Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#492648
Dimitris_P έγραψε:Ήρθε η vdsl στο Περιστέρι, δεν το πιστεύω, ένα δάκρυ κύλησε :s_no
Σήμερα, μετά από 10 χρόνια εώς 4mbit (κάποια χρόνια ήταν στα 2), ενεργοποιήθηκε 30ρα vdsl


πωωωωωωωωωω :lipsealed:

Καλοριζικα... θα ναι πολιτισμικο σοκ. Πως ζουσες με 4mbit? :help:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#492656 Σπιτι δεν εχεις 50αρα Δημητρη? Στο περιστέρι δεν ειναι η δουλεια σου?

.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#492658
corsair έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Ήρθε η vdsl στο Περιστέρι, δεν το πιστεύω, ένα δάκρυ κύλησε :s_no
Σήμερα, μετά από 10 χρόνια εώς 4mbit (κάποια χρόνια ήταν στα 2), ενεργοποιήθηκε 30ρα vdsl


πωωωωωωωωωω :lipsealed:

Καλοριζικα... θα ναι πολιτισμικο σοκ. Πως ζουσες με 4mbit? :help:


Μια ιδέα είναι. Οι γονείς έχουν 6. :s_crazy
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#492660 Ρε πλάκα με κάνετε? Κόντεψε να συμπληρωθεί 10ετία που τα "έως 24" ήταν 6-8.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#492670
Geo f1 έγραψε:Σπιτι δεν εχεις 50αρα Δημητρη? Στο περιστέρι δεν ειναι η δουλεια σου?

.


Σωστά
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#492686 Και μεις από 8 που ήμασταν στο Περιστέρι, πήγαμε στο 19αρι.
Μικρές διαφορές στην ταχύτητα ανοίγματος των ιστοσελίδων. Μεγάλες στο κατέβασμα αναβαθμίσεων του ps4 και των εφαρμογών των κινητων.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#492719
Geo f1 έγραψε:Οποτε σιγα τα δακρυα χαράς.


Να κοντεύει η ώρα να φύγεις, να έχεις κι άλλες δουλειές να κάνεις και να πρέπει να ανεβάσεις ένα αρχείο 50MB με 512kbps upload (λόγω isdn) και να μην μπορείς να κάνεις τίποτε άλλο παράλληλα επειδή σέρνεται το σύμπαν. Για πες μου
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#493114 Ναι υπαρχει θεμα τοτε.

.

Εκλεισα μια εβδομαδα με την 100αρα. Δεν εχω λογια. Ολα γινονται τοσο γρηγορα πια. Κατεβαζεις,ανεβαζεις και σερφαρεις ΤΑΧΥΤΑΤΑ!!!
Αν γινει διαθεσιμο και το 200 θα παω εκει.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#493946
elteo έγραψε:
corsair έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Ήρθε η vdsl στο Περιστέρι, δεν το πιστεύω, ένα δάκρυ κύλησε :s_no
Σήμερα, μετά από 10 χρόνια εώς 4mbit (κάποια χρόνια ήταν στα 2), ενεργοποιήθηκε 30ρα vdsl


πωωωωωωωωωω :lipsealed:

Καλοριζικα... θα ναι πολιτισμικο σοκ. Πως ζουσες με 4mbit? :help:


Μια ιδέα είναι. Οι γονείς έχουν 6. :s_crazy


Κι εγώ 6άρα έχω σπίτι... :rant: :rant:

Γραφέιο έχω vdsl, τα κατεβάζω όλα από εκεί και τα μεταφέρω... :rant: :rant:

έλεοοοος! Geako, κάνε τα κουμάντα σου!!! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#498249 Με trollαραν στον ΟΤΕ...
Άρχισε να αχοφαίνεται vdsl στον ορίζοντα και είπα να κάνω μια ερώτηση στο τεχνικό τμήμα.
Μου λέει η κοπελιά από 'κει, υπάρχει διαθέσιμο. Βρε καλή μου, βρε χρυση μου σίγουρα? 3 φορές τη ρώτησα και να τσεκάρει αριθμό τηλεφώνου και στοιχεία κατόχου... "Σίγουρα, υπάρχει καμπίνα αλλά δεν έχει συνδεθεί ακόμα κάποιος, θα σας πάρουν για προσφορά"... Όντως τηλέφωνο μετά από καμιά ώρα, δεν υπάρχει vdsl στη περιοχή σας... :rant: :rant: :rant:
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#498320 Γελας Γκεακο τωρα , αντε να ερθει η σειρα μας το 2019