Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#729140 Η κυβέρνηση επιχορηγεί με 1 εκ. ευρώ τις «Οικογενειακές Ιστορίες» του Alpha

https://www.aftodioikisi.gr/oikonomia/i ... toy-alpha/

:lipsealed:

popolare τι έγινε εδώ; Θέλω πλήρες report
Άβαταρ μέλους
By glf
#729253 Wow. Απίστευτο. Δλδ.. νταξ....

Χρωστάνε και τα δισέγγονα μας και πληρώνουμε και τις οικογενειακές ιστορίες..

Άντε έχουμε και ΕΡΤ4 :)
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#729263
Dimitris_P έγραψε:Η κυβέρνηση επιχορηγεί με 1 εκ. ευρώ τις «Οικογενειακές Ιστορίες» του Alpha

https://www.aftodioikisi.gr/oikonomia/i ... toy-alpha/

:lipsealed:

popolare τι έγινε εδώ; Θέλω πλήρες report
Εμένα ρωτάς;

Ρώτα γκεακο και λαπα...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#732757 Τελευταίες μέρες έχω χάσει ert2 hd, ert3 hd, BBC, deurtche welle, tv5. Το έχει πάθει κανείς άλλος; Να είναι της κεραίας μας κάποια αστοχια; Δεν θα έπρεπε να έχουν επηρεαστεί και τα υπόλοιπα όμως;

< >
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#732781 Όλα αυτά τα κανάλια που αναφέρεις είναι στην ίδια συχνότητα.
Μήπως τα έπιανες οριακά από άποψη σήματος, κουνήθηκε η κεραία και τα έχασες;
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#732783 Κάτι έγινε με την τελευταία κακοκαιρία.

Είχα θέμα με όλα τα κανάλια αλλά τώρα τα υπόλοιπα παίζουν καλά όμως αυτά που ανέφερα δεν τα βρίσκω.

< >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#732790 Μπα. Τα έβαλα και χειροκίνητα δε βρίσκει σήμα λέει. Μαλλον της κεραίας θα είνα. Καλά δεν χάνουμε και τιποτα. Βλέπουμε ελάχιστα τηλεόραση.

< >
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#733308 Πέτυχα πριν από λίγο στην ΕΤ3 (δυστυχώς όχι από την αρχή), ένα ντοκιμαντέρ για τις "Δίκες του Αουσβιτς". Εξαιρετικό γιατί δείχνει πως έμαθαν οι Γερμανοί για τις θηριωδίες των στρατοπέδων συγκέντρωσης. Εντυπωσιακό το γεγονός πως οι δίκες ξεκίνησαν σχεδόν 20 χρόνια μετά την λήξη του πολέμου :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#754066 Καιρό είχαμε να δούμε τέτοιον γλεντζέ σε ριάλιτι.
Ο Μπόμπος είναι ταυτόχρονα αυτός που λατρεύεις να μισείς και μισείς να λατρεύεις.
Τα έχει ξεφτιλίσει όλα τα στρακιαπου εκεί πέρα.
Και το καλύτερο είναι το αλάνι ο μοντέρ, που πετάει τα φλασμπακς και επιβεβαίωνει τον μπόμπο σε ότι λέει.

ΣΚΛΗΡΑ ΜΠΟΜΠΙΚΟΙ ΩΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΚΕΑΚΟ.