Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#534515
g8777 έγραψε:Ιταλακια πες τα τώρα που μπορείς, σε καμία βδομάδα θα είμαι ο Χουλκ, εκει να σε δω τι θα κάνεις.


:s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By gianik
#538198 :hmmm:
Αν , λέω αν ,είσαι ο 2ος λογαριασμός του g877 ευχομαι ο Ζορμπάς να σου ξηλώσει το γκαζόν... :adminpower:
Απάντα ρε :twisted:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#538201
gianik έγραψε:@cabala10

1. Τι δουλεια κανεις; :hmmm:

2. Πως βγήκε το nickname σου;

ακου εκει δουλεια.. τι ειναι αυτο σνακ?
δεν εχω ιδεα απλα το διαλεξα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#538205
cabala10 έγραψε:ακου εκει δουλεια.. τι ειναι αυτο σνακ?

Δωρεάν μαθήματα αλήθειας από τον τραμπάλα. :iconcool:

Και η Αυτού Υπερηχητικότητα το ίδιο είχε πει κάποτε στον πατέρα του: "δε θα δουλέψω ποτέ". :iconcool: :iconcool:

:iconcool: :iconcool: :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#538216 Καλά το θυμόμουν ότι είχες κάποια σχέση με το στρατό. Γιατί έφυγες αν επιτρέπεται;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#538218 τα χει πει ο άνθρωπος από το προηγούμενο φόρουμ, καλά κανείς δεν προσέχει τι λέει ο καμπάλα; :rant:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#538221
Dimitris_P έγραψε:Καλά το θυμόμουν ότι είχες κάποια σχέση με το στρατό. Γιατί έφυγες αν επιτρέπεται;

μερικη ρηξη χιαστων και απυθμενες μαλακιες των γιατρων+οτι δεν ηθελαν να δικαιολογησουν τον τραυματισμο σε ασκηση με αποτελεσμα να χασω απιστευτα λεφτα μεχρι και σημερα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#538235
cabala10 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Καλά το θυμόμουν ότι είχες κάποια σχέση με το στρατό. Γιατί έφυγες αν επιτρέπεται;

μερικη ρηξη χιαστων και απυθμενες μαλακιες των γιατρων+οτι δεν ηθελαν να δικαιολογησουν τον τραυματισμο σε ασκηση με αποτελεσμα να χασω απιστευτα λεφτα μεχρι και σημερα



εχεις κινηθεί δικαστικα για το θέμα;


ο αδερφός της μητέρας μου , ήταν στους κυανόκρανους του ΝΑΤΟ , στον Καναδικό στρατό , έπεσε από άρμα , πάνω σε άσκηση , βγήκε σε πρόωρη σύνταξη....