Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#20574 Δεν ήξερα που να το βάλω , το βάζω εδώ.. :hmmm:
Έπεσε τηλέφωνο πριν από λίγο από nova μεριά (από απόρρητο νούμερο) , μου κάνουν την προσφορά και μου δίνουν το novasports 1 και το novacinema 1 , με επιπλέον 9.90 € το μήνα (τώρα έχω το startpack με 29.90 €/μήνα , έχω ακόμα 15 μήνες δέσμευση ).
θα με ξανακαλέσει στις 7 το απόγευμα για να του απαντήσω.
Προφανώς θα βγάλουν (λέω εγώ τώρα) και άλλες προσφορές καθώς μετά την εξαγορά του ch.l από τον ΟΤΕ τρέχει να μαζέψει τα ασσυμάζευτα η nova πλέον.

οι φανατικοί της nova τι λέτε?
Τα πιο πολλά παιχνίδια της superleague σε ποιο κανάλι τα παίζει?
Αξίζουν 10 ευρώ το μήνα παραπάνω? :(
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#20580 Με αυτά που τους έχουν απομείνει σε λίγο θα πρέπει να σε πληρώνουν αυτοί για να έχεις Nova. Ποιος ο λόγος να δίνεις 30€ το μήνα για να βλέπεις Σούπερλίγδα και τα φαντάσματα των Ελληνικών ομάδων στην Ευρωλίγκα?
Άβαταρ μέλους
By gianik
#20584 στα 29.90 που δίνω τώρα είναι ρε συ και το τηλέφωνο του σπιτιού με ιντερνετ κ.λ.π..

αφού είμαι που είμαι για άλλους 15 μήνες δεσμευμένος , γι αυτό το σκέφτομαι.. :(
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#20645
giannik1977 έγραψε:Δεν ήξερα που να το βάλω , το βάζω εδώ.. :hmmm:
Έπεσε τηλέφωνο πριν από λίγο από nova μεριά (από απόρρητο νούμερο) , μου κάνουν την προσφορά και μου δίνουν το novasports 1 και το novacinema 1 , με επιπλέον 9.90 € το μήνα (τώρα έχω το startpack με 29.90 €/μήνα , έχω ακόμα 15 μήνες δέσμευση ).
θα με ξανακαλέσει στις 7 το απόγευμα για να του απαντήσω.
Προφανώς θα βγάλουν (λέω εγώ τώρα) και άλλες προσφορές καθώς μετά την εξαγορά του ch.l από τον ΟΤΕ τρέχει να μαζέψει τα ασσυμάζευτα η nova πλέον.

οι φανατικοί της nova τι λέτε?
Τα πιο πολλά παιχνίδια της superleague σε ποιο κανάλι τα παίζει?
Αξίζουν 10 ευρώ το μήνα παραπάνω? :(


Δεν είναι και τόσο "προσφορά", καθώς έτσι και αλλιώς από μόνα τους κάνουν συνολικά 15€ (το Cinema1 και το Sports1). Επίσης να ξέρεις ότι το Sports1 έχει τα λιγότερα derby και ΚΑΘΟΛΟΥ μπάσκετ (παρά μόνο σε μαγνητοσκόπηση).
Άβαταρ μέλους
By GeorgT
#20651 παιζει λιγο πστικα η Νοβα, δινει το ΝS1 κ βαζει μετα αρκετα εμπορικό παιχνίδια δτο NS2! Τωρα αν αξηζει?? Ουτε κρυο ουτε ζέστη!
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#20785
Geo f1 έγραψε:Nova ή Ote tv?

Με τις τελευταίες εξελίξεις εννοείται ΟΤΕ.

Εγώ λέω να κάνω κίνηση από τώρα για τον ΟΤΕ. Λογικά θα τσιμπήσουν προς τα πάνω τις τιμές τους μετά το πακέτο που ρίξανε για CL και EL...
19.90 βγαίνει το sports pack. Μια χαρά. Τίμιο.

Η λακαμία είναι ότι θέλω οπωσδήποτε και nova sports pack για την superleague, και απ' ό,τι βλέπω στο site της nova βγαίνει 52.20€... Τραγική τιμή για το πακέτο που έχει (ουσιαστικά μόνο την σουπερλίγκα). Είμαι συνδρομητής, ούτε και εγώ θυμάμαι από πότε. Από τότε που υπήρχε μόνο το αναλογικό filmnet/supersports. Από το 96-97; Κάπου εκεί... Αδιαλείπτως τόσα χρόνια fullpack και προεξόφληση τη συνδρομή κάθε 6μηνο. Και δεν έχουν πάρει τα νιαμού της λάσπης και της απόγνωσης ένα τηλέφωνο να κάνουν μια προσφορά, ούτε τα HD δε φιλοτιμήθηκαν να δώσουν δώρο.
Λέω να κάνω το γνωστό κολπάκι κατά τον Μάιο με αίτημα διακοπής και αν πιάσει έπιασε. Αλλιώς αίτημα για sports pack από την αρχή.... :rant:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#20798 Εγώ σήμερα έκανα την αίτηση. 51 γιούρια το μήνα το full pack OTE TV, απεριόριστα σταθερά + 30' προς κινητά και (ο θεός να το κάνει) 24αρι internet. Επίσης τσάμπα όλος ο εξοπλισμός και έξτρα 49€ η εγκατάσταση που θα φάει πακέτο γιατί παίζω με εσωτερικές κεραίες!

Μετά τις τελευταίες εξελίξεις με Τσουλου και Γιουρόπα, συν ΑΕΚΑΡΑ μπάσκετ/ποδόσφαιρό και το gay μπάσκετ νομίζω ο ΟΤΕς είναι μονόδρομος. Μόνο η Ευρωλίγκα θα μας λείψει αλλά εκει θα στριμάρουμε, δεν γαμιέται.
Άβαταρ μέλους
By pro
#20841 Καλή και χρυσή η ψηφιακή, αλλά έχω την εντύπωση ότι είναι πιο ευαίσθητη στον καιρό - μόλις βρέξει κολλήματα κλπ...
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#20914 Σαν φρέσκος συνδρομητής ΟΤΕ TV εύχομαι και ελπίζω να είναι μακροχρόνια τη δέσμευση Nova-Superleague ώστε να μη βρεθώ ποτέ να πληρώσω ούτε μισό σεντ σε διάφορους κατσαπλιάδες και υπόδικους. :twisted: