Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#473234 6 άρα δεν θα γίνει διαγωνισμός για τις 7 αφού καλύπτονται.
Θα σκάσουν 35 μύρια έκαστος και τέλος.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#473306


:lol:
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#476336 Δεν ξέρω αν έχει μπει...

Άβαταρ μέλους
By GTS
#485612 Eχτες εχασα πολλα καναλια απο σημα, στον ψηφιακο συντονισμο δεν βγαινουν σχεδον ολα τα HD. Σημερα εχασα και ολα της ΕΡΤ. Λογω καιρου ή μηπως εκαναν καμμια αλλαγη; Τετοιο προβλημα σε αυτη την εκταση δεν μου εχει ξανατυχει τα τελευταια χρονια.
Άβαταρ μέλους
By dstou
#489126 Μετερεολογική τρομοκρατία σε πλήρη εξέλιξη από χθες. Κοίταγα σήμερα το πρωί για κανά 5λεπτο, δεν άντεξα παραπάνω, το πρωινό της ΕΡΤ. Είχε βάλει μια ταλαίπωρη με ένα ματσούκι στο Ασβεστοχώρι να μας λέει για φοβερό χιονιά και στο πλάνο είχε έναν μαγαζάτορα που καθάριζε μπροστά από τη βιτρίνα του ένα χιονάκι 2 εκατοστών.
Στα καπάκια μία άλλη στα διόδια Μαλγάρων να λέει ότι χιονίζει ενώ, αφενός ο δρόμος ήταν απλώς βρεγμένος, αφεδύο στο πλάνο απλώς πέρναγε που και που και καμιά χιονονιφάδα διαστάσεων λίγο παραπάνω από μια φακή. Είχαν στήσει σκηνικό τρόμου από νωρίς μου έλεγε η γυναίκα μου, πριν ξημερώσει δηλαδή.
Έ ρε και κάνει τον κατήφορο ο φοβερός χιονιάς τι βακρύβρεχτα έχουμε να ακούσουμε για χιόνι στον κόμβο Αμπελοκήπων και αποκλεισμό του δακτυλίου... :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#490970 Εμπειρίες από Netflix έχετε? Βασικά έχω τώρα NovA Cinema pack κ λήγει το συμβόλαιο. Λόγω μικρής ταχύτητας θα πάω σε vdsl. Οπότε ψάχνω την πιο οικονομική προσφορά με τη δορυφορική σε δεύτερη μοίρα. Είμαι στα 37€ κ μπορώ με +πέντε να πάω σε vdsl.
Αξίζει να πάω σε απλό vdsl + Netflix? Περιμένω από εβδομάδα προσφορά από NovA. Τι πακέτα προσφορές κυκλοφορούν στον ανταγωνισμό? (ote tv)

Δεν βρήκα θέμα για όλα μαζί.. Αν υπάρχει ας μεταφερθεί...

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#491154
dstou έγραψε:Μετερεολογική τρομοκρατία σε πλήρη εξέλιξη από χθες. Κοίταγα σήμερα το πρωί για κανά 5λεπτο, δεν άντεξα παραπάνω, το πρωινό της ΕΡΤ. Είχε βάλει μια ταλαίπωρη με ένα ματσούκι στο Ασβεστοχώρι να μας λέει για φοβερό χιονιά και στο πλάνο είχε έναν μαγαζάτορα που καθάριζε μπροστά από τη βιτρίνα του ένα χιονάκι 2 εκατοστών.
Στα καπάκια μία άλλη στα διόδια Μαλγάρων να λέει ότι χιονίζει ενώ, αφενός ο δρόμος ήταν απλώς βρεγμένος, αφεδύο στο πλάνο απλώς πέρναγε που και που και καμιά χιονονιφάδα διαστάσεων λίγο παραπάνω από μια φακή. Είχαν στήσει σκηνικό τρόμου από νωρίς μου έλεγε η γυναίκα μου, πριν ξημερώσει δηλαδή.
Έ ρε και κάνει τον κατήφορο ο φοβερός χιονιάς τι βακρύβρεχτα έχουμε να ακούσουμε για χιόνι στον κόμβο Αμπελοκήπων και αποκλεισμό του δακτυλίου... :s_whiteflag


Η φάση είναι:

Εικόνα

:shifty: