Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#697580


:inlove:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#697585 Καλο ειναι αυτο, γιατι η κατασταση ηταν λιγο ανιση πριν ερθουν τα μουσια στη μοδα, με μεικαπ, εξτενσιονς, ψευτικες φαβοριτες, σουτιεν, κωλους, τακουνια κλπ κλπ
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#697601
George_Prix έγραψε:btw απο που το παιρνεις το Mitchell's Wool Fat? Σε θυμαμαι να το αναφερεις καμποσες φορες και θελω να το δοκιμασω. Αλλα ειδα στο Γερμανικο το Αμαζον 42€ μαζι με τα μεταφορικα κι εκανα αναστροφη στο basket και "Save for later¨ :lol:



Απο εγχωρια μαγαζια. Το καθε ανταλλακτικο εχει 9,90 ευρω. Απιστευτη τιμη για τοσο καλο σαπουνι.
Μαζι με το κεραμικο μπωλ του δεν θυμαμαι, γιατι το εχω καμμια 25 χρονια.
Εχω ομως την εντυπωση οτι ειχε γυρω στα 27 ευρω.
Το ψαχνει και ο γυιος μου που το εσπασε.
Περιμενε παντως μεχρι να εξομαλυνθει η κατασταση με τις εισαγωγες απο Αγγλια γιατι πολλα αγγλικα προϊοντα ειναι σε ελλειψη μεχρι οι εκτελωνιστες να παψουν να ζητουν οσα τους λειπουν!
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697603 Ναι σιγουρα με το μπωλ θα παρω. Και το Taylor of Old Bond Street που πηρα με το ξυλινο το μπωλ δεν το μετανιωσα. Τοσο καλα σαπουνια, ειμαι σιγουρος οτι θα τα αγορασω ξανα και ξανα στο μελλον!

Για πες κατι αλλο τωρα ρε φιλε... Παιζουν τιποτα βασεις για κουρσουμια πινελα? Στο προηγουμενο σετακι εβαζα μαζι πινελο-μηχανη κι ηταν νοικοκυρεμενα στο νιπτηρα. Αυτο το κοντοχοντρο που πηρα τωρα δε χωραει μεσα. Και λιγο ποι κοιταξα στο Αμαζον ολα ιδια διασταση με το δικο μου ειναι :s_cry
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697611
George_Prix έγραψε:...Για πες κατι αλλο τωρα ρε φιλε... Παιζουν τιποτα βασεις για κουρσουμια πινελα? Στο προηγουμενο σετακι εβαζα μαζι πινελο-μηχανη κι ηταν νοικοκυρεμενα στο νιπτηρα. Αυτο το κοντοχοντρο που πηρα τωρα δε χωραει μεσα. Και λιγο ποι κοιταξα στο Αμαζον ολα ιδια διασταση με το δικο μου ειναι :s_cry


Ακυρο! Βρηκα αυτο που ειναι για χοντρα εργαλλλεια και λεπτα πορτοφολια :metalo:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#697613 Εγω δεν χρησιμοποιω βαση.
Αλλα εχε υπ οψιν σου οτι αυτες οι μεταλικες διχαλες αν βαλεις μεσα τα δυο δαχτυλα και τις τραβηξεις "ξεχειλωνουν" και τις φερνεις στο παχος που θελεις.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#697798
Thomas_C200K έγραψε:Ευπειθώς αναφέρω πρώτη χρήση MWF :inlove: :inlove: :inlove:


Περιμενε ρε βιαστικε να τελειωσω τα παλια σαπουνια πρωτα :lol:

Αντε να το παρει το ποταμι. Απο που το πηρες? :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#697822
George_Prix έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Ευπειθώς αναφέρω πρώτη χρήση MWF :inlove: :inlove: :inlove:

Περιμενε ρε βιαστικε να τελειωσω τα παλια σαπουνια πρωτα :lol:

Αντε να το παρει το ποταμι. Απο που το πηρες? :lipsealed:

amazon.de στα 25.90 :metalo: