τη σωστή επιλογή ελαστικών αν και λίγο "υποβαθμισμένα" (πιθανώς εννοεί "ταλαιπωρημένα"), στο σύνολο τα Michelen είναι ανώτερα υπ΄αυτές τις συνθήκες.
:s_bye
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#460700
dimitrisB έγραψε:.... 15.59.6 όλα καλά (είναι ΟΚ), πραγματοποιήσαμε μιά καλή δοκιμή, τα δώσαμε όλα, κάναμε τη σωστή επιλογή ελαστικών αν και λίγο "υποβαθμισμένα" (πιθανώς εννοεί "ταλαιπωρημένα"), στο σύνολο τα Michelen είναι ανώτερα υπ΄αυτές τις συνθήκες.
:s_bye


αυτό βγαζει και το γκουγκλ τρασλειτ,αλλα νοημα δεν βγαινει από τους χρονους.
Δλδ με το Μισλεν καλυτερο σε αυτές τις συνθήκες ,εκανε 4ο χρονο με ολους τους διεκδκητες ταχύτερους?