Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#552895 ! Α ψ ο γ ο ς !

Ρε συ εχω μια ιστορια, προσπαθω να βρω το χρονο να τη γραψω αλλα δυο φορες που εχω προσπαθησει μου παιρνει περισσοτερο απο οσο υπολογιζω...

Θελει ταλεντο...
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#552923
Dimsabas έγραψε:Ή χρόνο.


Και κόπο, οπότε Respect :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#552927
Dimsabas έγραψε:Μα ναι, το σχόλιο δεν πήγαινε στον Μάρκο.


ΟΚ γράψε λάθος :oops:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#552967 Αρχικά ευχαριστώ πολύ, για τα καλά σας λόγια! :inlove:


Dimsabas έγραψε:Ή χρόνο.


Ακριβώς... Η παραπάνω ιστορία μου πήρε κοντά 2 ώρες γρήγορου γραψίματος χωρίς διάλειμμα (με πολλά σβήσε και ξαναδιάβασε προφανώς... :lol: )... Και τα θυμόμουν ήδη τα περισσότερα, απλά που και που έριχνα καμιά ματιά σε 3-4 tabs που είχα ανοιχτά για κάποια λεπτομέρεια ή επιβεβαίωση...


Δεν χρειάζεται κάποιο ιδιαίτερο ταλέντο πάντως (σιγά το ταλέντο που έχω δηλαδή... :lol: ), απλά να ανταλλάσσουμε ιστορίες με ενδιαφέρον! :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#552968 Το σχόλιο πήγαινε στον Kubiak που αρχικά δηλώνει ότι θέλει χρόνο για να το γράψει και στο τέλος λέει ότι χρειάζεται ταλέντο.
Δεν αμφισβήτησα τη δεδομένη συγγραφική σου δεινότητα.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#552969
Dimsabas έγραψε:Το σχόλιο πήγαινε στον Kubiak που αρχικά δηλώνει ότι θέλει χρόνο για να το γράψει και στο τέλος λέει ότι χρειάζεται ταλέντο.
Δεν αμφισβήτησα τη δεδομένη συγγραφική σου δεινότητα.


Το ξέρω μωρέ! :lol: Αυτό είπα κι εγώ, πως θέλει χρόνο! Εξάλλου, δεν θεωρώ πως έχω καμία συγγραφική δεινότητα! :lol: Και φυσικά ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει την άποψή του, αρνητική ή θετική, καλοδεχούμενη! :s_yes
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#552989 Δεν ξέρω τι λέτε εσείς και πως το κάνετε αλλά αν δεν έχεις ταλέντο χρειάζεσαι πολύ περισσότερο χρόνο από όσο υπολογίζεις...
Π.χ. αυτό που ο Μάρκος έγραψε σε 2 ώρες εγώ θα το έκανα (και αν), σε πολύ περισσότερες...
Αυτό εννοούσα...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#552998 Κι εγώ όταν ξεκίνησα αυτό το θέμα, έλεγα "εντάξει μωρέ... κανα 20λεπτο να μου πάρει μαξ" :lol: :lol:

Βοηθάει πολύ να σώζεις το post που γράφεις, οπότε μπορείς να το γράψεις τμηματικά, ανάλογα με τον χρόνο που έχεις... :s_wink

Βέβαια, αν κάτι το έχεις στο μυαλό σου, βγαίνει πιο εύκολα (πχ σε κανα δίωρο :lol: ), σε αντίθεση με κάτι που χρειάζεται να το ψάξεις επιτόπου... Πάντως εμένα μ' αρέσει η διαδικασία και αν αρέσει και σε σένα, γιατί δεν το ξεκινάς; Εδώ εξάλλου δεν κάνουμε διαγωνισμό λογοτεχνίας, κουβέντα κάνουμε για πράγματα που βρίσκουμε ενδιαφέροντα! :s_wink
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#552999
kubiak έγραψε:Δεν ξέρω τι λέτε εσείς και πως το κάνετε αλλά αν δεν έχεις ταλέντο χρειάζεσαι πολύ περισσότερο χρόνο από όσο υπολογίζεις...
Π.χ. αυτό που ο Μάρκος έγραψε σε 2 ώρες εγώ θα το έκανα (και αν), σε πολύ περισσότερες...
Αυτό εννοούσα...
Είναι αυτό που λένε "δεν είμαι χοντρός, είμαι κοντός".
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#553003 Και ποτέ δεν γράφουμε σεντόνια κατευθείαν στο forum, πρώτα σε κάποιο word οπότε αν γίνει κάτι να μη χαθεί όλος ο κόπος :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#553006 Σωστό το παραπάνω, αν και ξαναθυμίζω πως το φόρουμ έχει λειτουργία που μπορείς να σώσεις ένα ποστ σου πριν το δημοσιεύσεις και να το ξαναβρεις και να το συνεχίσεις (και φυσικά να το δημοσιεύσεις) αργότερα! Το έχω χρησιμοποιήσει αρκετές φορές! :innocent: :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#555658
Άβαταρ μέλους
By markvag
#555704 Με πρόλαβες! Έλεγα να γράψω γι' αυτούς κάποια στιγμή! :lol:

Το βίντεο εξαιρετικό, όπως πάντα από το συγκεκριμένο κανάλι! :s_yes