Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By fokion
#392174 Ρωτα τι εχουν οι γειτωνες και δουλευει..... και βλεπεις...
Άβαταρ μέλους
By theo13
#393872 Έβαλαν αυτό πριν λίγες μέρες κάτω απ το σπίτι. Να χαρώ ως προς τη ταχύτητα του ιντερνετ ή είναι άσχετο;;
Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#393888 Εγώ θέλω να αλλάξω πάροχο αλλά με χαλάει λίγο που μετά τους 24 μήνες αυξάνεται η χρέωση.Φαντάζομαι πως μπορώ τότε να κάνω την αλλαγή σε νέο πρόγραμμα ώστε να μην πληρώνω παραπάνω σε παλιό πρόγραμμα.
Τον τελευταίο μήνα παρατηρώ ότι από το μεσημέρι μέχρι 22-23.00 το βράδυ που μάλλον χρησιμοποιούν και πιο πολλοί το ίντερνετ,εμένα εδώ σέρνεται.Τεχνικός έχει έρθει 2 φορές και τα βλέπει όλα κομπλέ :dizzy: .Δε μπορώ όμως εκείνες τις ώρες κάθε ημέρα ούτε ένα βίντεο στο youtube σε 720p να δω χωρίς να κάνει διακοπές :rant:
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#393900 Πριν ενα χρονο κάνω προπληρωμένο στην forthnet με 24άρα, σταθερά κ κάτι κινητά νομίζω κάπου στα 220€ αν θυμάμαι καλά.
Φέτος, περίπου ένα μήνα πριν λήξει κάνω φορητότητα σε ΟΤΕ για μια καλή προσφορά που μου έδωσαν.

και σκάει σήμερα λογαριασμός forthnet με 70€ τέλη διακοπής συμβολαίου :rant:

που στέλνω mail για να ξεχέσω;
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#393903
theo13 έγραψε:Έβαλαν αυτό πριν λίγες μέρες κάτω απ το σπίτι. Να χαρώ ως προς τη ταχύτητα του ιντερνετ ή είναι άσχετο;;
Εικόνα


< >

Κωλοτουμπες να κάνεις όχι απλά να χαρείς. Καμπίνα vdsl είναι. ;)
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#393910 Ειναι σα να σου λενε "βάλε άλλα 5μιση ευρώ στο λογαριασμό!"

< >
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#393977 Βαζουμε καθε μερα αυτι να δουμε και η δικια μας καμπινα ποτε θα ενεργοποιηθεί. Απο 14 Μαρτίου εχει αλλαχτει. Και ειναι στο προγραμματισμό και για vectoring μεχρι τελος του χρονου. (100/10)Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#394025
vasilis έγραψε:Πριν ενα χρονο κάνω προπληρωμένο στην forthnet με 24άρα, σταθερά κ κάτι κινητά νομίζω κάπου στα 220€ αν θυμάμαι καλά.
Φέτος, περίπου ένα μήνα πριν λήξει κάνω φορητότητα σε ΟΤΕ για μια καλή προσφορά που μου έδωσαν.

και σκάει σήμερα λογαριασμός forthnet με 70€ τέλη διακοπής συμβολαίου :rant:

που στέλνω mail για να ξεχέσω;


θα στειλεις στο giotas@rozoulis.gr και πραγματικα ξεχεσε τον τέρμα γιατι το εκοψε ενα μηνα ΠΡΙΝ ληξει... οποτε και ορθα του στειλανε το μπιλετακι :metalo: :metalo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


ΔΕ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΨΑΡΑΚΑ :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#394036 Έγκριση έργων 400 εκ. € υπερ-υψηλής ταχύτητας σύνδεσης στο διαδίκτυο

Μετά την έγκριση της Επιτροπής Παρακολούθησης του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020» (Ε.Π.ΑΝ.Ε.Κ.), προχωρά η χρηματοδότηση μέσω του ΕΣΠΑ 2014-2020, ώστε -με ορίζοντα το 2020- το 70% του πληθυσμού των αστικών περιοχών να έχει πρόσβαση σε δίκτυα ταχύτητας τουλάχιστον 100 Mbps με δυνατότητα αναβάθμισης σε 1 Gbps και το μεγαλύτερο μέρος του πληθυσμού των ημιαστικών-αγροτικών περιοχών να διαθέτει ευρυζωνικές συνδέσεις τουλάχιστον 30 Mbps και κατά προτίμηση 500 Mbps

https://www.epoli.gr/egkrisi-ergwn-euro ... 89304.html
Άβαταρ μέλους
By babakos
#394050
Geo f1 έγραψε:Βαζουμε καθε μερα αυτι να δουμε και η δικια μας καμπινα ποτε θα ενεργοποιηθεί. Απο 14 Μαρτίου εχει αλλαχτει. Και ειναι στο προγραμματισμό και για vectoring μεχρι τελος του χρονου. (100/10)Εικόνα

.



Στειλε την φωτογρφία στην COSMOTE μπορεί καλιστα να χρησιμοποιηθεί σε promo του VDSL :thumbsup:

Από την στιγμή που εγκαθισταται μια καινούργια καμπίνα απαιτούνται περίπου 5-6 μήνες μέχρι να δοθεί σε εμπορική εκμετάλλευση.
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#394075
theo13 έγραψε:Έβαλαν αυτό πριν λίγες μέρες κάτω απ το σπίτι. Να χαρώ ως προς τη ταχύτητα του ιντερνετ ή είναι άσχετο;;
Εικόνα


< >



περιοχη ?
Άβαταρ μέλους
By theo13
#394104
Eliaskat έγραψε:
theo13 έγραψε:Έβαλαν αυτό πριν λίγες μέρες κάτω απ το σπίτι. Να χαρώ ως προς τη ταχύτητα του ιντερνετ ή είναι άσχετο;;
Εικόνα


< >



περιοχη ?


Μάλλον θα σε στεναχωρήσω! Πάτρα κέντρο μένω!!!


< >
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#394111 ναι αλλα η ελπιδα ,για vdsl στην περιοχη μου , πεθαίνει τελευταία...
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#394119 Στην περιοχή των αργών συνδέσεων. Καλά να πάθει όμως γιατί κάποτε μου κουνιόταν με τις ταχύτητες που έπιανε με την ADSL :p