Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#356286 Τελευταία φορά που κοίταξα είχε κλείσει...
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#356293
EDDIE_147 έγραψε:Μαγαζί τύπου παλιό Jasmin υφίσταται κάπου μεταξύ ΒΠ και κέντρο Αθήνας;
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356295 Ναι ρε μαστορα. Το καταλαβα αυτο και την πρωτη φορα.

Πως θα το περιεγραφες το παλιο jasmin γιατι εγω ας πουμε το λεω ροκ μπαρομπυραρια αλλα μαλλον δε συμφωνησες...

<+
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#356296 Ροκάδικο που μαζεύει φρίκουλα.
Όχι κυριλέ.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356298 Ε ωραια. Interpid fox. Γκαζι.

45 μοιρες στο πιο light. Επισης Γκαζι.

Και Mo Better που προανεφερα για αφτερ.

Ααα και το Menudo ξεχασα που ουσιαστικα μαζεψε ολο τον κοσμο του mo better οταν εκλεισε.

<+
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#356304 :s_thumbsup

:s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#356307 Παίδες, ποτέ να μην ξεχνάτε ότι όποιος νύχτα περπατεί, λάσπες και σκατά πατεί.

Και ότι της νύχτας τα καμώματα, τα βλέπει η μέρα και γελά.

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#356309 ...oταν περνας ωραια καποια βραδια, υπαρχει και το αλλο ομως που λεει, της νυχτας τα καμωματα, βλεπει η μερα και ζηλευει... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#356319 Παλιά φόρτωνα μερικά γκομενακια στο αμάξι και κυκλοφορούσα. :shifty:
Πλέον πάω κυρίως για μπύρα στην Arch στο Περιστέρι.
Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#356339 Αφού αναφέρθηκε και το κέντρο της Αθήνας, λίγες πληροφορίες για το Μετς και τη διασκέδαση που προσφέρει :
http://www.bovary.gr/city/3691/mets-i-p ... magazia-me
Ότι γράφεται στο κείμενο του link , για "διαφημιστικούς" ίσως λόγους, ελάχιστα απέχει απο την πραγματικότητα.

Επειδή κατοικοεδρεύω στην περιοχή, την τελευταία 5ετία εχω επισκεφθεί απο τα "προετεινόμενα", το Skyfall για φαγητό-ποτό, το Οdeon για καφέ (πολύ κουλτούρα, έχει τη φάση του), το Half Note όπως τόσοι και τόσοι, και το περασμένο καλοκαίρι το Bliv .
Τέλος, έχω φάει δις στο Colibri, συτό όμως της Πλ. Βαρνάβα (πίσω απο το Καλλιμάρμαρο, απ΄ όπου και η φωτό του link) και μπορώ να επιβεβαιώσω τα αναφερόμενα για το νοστιμότατο burger του. Εξ ου και το "δίς" !
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#356362
EDDIE_147 έγραψε::s_thumbsup

:s_thumbsup

Ορίστε κι ένα preview. Αυτοί όλοι είναι ή ιδιοκτήτες, είτε εργαζόμενοι, είτε θαμώνες στα προαναφερθέντα.