Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#403053
Asimov έγραψε:Το δύο χρόνων μεροκάματα δεν το κατάλαβα
.

Στον αποηχο του μαη του 68 εμπαινες και χωρις μπακαλορεα αν ειχες 2 χρονια εργασιας. τοτε ηταν το πιο προοδευτικο πανεπιστημιο του κοσμου .

εκει βρεθηκε η παρεα μου λογω ενος φιλου μας , ηταν καμακι και γνωρισε μιαν αμερικανα που τον πηρε μαζι της να σπουδασουνε στο παρισι , τσακωθηκανε αυτη εφυγε , ο μανωλης συνεχισε στην Beaux-Arts και τα εφτιαξε με μια καθηγητρια πανεπιστημιου , περιτο να πουμε οτι σε οποια αιθουσα εμπαινε οι καθηγητριες δεν μπορουσαν να κανουν μαθημα . τελος παντων αυτος μας καλεσε εκει.
και δεν μας εστειλε μπαμπας μαμα .
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#403056 Α δεν το ήξερα αυτό!

Απάντηση ομως δε μου έδωσες για το πτυχίο!
Εσύ έμενες fondation hellenique?
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#403065 O otso είναι ο θρύλος του forum! Έχει περάσει από τα πιό ετερόκλητα πράγματα.
Από ΔΥ έως αγρότης και από μπουρδέλο έως Universite Paris!!

Respect! Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By otso
#403070
Pitt έγραψε:O otso είναι ο θρύλος του forum! Έχει περάσει από τα πιό ετερόκλητα πράγματα.
Από ΔΥ έως αγρότης και από μπουρδέλο έως Universite Paris!!

Respect! Εικόνα


επισης συμετοχη στο παγκωσμιο πρωταθλημα windserfing της παρου με serf hand made ελληνικο stralex και πανια του δικου σας του λοτετζιδη , αγορασμενα με λεφτα απο δουλεια σε εκκοκιστηριο.και πολλα αλλα που βαριεμαι να γραψω .
ιδιως μια ιστορια απο το παρισι με το μουσειο του λουβρου που θα εκανε μπαμ παγκοσμιο αν πρααγματοποιουνταν.
Άβαταρ μέλους
By otso
#403261 εκεινη την αθωα εποχη ειχε σεισμογραφο για αντικλεπτικο η τζιοκοντα η κατι τετοιο και ηταν το μονο εκθεμα που ειχε αντικλεπτικο και συναγερμο.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#468188
QsisVTS έγραψε:ποια είναι αυτή;

Πάρε τηλ και ζήτα την... :iconcool:
hellas Direct
Διεύθυνση: Αγίου Κωνσταντίνου 59-61, Μαρούσι 151 24
Ώρες: Ανοιχτά σήμερα · 9:00π.μ.–9:00μ.μ.

Τηλέφωνο: 21 2222 9999
Άβαταρ μέλους
By otso
#529020 Θα ηθελα να ρωτησω τον mjacob τι αμαξια εχει .
Μου περασε σαν φλασια χθες , οτι εγω προσωπικα δεν εχω διαβασει καποια ερωτηση, κατι που να τον εχει εκνευρισει
ουτε καν διαμαρτυρια για καποιο σερβις ,εναν μηχανικο .