Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#776698
George_Prix έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Εγώ με alpha αναμένω :s_hang


Τα ιδια κι εγω. Με τις αναθυμιασεις παει το αμαξι :help:
Από την προηγούμενη Τρίτη η αίτηση και περιμένω το μήνυμα το οποίο ήρθε χτες.
Είχε οδηγίες τι να κάνω όταν ενεργοποιηθεί η κάρτα σε κάποιες μέρες.
Φεξε μου και γλυστρισα δηλαδή.

Ήρθε και στην σύζυγο το ίδιο η οποία έκανε την αίτηση δύο μέρες μετά.

.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#776699 Της γυναίκας με nfc μπήκαν σε 3 μέρες.
Με κατάθεση σε λογαριασμό το δικό μου μπηκε χθες.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#776704 Και εμένα με άυλη η κάρτα ενεργοποιήθηκε σήμερα , αίτηση στις 3 /08.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#776890 Εχθές ήρθε το μήνυμα προετοιμασίας για μένα και σήμερα ενεργοποιήθηκε. Κι έβαλα χθες καύσιμα (vpower diesel day οι Πέμπτες). :rant:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#776897
Νίκος Παππάς έγραψε:
George_Prix έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Εγώ με alpha αναμένω :s_hang


Τα ιδια κι εγω. Με τις αναθυμιασεις παει το αμαξι :help:
Από την προηγούμενη Τρίτη η αίτηση και περιμένω το μήνυμα το οποίο ήρθε χτες.
Είχε οδηγίες τι να κάνω όταν ενεργοποιηθεί η κάρτα σε κάποιες μέρες.
Φεξε μου και γλυστρισα δηλαδή.

Ήρθε και στην σύζυγο το ίδιο η οποία έκανε την αίτηση δύο μέρες μετά.

.
Χθές το μεσημέρι ήρθε η άυλη στην σύζυγο και σήμερα το πρωί σε εμένα.
Τις βάλαμε στο πορτοφόλι της Google και αύριο φουλαρω με της γυναίκας

.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#776917
Νίκος Παππάς έγραψε:Χθές το μεσημέρι ήρθε η άυλη στην σύζυγο και σήμερα το πρωί σε εμένα.
Τις βάλαμε στο πορτοφόλι της Google και αύριο φουλαρω με της γυναίκας

.


και εγω ετσι εκανα.Του αλλουνου του πηρε η γυναικα το κινητο να φουλαρει το δκο της.
Ξερεις πιανου :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#776918 Ρε μλκες κοφτε τη φιγουρα και τις πλακες. Ο κοσμος καιγεται κι εσεις... :thumbsdown:

1) Τελειωνει η μπαταρια στο κινητο απο το πολυ το αππ της Αλφα μπας και δω την καρτα.
2) Μεχρι εχθες εδινε 1.80 αποδοση να μεινει το αμαξι απο βενζινα και 1.80 να μου κοψουν το ρευμα.
3) Σημερα εχει πεσει στο 1.20 να μεινω απο βενζινα και 1.20 να με βαλει φυλακη η Ζενιθ με το δικηγορικο της γραφειο. Σιγουρακια και τα δυο.

:s_sad
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#776935
dimviii έγραψε:
Νίκος Παππάς έγραψε:Χθές το μεσημέρι ήρθε η άυλη στην σύζυγο και σήμερα το πρωί σε εμένα.
Τις βάλαμε στο πορτοφόλι της Google και αύριο φουλαρω με της γυναίκας

.


και εγω ετσι εκανα.Του αλλουνου του πηρε η γυναικα το κινητο να φουλαρει το δκο της.
Ξερεις πιανου :whistlink:
Του έχει πάρει και την πιστωτική και χρεώνει τα beaute εκεί

.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#776951 Τα πηρα τα 80 επιτελους. Και 3 δωροεπιταγη απο την ΕΚΟ που εβγαλα μια καρτα, παμε στα 83. Θα βαλω και τα υπολοιπα απο το υστερημα μου, για να πω σαν αρχοντας μετα απο καιρο "ΦΟΥΛΑΡΙΣΕ ΤΟ" :metalo:

Αρκει να με βγαλει με τις αναθυμιασεις μεχρι το βενζιναδικο. Μετα θα τη σιαξω καλα την κωλογρια τη νεκροφορα. Τοσες μερες με την τσιγκουνια στο γκαζι ζουσε αυτη το ονειρο της κι εγω τον εφιαλτη μου :s_shout
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#776953
bibendum έγραψε:Μητσοτάκη μέχρι να σβήσει ο ήλιος να τρεφόμαστε με vouchers και pass παντου


Ετσι. Ο θεος να μου κοβει μερες και να του δινει χρονια :s_roses
Άβαταρ μέλους
By Serf
#776958
bibendum έγραψε:Μητσοτάκη μέχρι να σβήσει ο ήλιος να τρεφόμαστε με vouchers και pass παντου
Πρόσεχε τι εύχεσαι... Γιατί Μητσοτάκης δεν είναι ένας... Έχουμε και γόνους -απογόνους!!!
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#777009
bibendum έγραψε:Μητσοτάκη μέχρι να σβήσει ο ήλιος να τρεφόμαστε με vouchers και pass παντου


Ο μεγαλύτερος κομμουνιστής ηγέτης που διαθέτει αυτή τη στιγμή η πολιτική φαρέτρα του πλανήτη. Μετά από έναν αιώνα θα μιλούν τα βιβλία για τα έργα και τις ημέρες του.
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#777037 Μια άσχετη ερώτηση, διάβασα ότι κάτοικοι των Εξαρχείων δεν θέλουν το μέτρο στη πλατεία, αλλά όποιο άρθρο διάβασα δεν αναφέρει μέσα τους λόγους 1, 2, 3,... αλλά το γυρνάνε στη πολιτική. Μπορεί κάποιος να μου πει γιατί;