Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By elteo
#377216 Απολαυστικός ο Ζήκος στην έγχρωμη έκδοση του μετά από επιχρωματισμό που έγινε στις ΗΠΑ. Το είχε στον ΑΝΤ1 σήμερα 20:00.
Άβαταρ μέλους
By manosky
#377259 Πολύ καλή δουλειά. :s_thumbsup


Διάλειμμα για διαφημίσεις:

η Nova δίνει δωρεάν για 1 χρόνο το novacinema (1 κανάλι), προφανώς για να σε ψήσει να το πληρώνεις μετά.

Το πιο καλό είναι ότι έβαλε on demand, οπότε -εκτός από τα βασικά History, Travel, Animal, Discovery κλπ- μπορείς να βλέπεις ταινίες μέσω internet όποτε θέλεις.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#394242 (Ελαφρώς εκτός θέματος)

Ξέρουμε καμία εναλλακτική εφαρμογή να αντικαταστήσει το FilmOn που πλέον δεν σε αφήνει να παρακολουθήσεις πάνω από 1,5 λεπτό;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#394259 Υπάρχει το mobdro αλλά τρέχει μόνον σε Android. Μπορείς βέβαια να χρησιμοποιήσεις έναν Android emulator , λογικά θα υπάρχουν αρκετοί και για MacOS.
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#394263 Για το iPhone το θέλω περισσότερο. Όπως και να έχει, ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#405045
Χρήστος Λάππας έγραψε:(Ελαφρώς εκτός θέματος)

Ξέρουμε καμία εναλλακτική εφαρμογή να αντικαταστήσει το FilmOn που πλέον δεν σε αφήνει να παρακολουθήσεις πάνω από 1,5 λεπτό;


Αυτό το link -για την ώρα- παίζει το BBC News χωρίς χρονικούς περιορισμούς: http://www.giniko.com/watch.php?id=27

Δουλεύει και στο iPhone.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#405047 Ερώτηση ... ( ψάχνω ψάχνω αλλά )

Συχνά βλέπω σε κανάλια να λένει ότι μπορείς να παρακολουθήσεις ένα πρόγραμμα και στο αντίστοιχο κανάλι HD ....

Εδώ στην επαρχία ( Πτολεμαιδα - Κοζάνη ) δεν μπορώ να βρώ το αντίστοιχο HD κανάλι .

Αυτή η λειτουργία είναι μόνο για Αθήνα - Θεσσαλονίκη ?
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#405049 Αλεξ/πολη έχουμε HD πάντως.
Με την ευκαιρία να κράξω λίγο τους καναλάρχες. Μια ταινία της προκοπής με ώρα έναρξης τις 9 δεν μπορούν να βάλουν; Στις 11-12 max πάμε για ύπνο , τί να την κάνω την ταινία στις 11;
Άβαταρ μέλους
By elteo
#405051 μουσάτε την τηλεόραση περιμένεις για να δεις ταινία;

είσαι μαζόχας και γουστάρεις νυχτερινές προβολές και διαφημίσεις με το κιλό; :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#405056 Βρίσκω ευκαιρία να κάνω κάνα ντούζ ενδιάμεσα, να τσιμπίσω κάτι , να πλύνω τα δόντια μου κτλ. :lol:
Δε βλέπω πολλές ταινίες και δε μου αρέσει να κλέβω πνευματικά δικαιώματα.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#405064
mousatos έγραψε:Βρίσκω ευκαιρία να κάνω κάνα ντούζ ενδιάμεσα, να τσιμπίσω κάτι , να πλύνω τα δόντια μου κτλ. :lol:


Υπάρχει και το «Pause» :iconcool:

mousatos έγραψε:Δε βλέπω πολλές ταινίες και δε μου αρέσει να κλέβω πνευματικά δικαιώματα.


Πλήρωσε. Δεν σου είπα να κατεβάσεις πειρατική. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#405599 Εξαιρετικό ντοκιμαντέρ αυτή τη στιγμή στο ΣΚΑΙ για τις διατροφικές συνήθειες των αρχαίων Αθηναίων.
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#405729 Εξαιρετικο! «Το ταξιδι της τροφης» νομιζω ότι λεγεται.
Ειναι 5 επεισοδια
Ξεκινα απ την προιστορια, κλασσικη Ελλαδα, βυζαντιο, τουρκοκρατια και φτανει μεχρι την συγχρονη Ελλαδα