Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#446705 Αυτο θα κανω λογικα, απλα βαριεμαι τη διαδικασια. Να κανω μονο για τηλ+νετ κ βλεπω;


< >
Άβαταρ μέλους
By Kon5
#446789
xenos έγραψε:Οταν ο χρονος ειναι ελαχιστος και καθεσαι μια ωρα το βραδυ να ξεκουραστεις...

Πλέον με τη δουλειά όταν πάω κρεβάτι βλέπω τηλεόραση μια ώρα το πολύ όπου κυριολεκτικά έχει τύχει να δώ ό,τι να'ναι απλά γιατί με νανουρίζει. Χρονοδιακόπτης στα 60' και Zzzzz. Σκεφτόμουν για nova μιας που ακόμα και το star πλέον δεν βάζει ταινίες όπως παλιά που βομβάρδιζε, αλλά με τη χρήση που κάνω δεν έχει νόημα.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#446793
Kon5 έγραψε:Σκεφτόμουν για nova


Σκουπίδια...
Βάλε Netflix, βάλε Terrarium TV... οτιδηποτε αλλο εκτός απο τα αθλια ελληνικά συνδρομητικα.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#446804 Είχα nova και το άλλαξα σε cosmote. Λόγο champions league και ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων. Μου λείπει όμως το μπασκετάκι.
Όποιος δε βλέπει αθλητικά, είναι πεταμένα λεφτά.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#446820
Geo f1 έγραψε:Παντα διαφορετικός ο Κορσερ.

.


Υπάρχει το λεγόμενο learning curve. Την πατάς, μαθαίνεις και δεν επαναλαμβάνεις το λαθος. Ανοιγεις τα μάτια σου και βλεπεις εξω απο την κωλοπετινιτσα τι υπαρχει.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#446855
kyr80 έγραψε:Είχα nova και το άλλαξα σε cosmote. Λόγο champions league και ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων. Μου λείπει όμως το μπασκετάκι.
Όποιος δε βλέπει αθλητικά, είναι πεταμένα λεφτά.




Όσο έχει η Nova τα δικαιώματα της E.L θα την κρατάω...
χτες κοιμόταν η :inlove: δίπλα μου και εγώ άλλαζα από κανάλι σε κανάλι , από το Ρεάλ-Μιλάνο ---> Barca-Ζαλγκίρις --->ΜΤΑ-gayρος.. :eat: Πολύ ενδιαφέρον παιχνίδια όλα...
Ειναι και τι σου αρέσει πιο πολύ να βλέπεις.
Προτιμώ να δω π.χ Ρεαλ-Φενέρ στο μπάσκετ , παρά Ρεάλ -Γιούβε στην μπάλα ....
Άβαταρ μέλους
By g8777
#446920 :s_whiteflag

Δλδ θα εχει τελικο ΤσουΛου Παναθηναϊκος-ΟσουΦουΠου :s_sarcastic και συ θα βλεπεις Εσπερος-Νηαρ Ηστ, ρετρο αφιερωμα στο πρωταθλημα του 72.

ΟΚ.


:s_hang
Άβαταρ μέλους
By elteo
#447010 Κάνουν απεργία οι "δημοσιογράφοι" 2 ημέρες τώρα και ηρεμήσαμε. Αλλά ρε μλκες είχα καιρό να δω τηλεόραση. Πόσο χάλι....2 επιλογές έχεις ή κατινίστικα ή επαναλήψεις. Τέλος. :vava: :lol: Να έχει καλά ο θεός το vdsl και το youtube. :metalo: :lol: